Adetim gecikti ve hiç belirtim yok

Üzme kendini canım şu an sonuç olarak regl olmadın hala hir ümit var. Doktora gitmen daha iyi o sana söyler hamileliğin geç döllenme ise belki belli olmaz ama kist varsa söyler ozaman ondan gecikme olmuştur der. Allah hayılrısını versin inşallah. Umarım kist yoktur ve minik bir mercimek vardır 👶
İnsallah yok ya kistim yok dha gecen kontrole gitmistim ya mercimektiiir ya da mevsimsel gecikme:KK43:

Benim iki tane kedim var iki gündür ikisi de gelip sürekli kafalarını sağ kasığın üzerine koyup masaj yapiyorlar çok şaşırdım özellikle sağ kasığım olmasına 2.günde idrar testi negatif çıkınca da ekstra bi beklentimi kestim acikcasi bilemiyorum artık hayırlısı
Dün bi sokak kedisi sol kasığıma dakikalarca masaj yaptı, üzerimde yünlü ceket vardı ona temas etmek hoşuna gitmiştir diye ümitlenemedim. Daha önce kendi kedilerimden bile böyle bir masaj hizmeti almamıştım 😂

Dün bi sokak kedisi sol kasığıma dakikalarca masaj yaptı, üzerimde yünlü ceket vardı ona temas etmek hoşuna gitmiştir diye ümitlenemedim. Daha önce kendi kedilerimden bile böyle bir masaj hizmeti almamıştım 😂
Ben hala olmadim dun testim negatifti kan bugun 11.gun hala beklemedeyim sokturucu icmedim

Ben hala olmadim dun testim negatifti kan bugun 11.gun hala beklemedeyim
Benim yarın gecikmenin 3. Günü, kan vereceğim, bundan 2 gün önce 3.6 çıkmıştı
Sonucunuz noldu

Doktora gittiniz mi peki 2. Adetiniz gelmis test veya kan tahlili verdiniz mi
10.gun gecikmede hem kan verdim hem doktora gorundum kan da negatifti dr ultrasonla bakti yumurtalik ve rahmin saglikli dedi sokturucu verdi ben kullanmadim diger dongulerimi de bozmasın diye 20.gun gecikme de idrar testi yaptim negatifti mevsimseldir diye olcam diye bekledim olmadim bidaha da test yapmadim olsaydi cikardi diye

10.gun gecikmede hem kan verdim hem doktora gorundum kan da negatifti dr ultrasonla bakti yumurtalik ve rahmin saglikli dedi sokturucu verdi ben kullanmadim diger dongulerimi de bozmasın diye 20.gun gecikme de idrar testi yaptim negatifti mevsimseldir diye olcam diye bekledim olmadim bidaha da test yapmadim olsaydi cikardi diye
Him anladım canim kan testide verseydin benim süt hormonum mesela düzensizlik yapabilirmis sende de bir hormonda dengesizlik olabilir

Evet canim göğüslere ağrı hassasiyet regl gecikmesi gogusten süt gelmesi filan oluyormus ama bende süt filan gelmedi Reglim de duzenliydi goguslerim regl döneminde çok ağrır başka bir belirtim yokdu açıkçası öyle belli olmuyor kanda cikiyor ve gebeliğe engel
Adetin 3.gunu prolactin testi yapilabulcegini duymustum acaba adetten bagimsiz herhangi bir gunde baktirilabiliyo mu

Kuzum sana ne diyelim ki Allah gönlüne göre versin.

Adet sancın yok, bel ağrın yok, mide bulantın yok , baş dönmen yok hiç bi yorumda bulunamıyorum gülüm hiç belirtin yok dediğin gibi. anca kanda çıkar oda bi kaç gün geçikmiş adetin, e zaten düzensiz adet gördüğün oluyormuş dikkate almak lazım fakat normal de görebilirsin bu durumu ayrıca Stress aşırı etkiler adet düzensizliğinde benimde vardı sakin ol kafanı dağıt zaten bu kafa da olduğumuz için gebelik asla oluşmuyor stressli beden panzehirdir ben yıllar sonra anladım :) birde doktorların çoğu 10 güne kadar adet gecikmesinin normal olduğunu söylüyor eğer ozaman da adet olmazsan direk doktora git bence bi hormonlara baktır belki o arada gebelik testi de yaparlar emin olmak için

X