Ahım tutar mı

Bazı sitelere ismi kadın bile olsa erkekler de üye olabiliyor. Bir an belki bu site de öyledir diye düşündüm.

Bazı sitelere ismi kadın bile olsa erkekler de üye olabiliyor. Bir an belki bu site de öyledir diye düşündüm. Tersi düşün o zaman kocan.
Ayh tamam, yat uyu kafan yerine gelsin hadi canım iyi geceler.

Benim sorduğum bekaret sorusu bile değil. Millet niye oraya takmış? Ben anlamadım. Ayrıca bir sussalar gideceğim.
Dini hassasiyeti olan insanın böyle bir herifle ne işi var? Zina eden erkek zina eden kadına layık değil mi? Dini açıdan böyle ya hani. Kendinle çelişip durup onun bunun cinsel hayatına atıfta bulunursan kimse susup gider mi? Sanane eski sevgilinin cinsel hayatından adam seni 5 çocuk yapıp başka kadın için sokağa atmış gibi bedduam tutar mı diye dramatize ediyorsun durumu.

Dini hassasiyetin varsa sende çok iyi biliyorsun onunla görüşmen bile haramdı. Neyin ahını edebilecek kadar hak görüyorsun kendinde anlamıyorum ben seni. Dönüp dolaşıp başına dönerse ne yapacaksın öyle kolay mı bu işler?

Eleştiri kabul edemeyen konu açmasın zaten bugün zibilyon kere söylettiniz şu cümleyi.

Yalan mı? Etmedin mi "Vermediği için bu halleri." demedin mi? Ondan önce mi ettim sana beddua? Bu ne çirkin bir üslup? Ben de sana o yüzden ettim. Ayrıca daha kaç defa demeliyim? Okuduğunu idrak mı edememe sorunun var? Ben daha kaç kişiye diyeyim? O kadının daha öncesinden biriyle birlikte olup olmadığını biliyorum. Çünkü bunu da benim eski sevgilim dedi. Hatta başka birisi bunun için yorumlarda "Tecrübeli birisi daha iyi tatmin eder. Ne yapacağını bilir. Seni ne yapsın?"yazmış.
Sana ne ya bırak yaşasınlar sana ne ne yasarlarsa ne yaparlar sanane

Aynı yerde dönüp duruyorsun

Yatıp uyuyacam ben alıntı yapıp durma

Allah akıl fikir versin kelebekim sana yat uyu sabaha bambaşka biri olarak uyan milletin bakireliği yada ne yaşadığını bi bırak çık dışarı gez toz hava al oksijen solu

Bizi de bi bırak

Ayh tamam, yat uyu kafan yerine gelsin hadi canım iyi geceler.
Ayrıca benim kafam da gayet yerinde. Sadece siteyi çok bilmiyorum. Malûm şu soruyu sormak için üye oldum. Mesela Kızlar Soruyor da var. Orada erkek üyeler de var. Bu site de öyle galiba diye düşünüyorum bir an. Yanıldım. Tekrar iyi geceler.

Dini hassasiyeti olan insanın böyle bir herifle ne işi var? Zina eden erkek zina eden kadına layık değil mi? Dini açıdan böyle ya hani. Kendinle çelişip durup onun bunun cinsel hayatına atıfta bulunursan kimse susup gider mi? Sanane eski sevgilinin cinsel hayatından adam seni 5 çocuk yapıp başka kadın için sokağa atmış gibi bedduam tutar mı diye dramatize ediyorsun durumu.

Dini hassasiyetin varsa sende çok iyi biliyorsun onunla görüşmen bile haramdı. Neyin ahını edebilecek kadar hak görüyorsun kendinde anlamıyorum ben seni. Dönüp dolaşıp başına dönerse ne yapacaksın öyle kolay mı bu işler?

