Aile Hekimliği Hemşire ile Davalık Oldum

Pardon da size niye bu kadar dokundu sanırım sizde onlardan birisiniz ? He canım vinçle kaldırmış olacaklar ki ben bile çocuğumun 6 ay aşısını olmaya götürdüğüm de covid aşısı vurulan yaşlılar ile aynı yerde yapılmasını kabul etmediğim için doktor bozuntusu olacak şahıs beğenmiyorsan başka sağlık ocağında yaptır diye saydırma hakkına sahip ise bende gayet totolarının kaldırıldığını söyleme hakkına sahibim kaldı ki ben bütün doktorları yada sağlıkçıları aynı kefeye koymadım ? Ayrıca size dil dökün diyen de olmadı ,
Yaşlılarla aynı yerde yaptırmak istememenin mantığı nedir? Enjeksiyon ve aşı odası varsa işlem orda olmalı, doktor doğru demiş beğenmeyen başka yerde yaptırabilir :KK70:

Yaşlılarla aynı yerde yaptırmak istememenin mantığı nedir? Enjeksiyon ve aşı odası varsa işlem orda olmalı, doktor doğru demiş beğenmeyen başka yerde yaptırabilir :KK70:
Çünkü bebeklerin aşı vurulan odası ayrıydı covidlilerle olan yerde sen bebeğine aşı yaptırır mısın bayan çok bilmiş ?

Hemen birbirlerini kollamaya geçiyorlar hiç bi zaman haksız olduklarını kabul etmiyorlar üstüne birde alaycı ve sinirli bi üslup herkesi aynı kefeye koymuyoruz ama onlarda farkında da işlerine gelmiyor
Hastane kültüründe bu var zaten. Annem hastanede çalışıyor çok iyi bilirim hepsi birbirini kollar. Ne mevzular dönüyor o hastanelerde ben şahidim yakınen. Olan yine halka oluyor.

Hastane kültüründe bu var zaten. Annem hastanede çalışıyor çok iyi bilirim hepsi birbirini kollar. Ne mevzular dönüyor o hastanelerde ben şahidim yakınen. Olan yine halka oluyor.
Biz de sesimizi çıkarınca hemen beyaz kod geçiyorlar güvenecek başka bişeyleri yok çünkü bir ton örneği var bunun saygısızlar karşılarındakiyle istedikleri gibi konuşa bileceklerini sanıyorlar

Biz de sesimizi çıkarınca hemen beyaz kod geçiyorlar güvenecek başka bişeyleri yok çünkü bir ton örneği var bunun saygısızlar karşılarındakiyle istedikleri gibi konuşa bileceklerini sanıyorlar
Yav tüm kamu personelleri böyle. Kapağı attık rahatız diye düşünüyorlar herhalde. İşini düzgün yapan çok nadir.

Neyle kaldirdilar vinçle mi ? Neyle kaldırıldığını bir araştir önce PTT bankalara daha çok covid ödemesi yapildi alkişla kaldirdilarsa kaç kişi öldü bu yolda karşiliğinda ne aldilar saldırırken aklında bulunsun nankörlük para ile değil.
Ayrıca ben covid servisinden inip sözlü saldırıya uğradim şikayetçi felanda olmadim. Kimsenin öyle alaka anlayiş gördüğü yok maddiyatı geçtim.
Böyle konularda geçiştirilir şiddet gören haksızlık çeken biz oluruz neyse bebeğim var daha fazla dil dökemicem uğraşamiycam konu sahibi büyük talihsizliğe uğramiş geçmiş olsun.
Teşekkür ederim, işini saygı ve sevgiyle yapan bu dönemde emek verenlere gerçekten yürekten minnet duyuyorum ama her durumu dokunulmazlık ilan edip kişilik haklarını yok sayan sağlık personellerine ise diyecek lafım yok, umarım herkes icin hak yerini bulur

