Adım Adım Değişim

ben bu mesajı daha yeni gördüm:KK57::KK57::KK57:

bugün bi bakayım topiğe dedim ne zamandır bildirim gelmiyodu bi de baktım ayın kaçından kalmış bir mesaj. özür dilerim:oops:

pek iyi değilim. keyifsizim. neşem yok. mutsuzum.

Ne özürü ben de giremedim kaç zamandır. Ama mutsuz olduğumuz an şükür yapıp neşelenirsek kırarız bu ruh halini
Benim işlerim daha da yoğunlaştı. Eve gittiğim zamanda oğlum ile oynayıp o uyuduğu gibi yatıyorum. Evin halini görseniz nasıl dağınık:KK45:
Su içmeyi aksattım biraz gerçi 1 litre içiyorum en kötü.

Ne özürü ben de giremedim kaç zamandır. Ama mutsuz olduğumuz an şükür yapıp neşelenirsek kırarız bu ruh halini
Benim işlerim daha da yoğunlaştı. Eve gittiğim zamanda oğlum ile oynayıp o uyuduğu gibi yatıyorum. Evin halini görseniz nasıl dağınık:KK45:
Su içmeyi aksattım biraz gerçi 1 litre içiyorum en kötü.

iyi olmana sevindim:KK23:

bebişinle eşinle nice huzurlu mutlu günlerin olsun, boşver ev dağınık olsa ne olur. sen yeterki içinde mutlu ol:nazar:

ben kaç gündür şükür yapmadım. biraz iniş çıkış yaşıyorum içimden gelmedi yapamadım. bugün nispeten daha iyiyim. acaba manik depresif miyim beno_O hiç dengem yok ya.

iyi olmana sevindim:KK23:

bebişinle eşinle nice huzurlu mutlu günlerin olsun, boşver ev dağınık olsa ne olur. sen yeterki içinde mutlu ol:nazar:

ben kaç gündür şükür yapmadım. biraz iniş çıkış yaşıyorum içimden gelmedi yapamadım. bugün nispeten daha iyiyim. acaba manik depresif miyim beno_O hiç dengem yok ya.
Aaaaa ne demek o öyle değilsiniz. Şükür için şunu okumuştum. Olmayan ya da başka konularda duyarlılık içeren şükürler bizim ruh halimizi değiştirmez. Yani polyanacılık çok işe yaramıyor. Buna dikkat ederek yaparsanız keyiflenirsiniz. Mesela ayaklarım olduğu için şükrediyorum. Bu doğru bir cümle ama ruhen yanlış olabilir kişiden kişiye
Oysa gün içinde ilk sigarasını içen biri için ohh be sigaramı da içtim cümlesi daha doğru bir şükür olacak
Umarım açıklayabildim
Bu gün inş temizleyeceğim evi

eşinle daha iyi misin vanilyakokanev vanilyakokanev ?? ben bu aralar birazcık limoniyim pek tadım yok gibi bakalım... ilişkimizi düzene koymaya çalışıyorum inşallah biraz daha oturur :KK61::KK51:

Aslında daha iyimiyiz bilmiyorum ama ben daha iyiyim. Tabiki gerginlik oluyor fakat çok yoğunum artık o yüzden onun ile ilgili konularda yıpratmıyorum kendimi :KK49:
Dikkat ettim de olumlamaların bile içinde ilişkim yok ehehe

Sizin içiniz pembiş bir kere. Pembe hiç çürük rengi olmaz :KK200:
Güzel bir duş sonrası ıhlamur çayı içip yatın ( benim çok böyle yapasım var :110: )
teşekkür ederim o sizin pembişliğinizi efenim:KK19: yapmaz mıyım bugün hepsini yaptım neler yapıyorum ama yok hiç bir şey fayda etmiyor içinde bir boşluk var dolduramıyorum of :KK43:

X