ağlama duvarı

beyus

oğluşummmmmmmmmmmmmmm
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
313
1
mafoldumben eşiyle kaynanasıyla görümcesiyle eltsiyle.....herhangi biriyle sorun yaşayanlar buyrun sıkıntılarımızı paylaşalımbenneyaptımki

amaaaaaan Allah ağlatmasında sen bu durumdan müzdarip gibisin sen başlamak istermisin ?

amaaaaaan Allah ağlatmasında sen bu durumdan müzdarip gibisin sen başlamak istermisin ?

ah canım sorma bende bir görümce war allah düşmanımın başına wermesin ewlere şenlik kıskançmı kıskanç huzursuzluk çıkarmak desen bir numara herkesi kendi emireri zannediyo eşimle bende bmle şeylere hiç gelemeyiz ahhhhh ahhhhh tam bi dert yani:sinifsinif:

ah canım sorma bende bir görümce war allah düşmanımın başına wermesin ewlere şenlik kıskançmı kıskanç huzursuzluk çıkarmak desen bir numara herkesi kendi emireri zannediyo eşimle bende bmle şeylere hiç gelemeyiz ahhhhh ahhhhh tam bi dert yani:sinifsinif:

Yani cidden düşman başına öle insanlar bende hiç gelemem öle emri vaki yapan herkezi parmağında oynatmaya çalışan insanlarıda sevmem.

Konu yalnış yerde cnm,bir derdim var bölümüne yazman daha uygun olurdu

mafoldumben eşiyle kaynanasıyla görümcesiyle eltsiyle.....herhangi biriyle sorun yaşayanlar buyrun sıkıntılarımızı paylaşalımbenneyaptımki

aman zamanında çok ağladık çok göz yaşı döktük.Ama ben bişey yapmadımki bana neden böle yapıyolar diyee sabaha kadar iç çeke çekede ağladık.Bittiiiiii..

he demek neymiş bi zaman sonra insan akıllanıoyomuş kızlar.O zaman napıcaz biz tecrübelileri dinleyip onlar için ağlamıycazzzz hımm silin göz yaşlarınızı bakim

:eek:klava:

aman zamanında çok ağladık çok göz yaşı döktük.Ama ben bişey yapmadımki bana neden böle yapıyolar diyee sabaha kadar iç çeke çekede ağladık.Bittiiiiii..

he demek neymiş bi zaman sonra insan akıllanıoyomuş kızlar.O zaman napıcaz biz tecrübelileri dinleyip onlar için ağlamıycazzzz hımm silin göz yaşlarınızı bakim

:eek:klava:

walla haklısın cnm anladığım kadarıyla tecrübe konuşuyo düşünceni paylatığın için teşekkürler

öyle yalnız öyle mutsuzum ki... senağlama
deli gibi ağlamak istiyorum.......

bende bilmiorum nedenini sanırım artık hayatta yalnızlığımı anladıım için daha da mtsuz oluorum....

ben kaynanam her bana laf sokuşturdunda ben bişey diyemez sabaha kadar yatakta göz yaşı dökerdimmafoldumben sabahta odadan zorla çıkar ağladımı belli etmezdim ama içimden hep onu delikafadulden:eek:klava:

hıc bırşeyi kafaya takmaya değmez bende kaynana yok benimde anne yok sadece bır görümce var oda kardeşim gibi kimsem olmadığı için onu kardeşim gibi görüyorum eşimdende iyi geçiniyoruz sanki onun değil benim kardeşim gibi aman nazar deymesın :nazar: yani sen iyisen herkez iyi.alkisalkisalkis tabi genelde arada istisnalar vardır.süprizzzzz

hıc bırşeyi kafaya takmaya değmez bende kaynana yok benimde anne yok sadece bır görümce var oda kardeşim gibi kimsem olmadığı için onu kardeşim gibi görüyorum eşimdende iyi geçiniyoruz sanki onun değil benim kardeşim gibi aman nazar deymesın :nazar: yani sen iyisen herkez iyi.alkisalkisalkis tabi genelde arada istisnalar vardır.süprizzzzz

cnm çok şanslısın görümcenle aran iyi bende bi görümce war ewlere şenlik kaynanam başka şehirde oturuyo oda sanki kendini kaynana ilan etti allahtan bana diş geçiremio bi geçirse yandığımızın resmidir:lepi:

Ağlamak istiyorum hıçkırarak bir nedeni yok belki var ama bilmiyorum. Yada ne beleyim insan bazen sebepsiz sıkıntılara girer ya işte öyle birşey yada depresyon gibi herşey öyle üst üste geliyor ki bazen kendi kendime ağlıyor ve bu kadarını hak ediyor muyum diye soruyorum. Nebilem ya işte öyle

X