ahh eşşek herif ! (part 2)

Kimsenin hayatına müdahele etmeye hakkınız olduğunu düşünmüyorum. Haber vermekte ne demek?? Konu sahibi açık bir şekilde söylemedi, biz kendimiz bulduk bu nedenle bilerek yazdı demeniz ancak varsayım olur. Normal yaşantınızda bi arkadaşınız size sevmediği birini abarta abarta anlattığında koşa koşa yetiştiriyormusunuz? Hoş bir konu ve olay olmadi ancak kimseyide ilgilendirmez. Bırakın konu sahibesi gelsin açıklamasını yapsın.

İnstagram hesabim yok ama hostes Kizi ve esas oglani buldum bende.... Amma ve lakin hostes kizcagiz bu oglani takmaz gibi geldi bana olsa olsa oğlan gezer kizin peşinden... Konu sahibi sen sen ol bu oglani büyütme gözünde derim atip tutuyor biraz bence...

Isim Soyisim vermekle o etiketleri vermenin, hele hele fotograglsrindaki tum ayrintilari tarif etmenin arasinda hiçbir fark yok bence. Adini soyadini yazsaydi faceten bakilirdi muhakkak, bakilmaz miydi?
boyle olunca da instagramdan bakildi.ayni sey diye düşünüyorum.
bir de hostes bayanin haberi olmamali bence.burdaki bir geyik ugruna sacmasapan.şeyler yaşamasına hic gerek yok .
konu sahibi bilmeden yaptiysa (?) Onun icin de cok asagilayici olur.

Hata yaptı zaten konu sahibi o konuda haklısın.Yani bu kadar ayrıntıya kızın tanıdığı biri denk gelse "aa bizim x'ten bahsediyor bu!" der.Ama şimdi hiç gerek yok haber vermeye.Çünkü hoş olmayan şeyler söylendi ben olsam bunları duymak dahi istemezdim.Ya gerçekten o kişi hamile kaldıysa ya durum ciddiyse.Bir de üstüne bu eklenirse kötü olur.Konu sahibi artık gelsin bence.

kesınlıkle hostese falan haber vermeyın konuyu kapatsınlar kızda üzülmesin boş yere eğer konu sahıbıde bılerek yapmadıysa rezıl omasın ne bıleyım cokta kızdım hostese söylemeyın derım

Hostes öğrense ve dava açsa, konu sahibi gene bu kadar ayrıntılı anlatabilir mi herşeyi? Buğracığı kurtarır bence:KK14:

tek üzüldüğüm nokta hostesin ifşa olması, yazık.

Kadınlar kulübüne üyelik için belli bir yaş sınırı koyulmalı, yoksa sonuçları böyle arapsaçı olabiliyor!

Son düzenleme:
X