Adetin 3. gününde yapılan hormon testi ile 4. gün yapılan hormon testi arasında çok bişey fark eder mi değer olarak.

Ne demek canım, bildiklerimi söyledim sadece bende bu dikenli yollardan geçiyorum birbirimize muhtacız valla Allahım kimseye dermansız dert vermesin, huzuru olmayanlara huzur, çocuğu olmayanlara hayırlı ise Salih evlatlar nasip etsin

Daha bugün gittim hormon testi yaptırdım,adetin 1.günü ile 5.günü arasında yapılan tüm testler doğru çıkar dedi doktorum.Ben bugün 4.günümde yaptırdım.

Bı kez adetin 23. Günü baktirmistim. Fsh 3 çıkmıştı. Adet ikinci günde 7 çıkmıştı. Adet ikinci gün yapsada yine aşağı yukarı benzer çıkar. Fsh değişken ama genelde en yüksek değeri baz alıyorlar. Amh si 0.8 olup fsh si 5 olan var. Kişiye göre değişiyor. Amh düşük ama aşırı düşükte değil şansı var. Öyle hemen yumurtası tükenmez.Tek yumurtayla hamile kalanlar var. Yeterki yumurta çıksın.

Dr size hangi multivitamin vermişti? Ben Prowomen kullandım am sonuç alamadı.
Sizin amh, Fsh nedir?

Proxywomen kullandım şimdi de o pahalı oldu diye prowomen kullanıyorum amh biraz artış var çok az ama
Fsh 19 amh 0.3
Prowomenden daha mı iyiydi proxywomen?
Ben üç ay benimkini kullandım etki etmedi.
Fsh niz bu muydu, düşmüş hali mi? Onuda idüşürebilirsek ne iyi olur.

Prowomenden daha mı iyiydi proxywomen?
Ben üç ay benimkini kullandım etki etmedi.
Fsh niz bu muydu, düşmüş hali mi? Onuda idüşürebilirsek ne iyi olur.
Fsh başta 27 falandı 19 a düştü ama tüm multivitamin içeriği aynı yaşınız kaç bilmiyorum ama doktorum yaş ilerledikçe etki oranı düşer demişti benim yaşım 26 ondan amh biraz yükselmiş bu yaşlarda yükselmeler olabilir dedi. Size tavsiyem sabah akşam testere dişli Aslan pençesi çayı içmeniz ben onun da çok faydasını gördüm. Fsh ve e2 kaç sizin

Yaşınız genç daha ondan etkisi olmuştur Dr un dediği gibi canım.
Ben 40lı yaşlardayım.
E2 kaç olmalıymış?
Fsh 18 di aylar önce şu an nedir bilmiyorum.
testere dişli Aslan pençesi çayını kaç ay içerek fsh yi düşürdünüz? Adetli iken de, hergün içiliyor mu? Bende alayım inş.

Bu kişi çoöuk sahibi olabildi mi acaba

E2 35-100 arası idealmiş 35 in altında yumurta üretimi olmazmış dedi doktorum. Testere dişli Aslan pençesi en az üç ay sabah akşam kaynayan bir bardak suyun içine 5-6 gram atıyorsunuz 5 dk kısık ateşte kaynıyor sonra ateşten al 10 dk beklet süz iç tüm hormonları dengeliyor amh de bir miktar yükseliyor ama düzenli yapmak çok önemli

Ins bunu yaparım canım.
E2 adetliyken farklı, yumurtlama zamanında farklı çıkıyor.
Dr un dediği değer yumurtlamada olması gereken mıydı hatırlıyor musun?

Ins bunu yaparım canım.
E2 adetliyken farklı, yumurtlama zamanında farklı çıkıyor.
Dr un dediği değer yumurtlamada olması gereken mıydı hatırlıyor musun?
Adetin 2. veya 3. günü yapılan e2 en doğru sonucu veriyor adet görenler için. 35 yukarısı yumurta üretimi oluyor benim bi ara 21 di doktor yumurta üretimin durmuş hemen hemen yok gibi demişti testere dişli Aslan pençesi içtim bi 2,5 ay 40 olmuştu şimdi yine devam ediyorum

Çok teşekkürederim bilgilendirmek için.
Adetliyken E2 benim bayağı düşüktü, inş bende içeyim bu bitkiyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…