Eleştiri kabul edemeyen konu açmasın zaten bugün zibilyon kere söylettiniz şu cümleyi.
Bakın, kendiniz söylediniz. Zina eden zina edenle diye. Kaç erkek var dışarıda bakir olan veya sahiden bakirim deyip bakir olan? Benim dışarıda bakiyim deyip araştırma yapınca cidden bakir olmadığını öğrendiğim kişi de oldu. İnsanlar oynamayı iyi biliyor. Başından sorsam sanki dürüst mü olacak? Ben de zamanla öğrendim. Zaten iyi ki de bitti diyorum.
Görüşmeden gerdel
Sana ne ya bırak yaşasınlar sana ne ne yasarlarsa ne yaparlar sanane

Aynı yerde dönüp duruyorsun

Yatıp uyuyacam ben alıntı yapıp durma

Allah akıl fikir versin kelebekim sana yat uyu sabaha bambaşka biri olarak uyan milletin bakireliği yada ne yaşadığını bi bırak çık dışarı gez toz hava al oksijen solu

Bizi de bi bırak
Deminden beri bir siz bıraksanız ben zaten bırakacağım. Hatta soru bile sordum nasıl üyelik siliniyor diye bu yüzden burada. Normalde dediğin gibi bana ne. Ben, sadece gitsin kendi dengi birini bulsun istedim. Olay bu. Bunun için zaten başından beri milletin buna takılmış olmasına da mana veremedim. Sorduğum da bu değildi. Amacım da birini yargılamak değildi. Söylediğim gibi kendi ayarında birini bulsun. Bundan beddua ederken bunu diledim. Yoksa sonradan dışarıda çok erkek var "Zorla mı yaşadın? Yaşamasa idin."deyip yaşamış olduğuna da pişman edebilecek diye düşündüğüm için öyle beddua ettim. Tabii, daha çok şey aklımdan geçti ama birinin namus bekçisi olarak aklımdan geçmedi. İnsanız yani, herkes bir hata yapabilir. O da insana özgü ama istemeyen, bunu evlilik dışı yaşamayı doğru bulmayan birinin üstüne bu kadar gelinmez. Ki ben onu en baştan reddettim. O zaman gitse bu kadar zaten ah da almaz idi.
Neyse uykun varsa da uyu. İyi geceler. Zaten sabaha benim üyelik de kalmaz.

Bakın, kendiniz söylediniz. Zina eden zina edenle diye. Kaç erkek var dışarıda bakir olan veya sahiden bakirim deyip bakir olan? Benim dışarıda bakiyim deyip araştırma yapınca cidden bakir olmadığını öğrendiğim kişi de oldu. İnsanlar oynamayı iyi biliyor. Başından sorsam sanki dürüst mü olacak? Ben de zamanla öğrendim. Zaten iyi ki de bitti diyorum.
Görüşmeden gerdel

Deminden beri bir siz bıraksanız ben zaten bırakacağım. Hatta soru bile sordum nasıl üyelik siliniyor diye bu yüzden burada. Normalde dediğin gibi bana ne. Ben, sadece gitsin kendi dengi birini bulsun istedim. Olay bu. Bunun için zaten başından beri milletin buna takılmış olmasına da mana veremedim. Sorduğum da bu değildi. Amacım da birini yargılamak değildi. Söylediğim gibi kendi ayarında birini bulsun. Bundan beddua ederken bunu diledim. Yoksa sonradan dışarıda çok erkek var "Zorla mı yaşadın? Yaşamasa idin."deyip yaşamış olduğuna da pişman edebilecek diye düşündüğüm için öyle beddua ettim. Tabii, daha çok şey aklımdan geçti ama birinin namus bekçisi olarak aklımdan geçmedi. İnsanız yani, herkes bir hata yapabilir. O da insana özgü ama istemeyen, bunu evlilik dışı yaşamayı doğru bulmayan birinin üstüne bu kadar gelinmez. Ki ben onu en baştan reddettim. O zaman gitse bu kadar zaten ah da almaz idi.
Neyse uykun varsa da uyu. İyi geceler. Zaten sabaha benim üyelik de kalmaz.
Milletin yazdığı cevaplar bu kadar umrunda ise konuyu kapatmasını moderatörden isteyebilirsin. Yoksa sen üyeliği kapattın yada kapatmadın bizi alakadar etmez açık konuya herkes istediğini yazabilir.

Ayrıca zina etmek demişsiniz. Ben dersin altına yattım. Sevgililik cinsel tecrübe değil, iki kişinin birbirini tanıma sürecidir. Ki bu da dinî yönden yanlış değildir. 😂😂Ne yapmalıyım dinen? Nikah masasında mı tanışayım? Ayrıca birine beddua etmek için çocuklukla ortada kalmak da gerekmez. Benden hakkı olmadan, hiçbir sorumluluk almadan beklerse de hakkım. O kim oluyor? Ne sıfatla bekliyor yani? Ki birine umut verip onu yarı yolda da sırf ilişkiye girmediğim için bırakmak da bir kul hakkı. Ben, kendi kendime kurulmadım ya neticede.
Madem öyle ben de eleştiririm. Siz de kaldırın.
Ayrıca başka bir yorum da yapmışsın. Bilgi için önce teşekkür ederim. Ben daha kaç kez demeliyim? Bilmem. Siteyi bilmiyorum.

