Adım Adım Değişim

Günaydın keyifli bir hafta dilerim yazacak o kadar çok şeyim oldu ki en uygun ve boş zamanı elde eder etmez yazacağım
Bu gün kahvaltı yaptım evde :KK49: şubat ayı hedefim buydu sonunda adım atabildim.

Merhabalar ben bu gün de kahvaltı ettim :)
Bir aksilik olmazsa bu gece neşeli bir film izleyeceğiz. Tabi ister ödül ister teşekkür için diyin eşime en sevdiği şeyi patlamış mısırını yapacağım. :KK50:
Bu yol ile daha çok film izleyeceğimize inanıyorum.:confused:

Günaydın dün kahvaltı ettim ama bu sabah evde edemedim. Yanıma poğaça aldım işe gidiyorum umarım çok güzel bir gün olur hepimiz için.
Bu arada ocak ayı hedefim olan su içmeyi yine gündeme taşıyorum Nasıl oldu bilmem 1 litre bile içmiyorum o_O

Merhabalar,
Ben bu haftaya da kahvaltı ederek başladım bu gün de kahvaltı ettim. Ayrıca içtiğim su miktarını da arttırdım.
Ama sormayın yahu kilo aldım sanki :KK43:

Merhaba,
Hayatım karmaşık bir hal almaya başladı. Aynaya baktığımda her gün gördüğüm yüzden , yaşadıklarımdan, üzüldüklerimden, yarım kalmış hayallerimden sıkıldım.
Adım atmam gerektiğini bilerek a'dan z'ye kendimi gelişim kampına sokmaya karar verdim.
"Değişime kendimizden başlarsak hayallerimize ulaşacağız" sözünü hatta evrenin çekim yasası olayını deneyimlemek için çalışacak ve sizler ile paylaşacağım.
Gerçekten işe yarıyor mu sorusunu beraber cevaplayabileceğimizi umuyorum.

Merhaba Vanilyakokanev, bende bazen kendimi senin gibi hissediyordum. Yazdıklarını okuyunca biran benden bahsediyorsun sandım. Ve aynı senin gibi bir karar verdim bende, buaralar kişisel gelişim kitapları ve internetten bulduğum yazıları okuyorum. Sana Şimdinin gücü kitabını tavsiye edebilirim. Bir de ben sürekli olarak facebooktan ruhanda diye bir sayfa var onu takip ediyorum birde blogu var ruhandayasam. gerçekten iyi hissediyorum okudukça. Sana da tavsiye ederim. En kısa zamanda benim gibi toparlarsın umarım. Kendini sev :)

Merhaba Vanilyakokanev, bende bazen kendimi senin gibi hissediyordum. Yazdıklarını okuyunca biran benden bahsediyorsun sandım. Ve aynı senin gibi bir karar verdim bende, buaralar kişisel gelişim kitapları ve internetten bulduğum yazıları okuyorum. Sana Şimdinin gücü kitabını tavsiye edebilirim. Bir de ben sürekli olarak facebooktan ruhanda diye bir sayfa var onu takip ediyorum birde blogu var ruhandayasam. gerçekten iyi hissediyorum okudukça. Sana da tavsiye ederim. En kısa zamanda benim gibi toparlarsın umarım. Kendini sev :)
Merhaba,
Facebook'tan hemen bakacağım :)
O kitabı okudum ve eğer okumadaydım tavsiyen ile hemen alır okurdum
Kucak dolusu sevgiler

Merhabalar bu ayın hedefi uyku zamanını düzenlemek ve ben ilk haftadan az uyku ile işe giderek aylık hedefime biraz uzakta başlasam da toparlayacağıma inanıyorum :)
Kadınlar günümüz de kutlu olsun:KK15:

Çoooook uzun Zaman oldu girmeyeli ben yazdığım şeyleri yapmaya devam ettim gerçi bir ara boşladım ama şimdi toparlamaya çalışıyorum. Bir ara işim çok yoğunlaştı üzerine hastalıklar derken burası aklımda olmasına rağmen yazamadım.
Şimdi ılık duşumu aldım ve yatağıma uzandım kitap okuyacağım sizler neler yaptınız Nasıl gidiyor??

