Adetime 4 gün kaldı fakat çok fazla belirti yaşıyorum. Hamile olabilir miyim? YARDIM RDERMİSİNİZZ

Benim doktorum o kadar ilgisiz ki o demeden gittim aldım folbiol 1 yılı geçmeden hormona bakamıyoruz dedi dişliydim de zorla yaptırdım. Aldım bende 4-5 gündür içiyorum bakalım yumurtlamadan hemen sonra başladım
O nasıl doktormus bir kere gittim adet donemindeym hormon baktiricam artk bebek düşünüyoruz dedim aynı gün baktı aynı gün de çıktı sonuç hemen

Bencede bir hamilelik soz konusu degil ama yarin icin randevu aldm en iyisi bir problem varmi yokmu diye muayene olup gerekirse kan testi yaptrp snrasnda sokturucu kullanmak insAllah isteyen herkse nasip etsin rabbim guzel haberlerinizi aliriz insAllah 😊

Benimde adete 14 gün var bthcg 0.5 çıkti. Lh yüksek bayağı sulu beyaz akıntım var. Neler olmuş olabilir

Kızlar merhaba daha öncede çoğu kez yazdım fakat bu sefer çok farklı geliyor bana. Ve biz 5-6 aydır hiç korunmadan ilişkimize devam ediyoruz ama hepp hüsraan 😒 Şu şekilde başlıyayım 13 aralık geçen adetin başlangıç günü ve 21 inde bitti. Ocağın 1-2 si yumurtlama gördüm sonrasında testim bittiği için yapamadım hatta ovülasyon testim üç gün üst üste t çizgisi c çizgisinden daha koyu çıktı. 28-30-1-2-6 günleri ilişki oldu. Pazartesi doktora gittim reglime 6 gun vardı fakat sonucum 0.5 çıktı. Şuanda yaşadığım belirtilerden bahsedicek olursam ani kasık krampları bacağa giren ani ağrılar iki gündür sürekli olan midr yanması afedersiniz gaz sıkıntısı aynı zamanda sık idrar isteğiyle uğraşıyorum. Ve akşamdan beri olan sırt ağrısı. Dediğim gibi reglime 4 gün kaldı sizce geç döllenmemidir yoksa kesin olarak yokmu dur daha önce böyle bir durum yaşayan varmı yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏❤️
Sonuç ne oldu merak ettim

137.111 beta kaç haftalık olur baktım aralığa, sonuç sorgulamada da aralıklar ve haftalar var beta sonucuna göre 6 hesapladım ama daha bilgili arkadaşım 8 dedi. Geçen cuma 7 dedi doktor, ultrasona göre de 8 şimdi. İkisi tutuyor ama üstüne görme olduğundan adet tarihi tutmuyor.
Şükür hamileyim tabi.Öğrenmek istediğim 2 ayı doldurunca işarkadaşlarıma açıklatacapım da
Geçen cuma doktor 7 nci hafta dedi ama son regl ile tutmadıpu için devlet hastanesi muhtemelen 1-2 hafta geriye atar. Üstüne görme olduğundan... kalp atışının duyulması ve ölçümünde 7 haftalık denmişti. Kısacası betaya göre kaçıncı hafta oluyor

22 yaşındayım yeni evliyim fakat evlendiğimizden beri hiç korunmadık hiç pozitif de görmedik ne yazık ki 😒 Rabbim en iyi zamanı verir inşallah 🙏
Bende sizinle aynı yaştayım 3 sene olcak evleneli 1 kürtajım var bende hafif pco var tiroid nodülü var hsg cektireceğim adeti bekliyorum hayırlısı olsun hakkımızda Rabbim isteyen herkese sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah

X