Adil Gür'ün 1 Kasım araştırmasından şaşırtıcı sonuçlar: AK Parti yüzde 47...

Herkez rabbimiz yanimizda rabbim yanimda diye dua eder demi bende ona ithafen ettim .

duanın nasıl yapıldığını anlamak yerine onu başka yere çekerler cimcime

akp lisin öyle ada böyle fikrini yazıyorsun yok illa bir yerden vurucaklar ya amaçları o ya

amannnnnnn boşver cimcimem he de geç

siyaset yapalım yada başka ne yapıcaksa yapılsın ama Yaradanı ALLAHI böyle konuların içine almıyalım çünkü hassas bir durum lütfen arkadaşım...
Evet almayalim matmazel ama bunu bana degil cimcimeye soylemelisin. Allahin bir siyasi partinin yaninda gösterilmesine tahammul edemem

duanın nasıl yapıldığını anlamak yerine onu başka yere çekerler cimcime

akp lisin öyle ada böyle fikrini yazıyorsun yok illa bir yerden vurucaklar ya amaçları o ya

amannnnnnn boşver cimcimem he de geç
sen kimsinki burdaki insanları duanın nasıl edildiğini bilmemekle suçluyosun kimsin!?

Evet almayalim matmazel ama bunu bana degil cimcimeye soylemelisin. Allahin bir siyasi partinin yaninda gösterilmesine tahammul edemem

canım cimcime sadecedua eti dilek dilemiş o kadar

diyelim ki cimcime hata yapmış olsun yinede O ALLAH YARADAN her ne olursa olsun bu tarz durumlarda böyle yazılması hoş değil bana göre

heleki seviyenin yerle bir olduğu bir yerde bizi yaradanın adı bile geçmemeli

ayırca teşekkür ederim gayet güzel ve seviyeli yazdığın için

Herkez rabbimiz yanimizda rabbim yanimda diye dua eder demi bende ona ithafen ettim .
Akp su kadar oy alacak insallah tek basina iktidar olacak Rabbim yanimizda dersen Akpnin yaninda oldugu anlaşılır ki zaten oyle dedin simdi cevirmeye çalışma.

M matmazeldepresif bir mhpli ya da bir chpli de su kadar oy alicaz tek basina iktidar olucaz Rabbim yanimizda derse ona da karşı çıkarım. Cimcimenin Akpli olmasiyla alakası yok. Sen direkt gelip bana laf soyleyerek ne yapmaya calistin onu da anlamadim ya neyse

X