Vaktinde reddettiğim zamanlar ayarında birini bulsaydı. Zorla mı sevgili olduk? Böyle biri mi sevgiyi hak ediyor? Sorumsuzca ilişki yaşa, her naneyi ye. 😂😂Acaba bir gün kendi evladınızla birisi gayrimeşru ilişki yaşamaya çalışsa bu kadar rahat olur muydunuz? Eminim, kendi canınızın bir parçası olunca pek bir ahlak, namus timsali kesilirsiniz.
E olmasaydın aplam 2 yılı sünepe bir herife verirken bize mi sordun? Herkesin kendi tercihi seni ilgilendirmediği gibi, sen bile bile bu herifin ne olduğunu göre göre kabul edip sonra ağlıyorsun. Kabullerine göre oynasaydın o zaman? Bize niye çemkiriyorsun aha herif orada. 😁🧿 Ciddi düşündüğü kızı aldatan herif sana mükemmel hayat mı sunacaktı? Bence milletin bekaretinden önce herifin ahlak sorunu var. Sen halen o şöyle bu böyle diyerek kadınları suçluyorsun. Kimine göre bekaret önemli bir değerdir kimine göre değildir. Burası demokratik bir ülke. Çeşit çeşit inançlar ve ahlâkî değerler var. Bu kısım seni ilgilendirmez, kimse istemediği sürece ahlak dersi veremezsin. Onu bunu bırak sen saflığına doyma. Bu herife nasıl 2 seneni verdin kaç kere aldatmıştır kim bilir. Kurtulduğuna şükredeceğine halen herifin hayatına odaklısın. Tutsa ne tutmasa ne bundan sonra hayatında olacak mı, hayır. Atla deve bir konu mu, hayır. Gerçekten hayal kırıklığına uğratan biri olsaydı sana hak verebilirdim ama seninki bile bile ateşe atlamak olmuş. Neyse ki ucuz atlattın. Daha güzel insanlarla yolun kesişir inş.

Son düzenleme:
Bir anket butonu varsa sayfanın yapın. Ben sayfayı bilmiyorum. Bakalım, yüzde kaçı önemsiyormuş? Ben başka sayfada yaptım. Hepsi önemsemedi ama çoğu önemsiyor çıktı. Mesele birinin önemsemesi veya önemsiz bulması değil. Herkes önce kendine baksın. Mesele dengini bulması.
Önemseyip önemsememeleri kimin umrundaki? Eski sevgilinizin istediğini eleştirin ama sizinle alakası olmayan bir kadının namusunu ağzınıza meze yapamazsınız. Sizene seviştiğinden? Eski sevgilisini aldattığını öğrendiğin an ayrılmalıydın devam ediyorsan ve aldatıyorsan bu bile bile lades olur ve ahlık bir durum kalmaz. Herkes önce kendine baksın diyorsunuz ya öyle yapın kendinize bakın başka kadınlar sizi ilgilendirmesin. Belkide onların dedikodusu sizden ah olarak çıkar ve ömrümüz boyunca mutlu olamazsınız 😉

Ayrıca zina etmek demişsiniz. Ben dersin altına yattım. Sevgililik cinsel tecrübe değil, iki kişinin birbirini tanıma sürecidir. Ki bu da dinî yönden yanlış değildir. 😂😂Ne yapmalıyım dinen? Nikah masasında mı tanışayım? Ayrıca birine beddua etmek için çocuklukla ortada kalmak da gerekmez. Benden hakkı olmadan, hiçbir sorumluluk almadan beklerse de hakkım. O kim oluyor? Ne sıfatla bekliyor yani? Ki birine umut verip onu yarı yolda da sırf ilişkiye girmediğim için bırakmak da bir kul hakkı. Ben, kendi kendime kurulmadım ya neticede.
Madem öyle ben de eleştiririm. Siz de kaldırın.
Ayrıca başka bir yorum da yapmışsın. Bilgi için önce teşekkür ederim. Ben daha kaç kez demeliyim? Bilmem. Siteyi bilmiyorum.
Kendin söylemedin mi konuda önceki mesajlarda dini hassasiyetim var bilmem ne diye. Yoksa banane kimin neye inandığından. Hassasım dediğin dinde flört olmadığını bilmiyorsun daha boş insanın tekisin. Adam senden kurtulmuş. Hesabı pasifleştirdin biz de senden kurtulduk.