Pardon da size niye bu kadar dokundu sanırım sizde onlardan birisiniz ? He canım vinçle kaldırmış olacaklar ki ben bile çocuğumun 6 ay aşısını olmaya götürdüğüm de covid aşısı vurulan yaşlılar ile aynı yerde yapılmasını kabul etmediğim için doktor bozuntusu olacak şahıs beğenmiyorsan başka sağlık ocağında yaptır diye saydırma hakkına sahip ise bende gayet totolarının kaldırıldığını söyleme hakkına sahibim kaldı ki ben bütün doktorları yada sağlıkçıları aynı kefeye koymadım ? Ayrıca size dil dökün diyen de olmadı ,
Bu arada kendi aile hekimliğimde bugün aşı yaptırdıgımda da covid asısı olan odadan cıkıyor bebekler giriyordu . Gebe ve bebek izleme takip odasında. Ben de sordum corona asısı olanlarla aynı yerde mi olacak diye, evet coronalı değiller asıyı yapıyoruz sadece dediler. Daha fazla uzatmadım zaten malum hali hazırda görülecek bir davam var neyse dedim yaptırdım. Ama gerçekten insana değer vermemeleri ve uslüp dikkatsizliği artık kırmızı çizgim oldu. Kadına şikayet edeceğimi dediğim için önce koşarak emniyete gidip unvanını kullanan kendisi oldu umuyorum sağlık bakanlığı açtığım kayıda geri dönüş yapar

Aynen öyle oldu 4 yalancı şahidi yanına alarak emniyete gitmiş üstelik arkadaşı buyrun gelin yardımcı olalım kimlik bilgileri ve telefonunuzu alayım dedi , tüm bilgilerimi aldıktan sonra da biz sizi ararız yaptı meğer amaç bilgilerimi edinmekmiş saf gb resmen kandırdı. Alan hemsireye ismn sordım söyleyemem dedi arkadasınızın nedir dedim söyleyemem dedi neden bilgilerinizi gizliyorsunuz dedim nerden buluyorsan bul dediler. İşte bu kadar cirkinleşmiş bazı şeyler

Bu arada kendi aile hekimliğimde bugün aşı yaptırdıgımda da covid asısı olan odadan cıkıyor bebekler giriyordu . Gebe ve bebek izleme takip odasında. Ben de sordum corona asısı olanlarla aynı yerde mi olacak diye, evet coronalı değiller asıyı yapıyoruz sadece dediler. Daha fazla uzatmadım zaten malum hali hazırda görülecek bir davam var neyse dedim yaptırdım. Ama gerçekten insana değer vermemeleri ve uslüp dikkatsizliği artık kırmızı çizgim oldu. Kadına şikayet edeceğimi dediğim için önce koşarak emniyete gidip unvanını kullanan kendisi oldu umuyorum sağlık bakanlığı açtığım kayıda geri dönüş yapar
Ben direk sağlık bakanlığına şikayetimi oluşturmuştum , yani sadece arayıp şikayetle kalmadık tabi karşılıklı olarak sözlü münakaşa oldu çünkü bunu sorduğumuz da neden aynı yerde oluyor dediğimizde aldığımız cevap beğenmiyorsan başka yerde yaptır oldu sen önce bi karşındakine saygılı konuşmayı öğren doktor olmuşsun ama İnsan olamamışsın sırf o doktor bozuntusu yüzünden ücretsiz olan aşıyı özelde ücretli yaptırdım , e sağlık binasında carlamayı biliyorlar ama eşim gel kardeşim sorunun ne bu tavır üslup ne kapıda söyle derdini deyince odasına girip korkudan kapısını kapatıyor , hemşiresi ağzında maske olmadan bana dokundu yüzüme doğru çok yakın bi şekilde afedersin bi tarafını yırtarcasına konuşmaya başladı bana dokunamazsın o masken olmadan da ağzımın dibine kadar giremezsin hani mesafen hani masken biz yapsak kendinizi yırtarsınız dedim oda cevap bile veremedi geri çekildi diyeceğim o ki işini gerçekten düzgünce yapan çok az sağlık çalışanı kaldı diğerleri pof poflanmaktan iki kelimeyi bir araya getiripte sorduğun soruya bile adam akıllı cevap vermiyor

Aynen öyle oldu 4 yalancı şahidi yanına alarak emniyete gitmiş üstelik arkadaşı buyrun gelin yardımcı olalım kimlik bilgileri ve telefonunuzu alayım dedi , tüm bilgilerimi aldıktan sonra da biz sizi ararız yaptı meğer amaç bilgilerimi edinmekmiş saf gb resmen kandırdı. Alan hemsireye ismn sordım söyleyemem dedi arkadasınızın nedir dedim söyleyemem dedi neden bilgilerinizi gizliyorsunuz dedim nerden buluyorsan bul dediler. İşte bu kadar cirkinleşmiş bazı şeyler
Yazıklar olsun aldıkları paralara ne diyeyim

X