Adetime 4 gün kaldı fakat çok fazla belirti yaşıyorum. Hamile olabilir miyim? YARDIM RDERMİSİNİZZ

Evet cnm tebrik ederm hayrli olsun dr gostermedinmi 🤭😍 artista guzel gibi rabbim sagsalim kucaginiza almayi nasip etsin

Ayakları aşırı üşüyen ve ısınmayan varmıııı 🙄
Evet benim ayaklarım üşüyor bugün. Adetim 20 ocak bir haftadır ara ara sancılarım var bugün sanki adet olmuşum gibi ağrım vardı adet oldum diyorum yok 🤦🏻‍♀️ Bel ağrım hafifledi yaklaşık 2 haftadır bel ağrısı yaşıyordum ama bugün biraz azaldı. Birde geçen aylardaki göğüs dolgunluğu yok bu iyi birşey gibi geliyor proklatin seviyesi yükseldiği için göğüs dolgunluğum oluyordu çünkü. Sizin adet tarihiniz ne zaman ?

Evet benim ayaklarım üşüyor bugün. Adetim 20 ocak bir haftadır ara ara sancılarım var bugün sanki adet olmuşum gibi ağrım vardı adet oldum diyorum yok 🤦🏻‍♀️ Bel ağrım hafifledi yaklaşık 2 haftadır bel ağrısı yaşıyordum ama bugün biraz azaldı. Birde geçen aylardaki göğüs dolgunluğu yok bu iyi birşey gibi geliyor proklatin seviyesi yükseldiği için göğüs dolgunluğum oluyordu çünkü. Sizin adet tarihiniz ne zaman ?
Benimde normalde adet öncesi aşırı göğüs hassasiyetim olur ama yok sadece ayaklarım ve ellerim üşüyorum bide bas ağrısı 27 bat

Benimde normalde adet öncesi aşırı göğüs hassasiyetim olur ama yok sadece ayaklarım ve ellerim üşüyorum bide bas ağrısı 27 bat
Daha varmış adetinize umarım hamilelik vardır. Ama bu erken dönem belirtileri adet belirtileri ile aynıymış bir fark yok gibi hakkımızda hayırlısı.

Daha varmış adetinize umarım hamilelik vardır. Ama bu erken dönem belirtileri adet belirtileri ile aynıymış bir fark yok gibi hakkımızda hayırlısı.
Hayırlısı canım ama ilk gebeliğimide yunurtlamadan 1 hafta geçince yapınca testte görmüştüm ben. Ama bu sefer beklicemm adete kadar hayırlısı olsun hepimiz için

Selam kızlar,
Benim de bat bugün. Sat 23 Aralık. Pik 8-9 Ocak. Henüz regl olmadım. 2-3 gün sonra test yapmayı düşünüyorum hala regl olmamış olursam tabi 😊 şimdiden yapmak istemiyorum. Bazen 1-2 gün oynayabiliyor çünkü. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin lütfennn☺️☺️

Selam kızlar,
Benim de bat bugün. Sat 23 Aralık. Pik 8-9 Ocak. Henüz regl olmadım. 2-3 gün sonra test yapmayı düşünüyorum hala regl olmamış olursam tabi 😊 şimdiden yapmak istemiyorum. Bazen 1-2 gün oynayabiliyor çünkü. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin lütfennn☺️☺️
Hamiş haberlerinizi aliriz insAllah🥰

Kızlar merhaba daha öncede çoğu kez yazdım fakat bu sefer çok farklı geliyor bana. Ve biz 5-6 aydır hiç korunmadan ilişkimize devam ediyoruz ama hepp hüsraan 😒 Şu şekilde başlıyayım 13 aralık geçen adetin başlangıç günü ve 21 inde bitti. Ocağın 1-2 si yumurtlama gördüm sonrasında testim bittiği için yapamadım hatta ovülasyon testim üç gün üst üste t çizgisi c çizgisinden daha koyu çıktı. 28-30-1-2-6 günleri ilişki oldu. Pazartesi doktora gittim reglime 6 gun vardı fakat sonucum 0.5 çıktı. Şuanda yaşadığım belirtilerden bahsedicek olursam ani kasık krampları bacağa giren ani ağrılar iki gündür sürekli olan midr yanması afedersiniz gaz sıkıntısı aynı zamanda sık idrar isteğiyle uğraşıyorum. Ve akşamdan beri olan sırt ağrısı. Dediğim gibi reglime 4 gün kaldı sizce geç döllenmemidir yoksa kesin olarak yokmu dur daha önce böyle bir durum yaşayan varmı yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏❤️
Reglin gecikirse nötr şekilde bekle 1 veye 1.5 hafta sonra gebelik testi yaptır çok erken dönemde kanda veya idrarda çıkmayabilir. Normal yolla hamile kalma olasılığın yüzdelik oranları düşük ve toplumun yarısından fazlası normal yolla hamile kalıyor merak etme :) yumurtlama döneminde birleşmeye çalışın, şimdiden bir doktor belirle ve hamile kalmak istediğini söyle yumurta kalitesi artırıcı ve folik asit başlatır büyük ihtimal şans dahada artar merak etme kimisi ilkinde kimisi 30.da hamile kalıyor şimdiden tebrik ediyorum sizi :)

Selam benim adete 12 gün varken şiddetli sol kasık agrim oldu 3 gün sürdü su an adete 2 günüm var son dötgündürde mide yanmasından cok cekiyorum bu gün normal test yaptim ne gatif cıkti boyle olup hamile olabirmiyim

Selam benim adete 12 gün varken şiddetli sol kasık agrim oldu 3 gün sürdü su an adete 2 günüm var son dötgündürde mide yanmasından cok cekiyorum bu gün normal test yaptim ne gatif cıkti boyle olup hamile olabirmiyim
Gecikmeyi bekle istersen bende çok hayal kırıklığına uğradım inan kendimizi yıpratıyoruz 😒

X