Ahım tutar mı

Bende evlenmeden cinsel birlikteliğe karşı biriyim tabiki herkes bizim gibi düşünmeyebilir saygım var hayatımda birkaç kişiye(gerçekten kalbimin acıdığını hissettiğim)kişilere ettim beddua herkese etmem edemem sadece arkadaşlığımı dostluğumu keserim..sen et bedduanı gerçekten canın kalbin yandıysa zaten Allahım görüyor biliyor..bu dünyada kimsenin yaptığı kimsede kalmaz ilahi adalete güvenen biriyim kimin ne yaşadığını kimse bilmez konuşmak alay etmek kolaydır ama sadece acıyı çeken kişiden başka kimse anlamaz bilmez
Ben de güvenirim. Şu soruyu sormuş olduğuma bakmayın. Zira pek çok örneğini gördüm. Üstelik beddua da etmedim. İlk kez birine ediyorum. Çünkü herkesin bir dolma eşiği vardır.

Orayı sadece Allah bilir. 😂😂Zira

Onu sen değil Allah bilir. Zira benim dilediğim hakkımda yaptığınız yorumların sizi bulması. 😃😃Yargı dağıtmak basit. İşin içinde çırpınır iken görürüm.
Ben sana nasıl yorumlar yaptım git bi oku ilk sayfalara
Beddua öncesi belki utanırsın benim için ne güzel şeyler yazmış diye

Okudum hepsini. Gördüm nasıl alay ettiğini.
Alay etmişim evet sen üslubunu bozup beddualar edince dedim ki adam iyiki gitmiş ve bilmedigin bir kızın bekaretine taktiğin için sen kendine bak dedim başkalarının hayatına karışma dedim

Doğru alay ettim

Alay etmişim evet sen üslubunu bozup beddualar edince dedim ki adam iyiki gitmiş ve bilmedigin bir kızın bekaretine taktiğin için sen kendine bak dedim başkalarının hayatına karışma dedim

Doğru alay ettim
Yalan mı? Etmedin mi "Vermediği için bu halleri." demedin mi? Ondan önce mi ettim sana beddua? Bu ne çirkin bir üslup? Ben de sana o yüzden ettim. Ayrıca daha kaç defa demeliyim? Okuduğunu idrak mı edememe sorunun var? Ben daha kaç kişiye diyeyim? O kadının daha öncesinden biriyle birlikte olup olmadığını biliyorum. Çünkü bunu da benim eski sevgilim dedi. Hatta başka birisi bunun için yorumlarda "Tecrübeli birisi daha iyi tatmin eder. Ne yapacağını bilir. Seni ne yapsın?"yazmış.

Sen hani evli değildin? Diğer sorumda olmadığını dedin. Burada benim küçük kız diyorsun. Bu ne perhiz bu lahana turşusu?
Aşko sen bi kapat yat uyu ya kafan iyice gitmiş. Ben bekarım demedim, evliyim ben 9 yıldır, iki kızım var.

Bu kim ya madem

Eklentiler

• Screenshot_20231130_004710_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20231130_004710_com.android.chrome.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 26

Eklentiler

• Screenshot_20231130_004710_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20231130_004710_com.android.chrome.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 25
X