Konuya dahil olayım hemen kendinde yarattığın değişim cidden bütün hayatını değiştiriyor gitti kilolar geldi özgüven :) kitap okuma alışkanlığı daha çok konu eski acılar antidepresanla da olsa rafta . Birde kedim varki hiç sorma beyaz maviş gözler arkadaş değişik şeyler :)

Merhabalar..
Toplum baskısı altında ne olacağımıza bir türlü karar veremiyoruz, bizi biz yapan değerlerimizi yok edip sadece toplumun örnek göstereceği, öveceği veya beğeneceği insanlara dönüşmek istiyoruz.. Çok fazla şey istiyoruz mutlu olmak için.. İyi bir ev, güzel bir araba, ışıldayan pırlantalar, bir elbise ve ayakkabı dolabı, dünyanın en seksi kokuları, en iyi makyaj malzemeleri.. Ve sana tapacak bir erkek.. Bunlar uğruna şekilden şekle girmek yerine bir defa olsun kendimizi sevsek yada sevmeyi denesek. Yukarıda sıralanan o saçma listeyi çöpe atabiliriz.
Bir kitap önermek istiyorum, Tanrılar Okulu.. Muhakkak okunması ve not alıp kenara köşeye yapıştırılması gerekiyor..
Herkesin hayatının bir dönüm noktası vardır, KENDİNİ BULDUĞUNDA..

Sevgiler..

Merhabalar..
Toplum baskısı altında ne olacağımıza bir türlü karar veremiyoruz, bizi biz yapan değerlerimizi yok edip sadece toplumun örnek göstereceği, öveceği veya beğeneceği insanlara dönüşmek istiyoruz.. Çok fazla şey istiyoruz mutlu olmak için.. İyi bir ev, güzel bir araba, ışıldayan pırlantalar, bir elbise ve ayakkabı dolabı, dünyanın en seksi kokuları, en iyi makyaj malzemeleri.. Ve sana tapacak bir erkek.. Bunlar uğruna şekilden şekle girmek yerine bir defa olsun kendimizi sevsek yada sevmeyi denesek. Yukarıda sıralanan o saçma listeyi çöpe atabiliriz.
Bir kitap önermek istiyorum, Tanrılar Okulu.. Muhakkak okunması ve not alıp kenara köşeye yapıştırılması gerekiyor..

Sevgiler..

Selamlar
Tanrılar okulunu okudum bilmiyorum konuyu takip edenler okumuş mudur??
Yukarıdaki saçma liste hangisidir acaba?

Selamlar
Tanrılar okulunu okudum bilmiyorum konuyu takip edenler okumuş mudur??
Yukarıdaki saçma liste hangisidir acaba?
Kimler okumuştur açıkçası bilemiyorum..
Saçma liste ise "İyi bir ev, güzel bir araba, ışıldayan pırlantalar, bir elbise ve ayakkabı dolabı, dünyanın en seksi kokuları, en iyi makyaj malzemeleri.. Ve sana tapacak bir erkek.. "..

Merhabalar..

Sevgiler..

Kaleminize sağlık yorumunuzu çok beğendim önerdiğiniz kitabı pdf olarak indirdim.
Dileyen arkadaşlarım https://www.google.com.tr/#q=tanrılar+okulu+pdf bu linkten indirebilirler.

Teşekkürler.

Kimler okumuştur açıkçası bilemiyorum..
Saçma liste ise "İyi bir ev, güzel bir araba, ışıldayan pırlantalar, bir elbise ve ayakkabı dolabı, dünyanın en seksi kokuları, en iyi makyaj malzemeleri.. Ve sana tapacak bir erkek.. "..

