Bu kızın peşine düşsem mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben biliyordum böyle olacağını. O kadar sinirliyim ki gidip kızı bulup boğasım var tam bi cadolozmuş zaten ben anlamıştım içime sinmiyordu bitti de. Bi kız vardı demiştim ses atıp duruyor geçe cevap verince tavırlanıyor çok ses attın desem tavirlaniyor kendi kendine gelin güvey oluyor. Bana geçen gün instagramdam tanıştığı kişileri anlatıyor hepsine yol verdim bilmem ne demiş bende artık usandigim için bunun dert yanmalarindan triplerinden herkes beni çekemiyor herkes bana tavırlı sanki dünya da bi o varmış gibii hallerinden zaten içime sinmeyen şeyler de vardı o kıza karşı tamda öyle oldu. Şimdi bu bana anlattı anlattı birkaç kişiye yol vermiş neyse bende buna cevap vermedim buaralar çok depresyonda gibiyim kendi halime düşmüşüm, Cevap vermedim seslerine.Durum paylaşmış ona cevap verdim soru sordum cevap vermemiş bana sonra buna yazdım ki he dedim demek ki cevap
vermeyince seslerine sende bana cevap verme tenezzülünde bulunmadın. Baktım delirdi bu triplere girdi. Çocukça hareketlerin var deyince hepten bundan delirdi..Salak salak konuşuyorsun saçma salak sorular soruyorsun beni takmıyorsun beni tınlamııyorsun rahatsizsan yazma bilmem ne 3 tane de ses atmış en sonunda da ben bi iki şey yazdım asla hakaret etmedim baktım salaksın aptalsın karaktersizsin hakkımı helal etmiyorum kendine bak kendin gibilerle takil Allaha havale ediyorum seni bir sürü şey saydirmis sonrada her yerden engellemiş😂 Ya baktım bu delleniyor sadece dedim ki o delirmiş gibi yazdığı yazılardan sonra dünya bir tek senin mi etrafında dönüyor zaten bi seni çekemiyor kimse bi seninle uğraşıyor kendi kendine tavirlardasin yazdım. Ben bunu dedikten sonra karaktersiz demeye başladı. Şuan o kadar sinirliyim ki gidip arayıp ağzıma geleni söyleyesim var ama bilemedim sms den bile yazabilirim yani de wpden engelledi SMS den yazılır mı bilmiyorum. Hakketti ama sürekli kendisi anlatacak ben dinleyecem işim var desem hayır en basiti ses atma müsait değilim desem trip atacak bi kız ruh hastasıydı ya Allah bi daha böylesiyle karsilastirmasin kimseyi de böyle yapmasın
Yaş kaç? Allah başka dert vermesin

Şimdi bu bana anlattı anlattı birkaç kişiye yol vermiş neyse bende buna cevap vermedim buaralar çok depresyonda gibiyim kendi halime düşmüşüm, Cevap vermedim seslerine.Durum paylaşmış ona cevap verdim soru sordum cevap vermemiş
yani ben olsam ben de attığım msjlarıma cevap vermeyip attığım duruma cevap veren birine
cevap vermem
ve cevap vermedim diye karşımdaki triplenirse sinirim bozulur
kız benden farklı olarak kavga çıkarmış kızın yerinde ben olsam hiç muhatap olmazdım
aslında kız senin hareketine aynı biçimde karşılık vermiş cevapsız bırakma konusunda
ama kızdan aynı karşılığı almak egonu incitmiş
kız sana cevap vermedi diye tribe girmemiş olsaydın kızdan sonsuza kadar hem de kolay biçimde kurtulmuş olacaktın :KK70:
boş yere kavga etmişsin

yani ben olsam ben de attığım msjlarıma cevap vermeyip attığım duruma cevap veren birine
cevap vermem
ve cevap vermedim diye karşımdaki triplenirse sinirim bozulur
kız benden farklı olarak kavga çıkarmış kızın yerinde ben olsam hiç muhatap olmazdım
aslında kız senin hareketine aynı biçimde karşılık vermiş cevapsız bırakma konusunda
ama kızdan aynı karşılığı almak egonu incitmiş
kız sana cevap vermedi diye tribe girmemiş olsaydın kızdan sonsuza kadar hem de kolay biçimde kurtulmuş olacaktın :KK70:
boş yere kavga etmişsin
Kızı savunuyorsun ama ne kadar sinsi bencil olduğunu bilmiyorsunuz bilmeden yorum yapıyorsunuz zaten bende çok katlanamadim ayrıca kızı öyle yapacağını bildiğim için üzeri e gittim içimde kalanları söyleyip engel aticaktim narsist bencil ukala insanlardan asla haz etmem

23

Laf sokmak için mi yaşımı sordunuz ne kadar kötüsünüz

Yoo.. Yaşınız 18 olsa bir şey demeyecektim çünkü o yaşlarda olabilecek yazım şekli, o yaşın sorun edeceği konular..
23 yaşında arkadaşınız rahatsız ediyorsa görüşmezsin yine rahatsız ederse engeller geçersiniz yani.

Sosyal kişilik bozukluğuna sahip biri gibi görünüyorsunuz demek istemiyorum ama sizin bahsettiğiniz gibi bir durum içinde olan bir yetişkin, sohbetini sevmediği kişiyle yazışmaya devam etmez ya da kırmamak için devam etti diyelim, bu tepkiyi aldığında karşı tarafın sorunlu olduğundan oldukça emin biri olarak “her saniye yanıt veremem müsait değildim benimle böyle konuşamazsın ben daha fazla seninle iletişim kurmak istemiyorum”(chat arkadaşınız olduğunu düşündüm) diyip siler geçerdi. Saldırgan bir evde mi büyüdünüz?

Laf sokmak için sormadı niyeti kötü değil. Yazdıklarınız 12-13 yaşındaki çocukların düşünce yapısıyla yazılmış gibi.
Sosyal kişilik bozukluğuna sahip biri gibi görünüyorsunuz demek istemiyorum ama sizin bahsettiğiniz gibi bir durum içinde olan bir yetişkin, sohbetini sevmediği kişiyle yazışmaya devam etmez ya da kırmamak için devam etti diyelim, bu tepkiyi aldığında karşı tarafın sorunlu olduğundan oldukça emin biri olarak “her saniye yanıt veremem müsait değildim benimle böyle konuşamazsın ben daha fazla seninle iletişim kurmak istemiyorum”(chat arkadaşınız olduğunu düşündüm) diyip siler geçerdi. Saldırgan bir evde mi büyüdünüz?
Bununla yaşadığım evin ne alakası var sonuçta sanal ortam okuyun geçin ne kadar taktınız ya. Sosyal medyada da rahat olamayacaksak sürekli ipin üzerinde durur gibi aman şunu mu yazayım bunu mu diye düşüneceksek yandık o zaman. Sosyal medyayı fazla takmıyorum aklıma gelen ne varsa soruyorum bundan da çekiniyorum sonuçta beni burda başka kimlikle kim tanıyabilir biraz relax ol bu kadar kasıntı olmak da iyi değil. Ayrıca o kız gibi bencil ukala hep benmerkezci narsist birine az bile yaptım oh olsun ona asla acımıyorum. Ki kaç kere beni yanlış anlayıp başka şeyler düşünerek benimle tartışma yarattı 3 4 kere oldu bu sabrettim sabrettim en sonunda patladım gerçi hakaret bile etmedim gelip hakaret eden kendisiydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X