ah şu dengesiz erkekler

cevabınız yazdığınız bir cümlede var zaten:
"tezcanlıyım, istediğim olacak illa"
içten içe amacınız olduramadığınız şeyi oldurmak.
o yüzden kendinizi telkin edin, bırakın.
size cazip gelen kaçması.
istediğinizi oldurmak.
sizin dediğinizin olması.
son kararı onun vermemesi.

bu tutumları tamamen bırakmak için çalışın kendi üzerinizde.

Selam canım, sana sadece şunu tavsiye edebilirim: çivi çiviyi söküyor. Git çık dolaş, başkalarıyla tanış. Ben bi kac aydır bir dating app yükledim, orda kafamı dağıtıyorum, uygun kişiyi bulana kadarda gönül eğlendiriyorum vallah ne yalan söyleyeyim. Ayriliktan sonra bu bana iyi geldi diyebilirim. Ha öyle fasafiso bi uygulama da değil, gayet akademisyenlerin büyük çoğunlukta oldugu bi yer. İlişkiden sonra kendime olan güvenimi yükseltti, beğenenler yazmak tanışmak isteyenler mi dersin, g*tümü kaldirtti biraz sanırım hahah. Yani demem o ki, there are too many fishes in the ocean bacım. Bosver, bırak o dengesizi, yeni asklara yelken aç.

Hangi app acaba bu

Ah ya gencecik meslek sahibi bir hanımsınız neden onun bunun ergen çocuğunun tribini çekiyorsunuz anlamıyorum..yokmu etrafınızda avukat,savcı,hakim falan ...o kadar mı boşluktasınız yani ..
Hayat birilerinin tribini çekemeye değmeyecek kadar kısa..sil hayatına bak neleri çıkacak karşına
Boşuna kendini yorduğunla kalacaksın

Uygulamanın adını bana da yazabilir misiniz?

Bence daha olgun birini bul. İlerdede sorun olur bu durum hep bu şekilde nereye kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…