Ahım tutar mı

Bir anket butonu varsa sayfanın yapın. Ben sayfayı bilmiyorum. Bakalım, yüzde kaçı önemsiyormuş? Ben başka sayfada yaptım. Hepsi önemsemedi ama çoğu önemsiyor çıktı. Mesele birinin önemsemesi veya önemsiz bulması değil. Herkes önce kendine baksın. Mesele dengini bulması.
Ya siz bekaretle kafayı bozmuşsunuz gitmişsiniz anket falan yapmışsınız şaka gibi gerçekten erkek istediği kadar önemsiyorum desin aşık olduktan sonra ne önemi var bekaret o kadar önemli olsaydı insanlar 2. Evliliği yapamazdı kadının değeri bacak arasında aranmaz git kendini geliştir biraz kafa yapını değiştir belki sana da değer veren çıkar

Bu olur olmaz ettiğin beddualar birgün senin belanı vericek haberin yok
Orayı sadece Allah bilir. 😂😂Zira
Bu olur olmaz ettiğin beddualar birgün senin belanı vericek haberin yok
Onu sen değil Allah bilir. Zira benim dilediğim hakkımda yaptığınız yorumların sizi bulması. 😃😃Yargı dağıtmak basit. İşin içinde çırpınır iken görürüm.

Ya siz bekaretle kafayı bozmuşsunuz gitmişsiniz anket falan yapmışsınız şaka gibi gerçekten erkek istediği kadar önemsiyorum desin aşık olduktan sonra ne önemi var bekaret o kadar önemli olsaydı insanlar 2. Evliliği yapamazdı kadının değeri bacak arasında aranmaz git kendini geliştir biraz kafa yapını değiştir belki sana da değer veren çıkar
Benim küçük kız büyüyünce erkekleri evlilik vaadiyle kandırır ağlatır diye korkuyoruz, kadın çoluk çocuğun başına gelirse anlarsınız diyo.

Ha bana da senin demenle değer verirler tabii 😃😃

X