Ağzınızdan Çıkan 1 Tane Dahi Olsa Ya Şekür'e İhtiyacımız Var

evTik

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
3.906
5.264
31
Abimin kayınpederini (Mustafa Amca) 10 gün oldu sanırsam kene ısırmış. O da kendi çıkarmaya çalışmış. Su an hastanede yatıyor. İlaçla kan değerini 40'a çıkarmışlar ama 33 kadar düşmüş ve doktor 20 ye düşerse kritik demiş. Allah rızası için bir tane bile Ya Şekür derseniz yazın lütfen hangi ağğızdan çıkan dua kabul olur bilinmez. Bir hafta sonra abimin nişanı vardı. 20 gün sonra da düğünleri var. Allah'ım korusun o güzel günlere hep beraber çıkalım inşaAllah. Şimdiden Allah razı olsun.

Son düzenleme:
Hakkınızı helal edin,daha çok kişi hemen görsün diye etiketlemek zorunda kaldım.

gulbera gulbera var
yumiti yumiti VAR
vefa84 vefa84 VAR
Y yesil_zeytin_ var
dnzderya dnzderya VAR
bulut776 bulut776 VAR
L LiLyaNa_ var
@whitewolf var
FallenAngel FallenAngel VAR
@_Nun_ var
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi VAR
C cansu_tr var
evTik evTik var
Senfonim Senfonim VAR
@miskamber VAR
TEKPRENSES TEKPRENSES VAR
S synulox VAR
CatlakB CatlakB VAR
@AKovser var
N nesne var
Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 var

LISTEMIZ;;;
1):anneadayı: evTik evTik (burcu) ..........(*bitirdi*)
2):anneadayı: Lale kozan Lale kozan ............(tum listeyialdi)
3 ) azap_cicegi azap_cicegi (1.2.3.4.5.6. okunmadi)
4 ) G guzbahar ......................(*bitirdi*)
5 ) @Selinokay (selin).............250 okundu(+1)
6 ) mrym5579 mrym5579 ................(tum listeyi aldi)
7 ) Yariiimm Yariiimm (elif).............250 okundu
8 ) R Ruzgarmasal ..............
9 ) cilekli_sut cilekli_sut ..................250 okundu(+1)
10 ) GURBET KUSU GURBET KUSU .....250 okundu(+3)
11):anneadayı: Mavi_Eftelya Mavi_Eftelya ..............250 okundu(+4)
12) feride67 feride67 ...................250 okundu(+6)
13) @Ilaymilya (ayten).......250 okundu
14) M MrtHatice ................(5.6. okunmadi)
15) whiterose whiterose .....................
16) Luna28 Luna28 (aysun) ............(*bitirdi*)
17) Hasretim30 Hasretim30 (esin) .........(*bitirdi*)
18) EsEs50 EsEs50 ..................(tum listeyi aldi)
19) :anneadayı: seyhancvn seyhancvn (seyhan)..(listeyi aldi)
20) :anneadayı: @Ecrin ensar bebek_elif .(*bitirdi*)
21) Avrenim Avrenim (ebru) ...........250okundu(+3)
22) agustos72 agustos72 ......................250 okundu(+1)
23) eilenn eilenn (aylin)................(tum listeyi aldi)

aaynaa aaynaa

L lale kozan(Veysiye)OKUNDU
@ozzge81 (Esra) OKUNDU @Ftszynp(Zeynep) @Patronicee(Meltem) OKUNDU @rude girl(Gizem) gulbera gulbera (Yasemin) OKUNDU C cansu_tr (Cansu) OKUNDU eilenn eilenn (Aylin) OKUNDU @ayselcsb cilekli_sut cilekli_sut evTik evTik (Sefik kizi Burcu) OKUNDU @poeticcry

@lisaa-89
Veson Veson
G guzbahar
Enfal97 Enfal97
@hsevda
Lale kozan Lale kozan
Kadriye1944 Kadriye1944
vesselam_ vesselam_
@eflalim
H hayatalya

Bende okurum. Allah şifasını versin hemen. belli bir sayı varmı peki kaç tane okumalıyım

Bende okurum. Allah şifasını versin hemen. belli bir sayı varmı peki kaç tane okumalıyım
276.676 sayısına tamamlamaya calışıyoruz yengemin ailesiyle beraber ama burada kimseye şu kadar oku diyemiyorum. Gönlünden 1-5-10 tane hangisi koparsa Allah bin kere razı olsun

50 okuyorum insaallah. Okundu sayın.

Allah şifa versin.

Abimin kayınpederini 10 gün oldu sanırsam kene ısırmış. O da kendi çıkarmaya çalışmış. Su an hastanede yatıyor. İlaçla kan değerini 40'a çıkarmışlar ama 33 kadar düşmüş ve doktor 20 ye düşerse kritik demiş. Allah rızası için bir tane bile Ya Şekür derseniz yazın lütfen hangi ağğızdan çıkan dua kabul olur bilinmez. Bir hafta sonra abimin nişanı vardı. 20 gün sonra da düğünleri var. Allah'ım korusun o güzel günlere hep beraber çıkalım inşaAllah. Şimdiden Allah razı olsun.
Ben varim cnm 50 tane aldim okuyacagim allah sifa versin en acilinden

Abimin kayınpederini 10 gün oldu sanırsam kene ısırmış. O da kendi çıkarmaya çalışmış. Su an hastanede yatıyor. İlaçla kan değerini 40'a çıkarmışlar ama 33 kadar düşmüş ve doktor 20 ye düşerse kritik demiş. Allah rızası için bir tane bile Ya Şekür derseniz yazın lütfen hangi ağğızdan çıkan dua kabul olur bilinmez. Bir hafta sonra abimin nişanı vardı. 20 gün sonra da düğünleri var. Allah'ım korusun o güzel günlere hep beraber çıkalım inşaAllah. Şimdiden Allah razı olsun.
ay canım benim ben şimdi okumaya başlayacağım :KK43: nişan arifenizde başınıza gelene bak ben de yeni açtım bilgisdayarı annemin yanındayım biliyorsun hemen okumaya başlıyorum ALLAH şifa versin gülüm

ben 1000 tane okurum canım okuyunca haber edeceğim

X