Ahsap kafes yataktan atlayıp cıkan bebek

of cok tehlikeli yani deterjan vs sorunu olur.
bir sure yaniniza alin diyecegim ben bunun icin ozel bir yatak vs yoksa tabi.
aynen aynen cok tehlikeli...tasınıcam aslında bıkac ay sonra tasınırken alıcam park yatak...ama o zamana kadar cocugun uyku alıskanlıgını da degıstırmeyecek bı cozume ıhtıyacım var...park yataktan da cıkabılır mı onu da dusunuyorum bı taraftan..

aynen aynen cok tehlikeli...tasınıcam aslında bıkac ay sonra tasınırken alıcam park yatak...ama o zamana kadar cocugun uyku alıskanlıgını da degıstırmeyecek bı cozume ıhtıyacım var...park yataktan da cıkabılır mı onu da dusunuyorum bı taraftan..
park yatakdan zor biraz ama fermuarini yaninda hic acmayin.
ben kizimin park yataginin fermuarini dikmistim icerden araya minnak parmaklarini sokup ite ite aciyordu 🤦
park yatak çozum olabilir sizede

Ay o nasil bebekmis ya besigin alt ayarında bile çıkıyorsa helal olsun afacana🤣
Benim oğlan 17aylik park yatakta yatıyor. Besigin ayarı üstte. Bazen ayağını atıp çıkmaya yelteniyor ben hemen alıyorum öğrenmesin diye. Henüz tam çıkmaya cesaret edemedi o yüzden.
Birkaç aya kizimdan kalan montesorri yatağa geçireceğim bende.

Boyle bir sey var ama ise yarar mi acaba
Screenshot_20221028_003445.jpg

park yatakdan zor biraz ama fermuarini yaninda hic acmayin.
ben kizimin park yataginin fermuarini dikmistim icerden araya minnak parmaklarini sokup ite ite aciyordu 🤦
park yatak çozum olabilir sizede
yerim onların minnak parmaklarını...evet hemen ogrenıyorlar yaa guzel mi kotu mu bu durum cozemedım...bazı seylerı de hemen ogrenmeyıverseler keske...

Karyola minderi en alt sevide mi? Orta sevide kullanıyorsanız indirin. En alt seviye oldukça yüksek olmalı. Uyku halindeki bir bebek kolayca en alt seviyeden çıkamaz. Bir ihtimal uzun süre yatakta uyanık kalıp daha sonra sıkılıyor siz de kalınca ve yüksek yan bariyer kullanıyorsanız oradan destek alarak çıkıyordur. Öyle ise buna alternatif düşünün. Diğer türlü ekstra aparat yerine şimdilik yer yatağına geçirin sonra montessori yatağı denilen yataklardan alırsınız.

Ay o nasil bebekmis ya besigin alt ayarında bile çıkıyorsa helal olsun afacana🤣
Benim oğlan 17aylik park yatakta yatıyor. Besigin ayarı üstte. Bazen ayağını atıp çıkmaya yelteniyor ben hemen alıyorum öğrenmesin diye. Henüz tam çıkmaya cesaret edemedi o yüzden.
Birkaç aya kizimdan kalan montesorri yatağa geçireceğim bende.
hem de kız bebek...tv altlıgına cıka cıka kendını gelistirdi cocuk...bi iki yapınca da hemen ogrenıo kerata..

Karyola minderi en alt sevide mi? Orta sevide kullanıyorsanız indirin. En alt seviye oldukça yüksek olmalı. Uyku halindeki bir bebek kolayca en alt seviyeden çıkamaz. Bir ihtimal uzun süre yatakta uyanık kalıp daha sonra sıkılıyor siz de kalınca ve yüksek yan bariyer kullanıyorsanız oradan destek alarak çıkıyordur. Öyle ise buna alternatif düşünün. Diğer türlü ekstra aparat yerine şimdilik yer yatağına geçirin sonra montessori yatağı denilen yataklardan alırsınız.
evet evet en alt seviyede...sagolun bı arastırayım ben de montessori yatagı..

Yere yatır. Düşme tehlikesi olmaz, yastık dizersin etrafına.
Ne sererse sersin yer çeker iyi misiniz siz çocuk hasta olacak bu nasıl bir mantik anne değilim olmadigim halde biliyorum başlık sahibu bu kimse bunu dinleme çocuk zatürre olur bu hava da

X