Ah Amway Ah..

Bebegimle

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
1.269
121
Selam kizlar..
Bnm fırın im yag olmustu. Ve amway firin jel le temizledim en son tavanina surmustum ama malesef tavanindan damlayan amway jel beyaz leke birakti firinin altinda..

Kizlar nasil cikarabilirim onu tekrar surdum olmadi. Limon denedim olmadi..

Beyaz leke kaldi kizlar yepyeni firin nasil cikarabilirim sicakken surmustum amwayi leke birakti damlattigi yerlerde :KK43:(((

Aspirin diye deterjan var onunla silin.

Evt onuda denedim 2.50 tlye bimden aldim kirmizi kutu gene olmadi ya

Son düzenleme:
Selam kizlar..
Bnm fırın im yag olmustu. Ve amway firin jel le temizledim en son tavanina surmustum ama malesef tavanindan damlayan amway jel beyaz leke birakti firinin altinda..

Beyaz leke kaldi kizlar yepyeni firin nasil cikarabilirim sicakken surmustum amwayi leke birakti damlattigi yerlerde :KK43:(((

belki saçma gelebilir ama idrarın bu tür şeylere iyi geldiğini duymuştum

Soda cikarir mi ki acaba bilemiorum bole kirec gibi oldu icine girmis gibi amway kendi bile cikarmadi nasil cikicak acaba paslanmaz celik temizleyici de denedim olmadi

Selam kizlar..

Kv nin de başına geldi neler neler denedi.. Çıkmıo. İnşallah sen bulursun çaresini

merhaba tweety , danae ergenlik çağındaki bir arkadaşımız ; en azından bugün açtığı konusunda öyle söylemişti. sanırım kendince fikir üretiyor.

Merhaba,Bizde ergenlikten gectik :)
Daha yaratici olmasi lazim,idrardan sakinmamiz gerekirken onu kendi elimizle temizlikte kullanmak pek akla mantiga sigmiyor:KK1:
Oldu olacak diger abdestimizide arap sabunu niyetine kullanalim.. Tövbe tovbe:KK37:

Son düzenleme:
Selam kizlar..

aspirin suyu denedın mı ,,,,, bim magzalarında satılıyor dışı kırımızı kiremit rengi sıvı fıs fıs

Bak bunun için önce fırını 50 derecede ısıt belli bir süre sıcak dursun sonra güvenlik amaçlı kapat ve çok güçlü bir yağ çözücü kullan. Aslında endüstride çok çeşitli malzemeler var tezgahlardaki pas lekesini bile hiç ovmadan çıkartıyor ama perakende satışları yok. Ben de fabrikaya gelen satışçılardan numune falan alıyorum süper işe yarıyor.

amway'i bana satan kız o kadar övdü o kadar övdü ki aldım zaten beyaz olan halımı silerken daha da beyaz birkaç leke bıraktı üzerinde, ne yaptıysam normale dönmedi. içine ne katıyorlar kim bilir.

Sizin kullanım hatanızın faturasını amwaye neden kesiyorsunuz?
Diğer ürünlerini çok bilemem ama bizim çok severek kullandığımız bir ürün fırın temizleyicisi. Üzerinde de bir çok uyarı var zaten, kullanım şekli, nasıl kullanılmaması gerektiği. Oldukça da güçlü bir kimyasal zaten eliniz değse elinizi yakıyor ki bence çıkmaz o leke

kireç sökücü banyo temzleyicisi veya fayans aralarını temizlemek için bişeler satılıyo onları dene yani güçlü bişey denemen lazım çözmesi için mesela yağ sökücüyle çamaşır suyunu karıştırıp sür fln ben çıkmayan bi leke olduğunda her türlü yolu deniyorum mesela çıkmayan mürekkep lekesi fayans temizleyici fısfısla çıkmıştı ama öle güçlü değildi sen o yakan temizleyicilerden dene

X