ah kizlar ah kör etti ask gözlerimi

Kusura bakmasın arkadaşlar ama, gerçekten sizden düşük statüdeki birine nasıl aşık olabiliyorsunuz?
Hem okumamış, hem akraba peşinde koşan, hem daha önce aldatmış, ailesi de cahil.
Ne bileyim...
Hakikaten git şükür namazı kıl

Kusura bakmasın arkadaşlar ama, gerçekten sizden düşük statüdeki birine nasıl aşık olabiliyorsunuz?
Hem okumamış, hem akraba peşinde koşan, hem daha önce aldatmış, ailesi de cahil.
Ne bileyim...
Hakikaten git şükür namazı kıl
Cahil,akraba peşinde koşan vs. Bunlar aşık olmamak için engel Ok ama düşük statüdeki birine aşık olmamak için kendinizi mi kasıyorsunuz? Aşık olmak için karakter,kişilik,bakış,gülüş,iyi niyet bunlar yeterli degil mi? Özür dileyerek yazıyorum amacım Can'ınızı yakmak degil inanın. Eşiniz muhtemelen sizin statünüzde belki de daha yüksek statü de ama size Bi kaç kez gerizekalı demişti değil mi?

Cahil,akraba peşinde koşan vs. Bunlar aşık olmamak için engel Ok ama düşük statüdeki birine aşık olmamak için kendinizi mi kasıyorsunuz? Aşık olmak için karakter,kişilik,bakış,gülüş,iyi niyet bunlar yeterli degil mi? Özür dileyerek yazıyorum amacım Can'ınızı yakmak degil inanın. Eşiniz muhtemelen sizin statünüzde belki de daha yüksek statü de ama size Bi kaç kez gerizekalı demişti değil mi?
Evet, demişti.
Ben de onu boşamaya kalktım. Dilekçemi verdim.
İkimiz de hukukçuyuz.
O statü olarak da benden yüksek evet. Aksi takdirde ona aşık olmazdım zaten.
Sonra da gelip benden özür diledi ve barıştık.

Canım yanmadı, bilakis. Eşim benim gerizekalı olduğumu düşünüyorsa, benden ayrılsın.
Aynısı onun için de geçerli. Salak mı o zaman hayatını mahvediyor. Ona mı kaldım.

Yalnızca duygularınızla hareket ederseniz aptal aşkına düşersiniz.
Ben bunu savunuyorum.

Bak tatlım ben arkadaşa kapılıyorum,gülüş iyi nıyet dıyoruz,bende,lakın sonra karişındaki senden aşağı görüyor kendını,zekan güZelliğim karişında eZiliyor kendı kendıne ego Zirve yapouor,sen giç öle görmuyorusn,ama bak başımıza geliyor,bırı ile görüştüm,hiç bir şeyini çnemsmeedm,ama o altında çok lux arabası opmasına baktımki bama kariı böburlenıuor,ve bunun gibi değişik şeyler canım,erkekler bunu yapıyor,

Evet, demişti.
Ben de onu boşamaya kalktım. Dilekçemi verdim.
İkimiz de hukukçuyuz.
O statü olarak da benden yüksek evet. Aksi takdirde ona aşık olmazdım zaten.
Sonra da gelip benden özür diledi ve barıştık.

Canım yanmadı, bilakis. Eşim benim gerizekalı olduğumu düşünüyorsa, benden ayrılsın.
Aynısı onun için de geçerli. Salak mı o zaman hayatını mahvediyor. Ona mı kaldım.

Yalnızca duygularınızla hareket ederseniz aptal aşkına düşersiniz.
Ben bunu savunuyorum.
İşte anlatmaya çalıştığımda bu. Mesela Bi insan cahil diye sevmeyebilirim yada ana kuzusu diye yada başka başka sebepler. Ama statü başka bişey. Yani Bi caydırıcılığı yok gibi. Yada benim açımdan diyelim.

İşte buda karakter meselesi.
Bak tatlım ben arkadaşa kapılıyorum,gülüş iyi nıyet dıyoruz,bende,lakın sonra karişındaki senden aşağı görüyor kendını,zekan güZelliğim karişında eZiliyor kendı kendıne ego Zirve yapouor,sen giç öle görmuyorusn,ama bak başımıza geliyor,bırı ile görüştüm,hiç bir şeyini çnemsmeedm,ama o altında çok lux arabası opmasına baktımki bama kariı böburlenıuor,ve bunun gibi değişik şeyler canım,erkekler bunu yapıyor,

ona resmen asik oldum oyle tatli dilliki telefonda konustuk 1 ay cunkuc farkli sehirlerdeyiz ve sonra allahin tesadufu ile onu faceden bi kizla yakaldim onlada cikiormus :KK43: ama ben bu salagi affetim cicekler boceklerle bi ugur böcegi ile kandirdi beni :KK43: aradan gecti 1 sene coook mutluyum mutluluktan ucuyorum her firsatta bana ask sözleri cok asik bi presns gibi etrafımda ailesi ile tanistim evlilik planlari yapiyoruz sonra ailesi bize oturmaya geldi tanistik ailem bunlarin ailesini pek sevemedi babam seni bu cocuga vermem okumamis etmemis seni okadar okuttum iyi yerlere getirdim ben dedi,, onun aileside beni begenmedi cunku ben yasca buyuktum cocuklari cooook yakisikliymis daha guzellerine layikmis akrabalari hep öyle demis sonradan ögrendim gerci.. neyse anlasarak ayrildik 1,5 ay önce olmuo aileler cok zitlasio dedik ama cok uzuluorduk hep gunde 1 saat olsa ariyor konusuyorduk hatta nasil bitcek nasil kopcaz diyorduk.. sonra allahın işi işte ben bunun face şifrsini kırdım hemde 5 denemede .. birde ne göreyim 10 gündür bi kızla konuşuyor akrabaları ayarlamış evlenmek için tanışmışlar faceden konuşuyolar..
kız numarasınıda yazmış hemen msj attım kıza cvp vermedi.. akşam üstü sevdiğim beni aradı ve bana küfür etti beni bidaha arama seviyorum ben o kızı dedi ben şok :KK43::KK43::KK43::KK43:
ağlamaktan içim cıktı günlerce bir şey yemedim başladığı gibi bitirdi... ama içimde öyle büyük kin var ki bu kini yenemiyorum uyutmuyor beni öfkem

baban okuttum ettim kizimi falan demisya, burdan gorunen bosuna okutmus, hem maddi manevi verdigi emege yazik. zira burdan gorunen hic bir ise yaramamis okumak sende.
bu yazdiklarini, butun konularin dahil, kurdugun cumleleri 3 yasindaki cocuk kurmaz. dusunce yapin, zaten oyle bisey yok onu gecelim.
kisaca keske bu kadar cahil olmasaniz, azcik dusunseniz...

X