Ahali Lokali

D didilika kuş sen de bugün kafanı dağıtacak bir şey yap, zor ve yoğun günler geçirmişsin, bünyenin güçlü kalması lazım, kendine bir mola alanı yarat 1-2 saatlik. Hepsi geçip gidecek sakın aklına kötü bir şey getirip karamsarlık çukuruna düşme

üff çok severim, evde şarap var bir tek bir kadeh yuvarlayayım bari :KK70:
Ben oturduğu dibini görmem lazım Vallah bugün de giyindim kuşandım öyle saçma sapan bi gün dü bi plan vardı olmadı öyle oturduk o salağı gördüm sonra böyle bastı gitti saçma sapan aptal sonra modum kalmadı birşeyde yapamadım eve geldim eve dönerken baktım kim arayıp içimi dönebilirim kimse yoktu çok üzücü insan çok ta o arayıp rahatlayacağın kimse yok işte gitmeye de bilmiyorum olmadı şart değil birimini yanına gitmem giderim bir yere kalacak otel mi yok

Ben oturduğu dibini görmem lazım Vallah bugün de giyindim kuşandım öyle saçma sapan bi gün dü bi plan vardı olmadı öyle oturduk o salağı gördüm sonra böyle bastı gitti saçma sapan aptal sonra modum kalmadı birşeyde yapamadım eve geldim eve dönerken baktım kim arayıp içimi dönebilirim kimse yoktu çok üzücü insan çok ta o arayıp rahatlayacağın kimse yok işte gitmeye de bilmiyorum olmadı şart değil birimini yanına gitmem giderim bir yere kalacak otel mi yok
aynen öyle tatlım, ben hep tatillerimi tek yaptım, kendimle o kadar iyi anlaşıyorum ki kimseye ihtiyacın yok, bul güzel bir yer git, eğer maddi imkanın varsa. İçini de dök buraya gitsin ya akıtmadan temizlenmiyor

D didilika kuş sen de bugün kafanı dağıtacak bir şey yap, zor ve yoğun günler geçirmişsin, bünyenin güçlü kalması lazım, kendine bir mola alanı yarat 1-2 saatlik. Hepsi geçip gidecek sakın aklına kötü bir şey getirip karamsarlık çukuruna düşme
Kalbi güzel can çok sağol ilk uç gün uyku uyumadim.ama elden bisey gelmiyor orda tedavisini görüyor bir nöbet falan geçirirse emin yerde:KK43: kardeşim hemşire zaten gün içinde bilgi alabiliyor o yüzden bugün biraz daha iyiyim.saglik olsun da her şey hallolur.

Kalbi güzel can çok sağol ilk uç gün uyku uyumadim.ama elden bisey gelmiyor orda tedavisini görüyor bir nöbet falan geçirirse emin yerde:KK43: kardeşim hemşire zaten gün içinde bilgi alabiliyor o yüzden bugün biraz daha iyiyim.saglik olsun da her şey hallolur.
Çok şükür hayati riski yokmuş, gerisi her şey düzelir yerine gelir can sağ olsun da. Aç güzel bir müzik dinle biraz kafanı yatıştır dinlen, güç toplaman lazım ki babacığın uyanınca yanına gidip sağlam görünebilesin :)

aynen öyle tatlım, ben hep tatillerimi tek yaptım, kendimle o kadar iyi anlaşıyorum ki kimseye ihtiyacın yok, bul güzel bir yer git, eğer maddi imkanın varsa. İçini de dök buraya gitsin ya akıtmadan temizlenmiyor
Aynen öyle tek başıma iyiyim bende kimseye gerek yok kullanılmaktan başka bi bok yok

Benim babam da geçen sene iki kere kalp krizi geçirdi.Çok korkuttu bizi ama şu anda iyi çok şükür.Bu da geçecek inşallah.

Ben hepsini içiyorum şuanda meditasyon spor bitti oturdum içiyorum eski sevgilim ile denk geldik kendisini çok sevdiğimden değil de dibimden ayrılmayan adam gitti bi tuhaf oldum sonra arkadaşımı aradı yanımdakı erkek arkadaşımı ben tanıştırdım onlarıda çarşıya gelemedim arkadaşla oturuyoruz inersem görüşürüz diye hayırdır ya ne oldu nerelerın kalktı bide bugün dünden o kadar hazırlandım sabah kalktı işlerimi hallettim cici cici giyindim çıktım adamı gördüm nevrim döndü hareketine tavrına ayar oldum sinirlerimi bozdu yolda geliyorum ağlayacaktim neredeyse oturdum içiyorum bu arada karma karışık haledeyim bacımsular
Allah canımı alsın anlamadım....
eski erkek arkadaşını gördün hiç sevmiyorsun ama soğuk yaptığı için içerledin
arkadaşınla senin tanıştırdığın sevgilisini de bir yere çağırdın ama biryerleri kalktığı için gelmediler,sende hazırlanmıştın..
o yuzden üzüldün içiyorsun değil mi?
hayır moralini yukseltmeye çalışacağım ,anlamadan saçma sapan birey yazarım diye korkumdan soruyorum inanki :KK200:

X