Ağzınızdan Çıkan 1 Tane Dahi Olsa Ya Şekür'e İhtiyacımız Var

Abimin kayınpederini 10 gün oldu sanırsam kene ısırmış. O da kendi çıkarmaya çalışmış. Su an hastanede yatıyor. İlaçla kan değerini 40'a çıkarmışlar ama 33 kadar düşmüş ve doktor 20 ye düşerse kritik demiş. Allah rızası için bir tane bile Ya Şekür derseniz yazın lütfen hangi ağğızdan çıkan dua kabul olur bilinmez. Bir hafta sonra abimin nişanı vardı. 20 gün sonra da düğünleri var. Allah'ım korusun o güzel günlere hep beraber çıkalım inşaAllah. Şimdiden Allah razı olsun.

Amcamizin ismi nedir canim ismiyle niyetlenelim..

canım 1000 tane okudum ALLAH ŞİFA VERSİN CANIM BENİM haberleri yaz inş iyileşti iyi dersin ALLAH'IN İZNİYLE İNŞ AMİN

Allah hepinizden binlerce kez razı olsun. Rabbim bu dünyada da cenneti yaşatsın diğer alemde de cennetine alsın sizi ve sevdiklerinizi inşaAllah. Bir taneye bile razıyım siz bir sürü okumuşsunuz.

Allah hepinizden binlerce kez razı olsun. Rabbim bu dünyada da cenneti yaşatsın diğer alemde de cennetine alsın sizi ve sevdiklerinizi inşaAllah. Bir taneye bile razıyım siz bir sürü okumuşsunuz.
Cnm simdi gordum 526 aldim okudukcada yazarim rabbim sifa versin

rabbim sifa versin ins Allah yardımcısı olsun ben okuyorum aklıma geldikce cnm . şimdilik 100 okudum

X