Bu başlığı açma amacım kendimizi bulma yolunda yapacağımız değişimlerdi. Hedef listesi yapan veya mutluluk listesi yapanlar hatırlatıcı notlarını gördükçe aslında özlerini sevmeye başlıyorlar.
Zayıflamak isteyen biri not olarak sağlık içinde ve formdayım gibi birşey yazdığında bir süre sonra kendisini sevmeye başlıyor.
Harika bir koca isteyen ben seviliyorum diye tekrar ederse kendisini kendi olduğu için sevmeye başlıyor.
Liste aptalca gibi gözükse de aslında kişinin özündeki ihtiyaçları bulmasını sağlayacak bir yol gibi geliyor bana bilmem bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?
:emir_bebek:
Ama ayakkabı dolabı da fena değil gibi :KK71:

Merhabalar uzun Zaman oldu yazmayalı yoğun çalışıyorum bu ara eve gidince de çocukla ilgilenip daha sonra da yatıyorum.
Havalar da çok sıcak burada...
Sizler Nasılsınız var mı değişim hayatlarınızda?
Ben uzun uzun yazacağım olanları en kısa zamanda :KK200:

Merhaba,
Hayatım karmaşık bir hal almaya başladı. Aynaya baktığımda her gün gördüğüm yüzden , yaşadıklarımdan, üzüldüklerimden, yarım kalmış hayallerimden sıkıldım.
Adım atmam gerektiğini bilerek a'dan z'ye kendimi gelişim kampına sokmaya karar verdim.
"Değişime kendimizden başlarsak hayallerimize ulaşacağız" sözünü hatta evrenin çekim yasası olayını deneyimlemek için çalışacak ve sizler ile paylaşacağım.
Gerçekten işe yarıyor mu sorusunu beraber cevaplayabileceğimizi umuyorum.

Evet ben buna en iyi ornegim, ben 20 yasindayken cok pacoz giyinmeyi yurumeyi bile bilmeyen ozguveni olmayan bir bayandim. O kadar uyuz bi bayandim ki erkekler bakmazdi hadi onu gectim bir gun yolda yururken 2 askerin arkamdan "kiza bak ne uyuz ne bicim giyinmis pacoz" dedigini hatirliyorum eve gidip aglamistim. Ama hayatta attigim adimlar ve dusunce tarzim sayesinde bir insanin degistiremeyecegi hicbir sey olmadigini anladim. Simdi eski resimlere bakiyorum yuzumdeki ifade bile ne kadar ozguvensiz simdi bambaska bir kadin olmusum.

Ben okudugum kitaplarin ve bir yasam kocundan aldigim tavsiyeleri uyguladim. Paytak yuruyen bir kizdim ve su anda yuruyusumde bile asalet var, evet kadinlar bir kadinin yuruyusu bile degisebilir nasil mi? Nasil yurumek istiyorsaniz 1 sene boyunca oyle yuruyun sonra goreceksiniz ki artik o yuruyus sizin yuruyusunuz olmus.

Ben cok ileri derecede ingilizce ogrendim senelerce her gun calistim sonra yurt disina Dubaiye gittim su anda bir Amerikan sirketinde yatirim danismanligi yapiyorum Turkiyede milletvekili maasindan bile daha iyi kazancim var. Neleri mi degistirdim? Begenmedigim her seyi. Burnumu begenmezdim estetik oldum, dudaklarimi begenmezdim ince olduklarini dusunurdum dolgunlastirdim estetikle, yuzumde tam 4 seyi degistirdim mesela. Kilo sorunum da bitti 48 kilo incecik belli bir bayan oldum. Pacozun tekiydim gittim vitrinlerde kendime yakisan ne varsa aldim giyinmeyi de artik ogrendim. Bakimsizdim ne bakim malzemesine ihtiyacim varsa hepsini aldim. Inanin 38 yasindayim ama 20 yasinda bile erkekler bana bu kadar bakmazlardi.

Hayatinizda degistirmek istedigini her ne varsa oncelikle uzun vadeli bir plan yapin ve her gun bir adim atin. Gelirinizi mi begenmiyorsunuz? planli kariyer degisimi yapin, Fiziginizi mi begenmiyorsunuz, kilo mu var diyet plani yapin. Dis gorunusunuzden mi sikayetciniz gidin estetik yaptirin, yuruyusunuzu degistirin, bakimsizsaniz cildinizin ve saclarinizin neye ihtiyaci oldugunu arastirin guzellik uzmanlarindan destek alin ve halledin.

Inanin degismeyecek hicbisey yok ve gercekten degisim insanin kendinden basliyor, baska birinin hadi gel senin hayatini degistireyim demesini asla beklemeyin cunku boyle birsey hicbir zaman olmayacak!

Son düzenleme:
X