Gebeliğe Hazırlık Adetten hemen sonra oglu olupta diger cocugunu kiz yapanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet işte benimde aynı şekilde oldu ve tamamen tesadüf haberim bile yoktu bu yöntemden.Adet bitimi olan ilişki,zaten olmaz hamilelik falan dedim reglim o gün bitmişti çünkü ve bebek düşünmüyorduk,bütün ay boyuca da hep korundum o yüzden eminim gününden.
Evet bende duymuştum. Adet bitiminden hemen sonra beraberlik olursa bebek erkek oluyor. Yumurtlamadan 2/3 gün önce beraberlik olursa bebek kız oluyor diye

O zaman sizin ziddinizi yapmam lazim🤔🤔
Regl bitimi kız olduysa arkadaşın, ve bu size zid ise benim örnek verdiğim zamanlamaya bakın

Adet bitiyor 2-3 gün boş geçiyor ya da korunmalı oluyor ilişki, yumdan 2.5-3 gün öncesine kadar korunmasız oluyor.

Artık yum süresi varmı bazı bilgileri yeni öğreniyorum kusura bakmayin
Kadın adet döneminde başlar aslında yum u..bunu makalelerde okudum ve ayrıca pazartesi adetim bitti salı günü kadın doğuma gittim smear vermeye,doktor küçük küçük yumurtan var dedi böylece okuduğum ile onaylamış oldum.sure diye bişey yok bence

İnanma demiyelim de bilimsel bazı ihtimalleri değerlendirmekten zarar gelmeyeceğini düşünüyoruz
Beni neden bu kadar yadırgadı bazı arkadaşlar bilemiyorum...cok sitelerde okudum kimseyi bu kadar eleştiren olmamis. ..bilimsel yöntemleri de denemekte fayda vardır... benim yazımda mi acaba anormallik var diye yazımı defalarca okuyorum..bunda bi tuhaflık yok diye düşünüyorum

Beni neden bu kadar yadırgadı bazı arkadaşlar bilemiyorum...cok sitelerde okudum kimseyi bu kadar eleştiren olmamis. ..bilimsel yöntemleri de denemekte fayda vardır... benim yazımda mi acaba anormallik var diye yazımı defalarca okuyorum..bunda bi tuhaflık yok diye düşünüyorum
Bilimsel yontemleri bu kadar okuduysaniz yumurtanin içine alacagi sperm özelliklerini oncesinde belirlediğini de okumuşsunuzdur. Cinsiyette Allaha kalmis artık

X