Adetim gecikti ve hiç belirtim yok

fatikfatik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
338
115
24
Merhaba arkadaşlar adetim normalde düzensizdi son 3 aydır düzene girmişti tam günunde oluyordum şimdi 6 gün oldu gecikti, gecikmenin 2.gunünde ıdrar testi yaptım negatif hiçbir belirtim yok adet olmaya dair sadece sivilcelendim ve sarımsı akıntım var arada kasığıma hafif ağri giriyo özellikle sağ kasığıma normalde daha yogun adet belirtileri yasiyorum neden olabilir acaba 6 aydir bebek istiyoruz denememize rağmen olmadı ama bu ay yumurtlama gununde birlikte olmamamiza rağmen böyle bişey oldu yardımcı olabilir misiniz lütfen

Psikolojik gecikmede olabiliyor, ne zaman test yapmayı 6 aydır her ay bekliyodum ve deli gibi vücudumu dinliyodum sonuç hep negatifdi acıkcası bu ay ne yumurtlama gunüme denk getirdim ne de vücudumu dinledim hiç sallamadım gecikinde şaşırdım ama yine bi kaç güne gelir diye düsündüm şuan tam bi hafta oldu yarın test alıp denicem olmazsam bu sefer relax olmayı tercih ediyorum sonra hayal kırıklıgı yaşıyorum çünkü

Psikolojik gecikmede olabiliyor, ne zaman test yapmayı düşünüyorsun
Benim iki tane kedim var iki gündür ikisi de gelip sürekli kafalarını sağ kasığın üzerine koyup masaj yapiyorlar çok şaşırdım özellikle sağ kasığım olmasına 2.günde idrar testi negatif çıkınca da ekstra bi beklentimi kestim acikcasi bilemiyorum artık hayırlısı

Seninle aynı şeyleri yaşıyoruz bu gün benim gecikmenin 7 günü ve hala regl olmadım bu akşam test yaptım negatif. Benimde ilk kez bh kadar gecikiyor ve tek belirtim sürekli regl oldum sanıp wcye gitmek ve sonuç regl yok
Hayirlisi insallah ya umarim en kisa zamanda belli olur da belirsizlik çok kötü

Bende pkos var. En son ağustos 30 gibi regli oldum. Ekim ayında reglim gelmedi toplamda 2 ay atladı. Test yaptım negatif çıktı Kasım ayında. Tarlusal başladım. Bitti hala regli olmayınca yeniden test yaptım ve pozitif çıktı. Suan ultrasona göre takip ediliyorum. 14 haftalık oldum ☺️

Seninle aynı şeyleri yaşıyoruz bu gün benim gecikmenin 7 günü ve hala regl olmadım bu akşam test yaptım negatif. Benimde ilk kez bh kadar gecikiyor ve tek belirtim sürekli regl oldum sanıp wcye gitmek ve sonuç regl yok
Sonucu mutlaka paylasin
Bende pkos var. En son ağustos 30 gibi regli oldum. Ekim ayında reglim gelmedi toplamda 2 ay atladı. Test yaptım negatif çıktı Kasım ayında. Tarlusal başladım. Bitti hala regli olmayınca yeniden test yaptım ve pozitif çıktı. Suan ultrasona göre takip ediliyorum. 14 haftalık oldum ☺️
Hayırlısı insallahhh cok sevindim sizin adiniza darisi bizlerin basina insallah ben hala olmadim yarin doktora gidiyorum

noldu canim var mi bi gelisme ben yarin sabah doktora gidiyorum

Sonucu mutlaka paylasin

Hayırlısı insallahhh cok sevindim sizin adiniza darisi bizlerin basina insallah ben hala olmadim yarin doktora gidiyorum
Ben 15 günü beklemeye karar verdim dün akşamki testim negatif ti. Sende kesin paylaş sonucunu inşalaj güzel haberlerle geri dönersin canıö

Az önceki testim de negatif çıktı insallah mevsimsel dwğildir ya bende bi kac gun beklemek istiyorum bi yandan da ise gittigim ixin yarina izin aldim doktora gitmwk icin :KK43:
Üzme kendini canım şu an sonuç olarak regl olmadın hala hir ümit var. Doktora gitmen daha iyi o sana söyler hamileliğin geç döllenme ise belki belli olmaz ama kist varsa söyler ozaman ondan gecikme olmuştur der. Allah hayılrısını versin inşallah. Umarım kist yoktur ve minik bir mercimek vardır 👶

X