O zaman dans 💃

Şimdi site kullanıcıları eski sevgiliye edilen ahı doğru bulmamış olduğunu söyler. Çünkü daha öncesinden yorumlarda diyenler olmuştu. Sahiden hak etmiş mi? Birlikte karar verelim.

Eski sevgilimin benimle sevgili olmadan önce üniversite zamanı sevgili olduğu biri varmış. Kızı tanıyorum. O kızla 4 sene sevgili oldular. Kızı ailesiyle tanıştırıp kendisiyle de kızın ailesiyle tanışmış. Kızla üniversite zamanı aynı evde yaşamışlar. Tabii ki bir şeyler de olmuş. Çok gelgitli bir ilişkisi vardı. Kızı da defalarca aldattı. En son kız bunu terk etti.

Onunla ayrılınca da benimle sevgili oldu. Geçmişi geçmişte kaldı diye düşünüp ben de bir şans verdim ama benimle de bir şeyler yaşamayı istedi. Ben kabul etmedim. Bundan dolayı "yetersiz" de dedi. Benim daha önceki ilişkimde aldatılmış olduğumu biliyordu ve bana "Sen, yaşamazsan tabii ki aldatır." dedi. Yine de devam ettik ve en son ben de ona "Çok yaşamayı istiyorsan aileni de alıp buraya gel. Ailemden beni isteyin." dedim. O da "Ben, atanmadan evlilik düşünmüyorum." dedi. Beni de aldattı. En son benimle ayrılmadan yeni bir sevgili yaptı. Bana "Ben seni de senden önceki sevgilimi de hiç sevmedim. Sevseydim aldatmazdım. Benim iki tane ciddi ilişkim oldu. Biri senden önceki sevgilim, diğeri de şu anki sevgilim." dedi.

Ben de o zaman iyice sinir oldum. Ne demek yani benim iki senemi alıp sonradan benim iki tane ciddi olduğum ilişkim oldu demek? Bir de insan düşünüyor. İnsan sevmemiş olduğu için biriyle (Benden önceki sevgilisini diyorum.) nasıl ciddi düşünür?

Ben de buna ayrılmadan önce beddua ettim. Hâlâ daha aklıma geldiğinde ediyorum. "İnşallah bu hayatta en sevdiğin en güvendiğin kişi de geçmişte başkalarıyla bir şeyler yaşamış birisi olur benden bu şekilde bir şeyler istiyorsan. Seni aldatır aldatır durur. Sonra da geçer karşına sana bana dediğin gibi" yetersiz "der seni suçlar. Gözüne bakarsın kendine çekidüzen versin diye ama hep aynı şekilde devam eder. Seni başkalarıyla kıyaslayıp onları metheder ve seni yerer. (Çünkü beni benden önceki sevgilisiyle çok kıyas da yapmıştı. En son ben ağladım. Üzüntümü bile onunla kıyaslamış birisi.) En son da seninle boşanır ve seni aldatmış olduğu erkeklerin biriyle evlenip sana 'Uzak dur benim kocamdan da benden de.' der sana. Uzaktan uzaktan o çok sevdiğinin başkasıyla mutlu oluşunu izlersin. "dedim. O da bana" Bari sevgilin deseydin. Bir de karın diyorsun. Bu adil değil dedi. " Neresi adil değil insanlara umut verip sonradan da" Ben seni hiç sevmedim ki. "diyorsa? Gayet hak ediyor aldığı ahı. Umarım tecelli eder. Zaten şu anki sevgilisi de bakire değil. Geçmişte başkasıyla birlikte olmuş birisi.
Bile bile lades yapmışsın.ne bekliyordun ?

Bir de ahın bana dönmesi için dinî yönden benim hatalı olmam lazım. Benim tek hatam var. Değmeyen birine değer verip sevmek.
Aaa deli sikayet etmis bir de.

Eklentiler

• Screenshot_20231219_191006_Chrome.jpg
    Screenshot_20231219_191006_Chrome.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 14
X