Adete yakin ovulasyon testi pozitif gebelik mi

Merhaba adetime 5 gün var ovulasyon testi yaptım gebeliğide gösterdiği söyleniyor diye iki çizgide çıktı sizce gebelik varmı böyle hamile olduğunu öğrenen anneler varsa yardımcı olabilir mi
canım merhaba dılerım en kısa zamanda hayırlısyla hamıle kalır evladını kucgna alırsın. merak ettıgım bısey var bu testı 5 gun kala yapmıssın sonrasında devam ettın mı ovulasyon testı yapmaya

Evet ben de gebeliğimi bata 3gün kala ovülasyon testiyle öğrenmiştim, büyük ihtimalle gebesiniz, bir kaç gün sabredin betahcg yükselsin, yeniden kaset test yapıp kan verirsiniz
3 günden daha önce denedinizmi peki ovulasyonu ? 3 gün kalamı koyulaşmaya başladı.. yoksa sadece o günmü yaptınız

3 günden daha önce denedinizmi peki ovulasyonu ? 3 gün kalamı koyulaşmaya başladı.. yoksa sadece o günmü yaptınız
şöyle anlatayım normalde gebe kaldığım ay 16gün boyunca falan ovülasyon testi yaptım yumurtlama pikini ve silikleşmeyi de takip edip test yapmayı bıraktım. Daha sonra Tam adete 3 gün kala denedim, iki çizgi de çok koyu çıkınca önce erken gebelik testi sonra kaset test yapmıştım, ilk testlerde varla yok arası bir çizgi vardı sonra bat 1gün geçene kadar her sabah kaset test yapıp koyulaşmaya baktım

şöyle anlatayım normalde gebe kaldığım ay 16gün boyunca falan ovülasyon testi yaptım yumurtlama pikini ve silikleşmeyi de takip edip test yapmayı bıraktım. Daha sonra Tam adete 3 gün kala denedim, iki çizgi de çok koyu çıkınca önce erken gebelik testi sonra kaset test yapmıştım, ilk testlerde varla yok arası bir çizgi vardı sonra bat 1gün geçene kadar her sabah kaset test yapıp koyulaşmaya baktım
Anladım canım teşekkür ederim sağlıkla kavuşun inşallah bebegınle 💞💞

X