AİLEM BAŞKASIYLA EVLENMEMİ İSTİYOR

her noktasına virgülüne katılıyorum.

Erkek arkadasın dan ne köy olur ne kasaba.
Su durumda yeni çocukla görüşeceksen erkek arkadasın la tam bitir öyle görüş. Hem o hem o olmaz. İkisi de olmadı diyelim. Yoluna bakarsın o zaman da

Siz erkek arkadaşınızı gözden çıkarmışsınız. Onunla gerçekten evlenmek isteseniz kararlı olursunuz, anneniz kendince haklı olabilir ama siz sevgilinizle birlikte olma konusunda kararlı olsaydınız sizi tereddütte bırakmazdı bu konu. Açıkcası sevgilinizde çok kararlı değil gibi. En azından nişan için ailesine baskı kurabilirdi. Oda sizi tutmamış ki. Bence ondan ayrılın. Yolunuza bakın. Ha diğer çocuklada hacı hoca yakını namazlı abdestli diye bu özellikleri öne sürüp görüşmeyin. Namaz niyaz şahısları ilgilendirir.

Erkek arkadasinizi sevmiyorsunuz ki siz diger sorunlara gelene kadar bu yeter zaten evlenmemeniz icin

Normalde insan ilişkisi varken baskasiyla evlenmek maksadiyla tanismaz. O kadar mantiktan yana dusunuyorduysaniz bastan baslamasaydiniz keske. Biri beni boyle 10 aylik ciddi iliskide bu konuma soksaydi cok koyardi... Benim de 3 ablam evli. Aşksiz evlenilmez diye dusunuyorum.

cok guzel ifade etmişsiniz. Para deger getirmiyor...

Ooo zengin talip çıkınca eskiden normal görünen erkek arkadaşınızın davranışları tü kaka olmuş, ben demedim o çekti krediyi diye vicdan rahatlatmaya bile başlamışsınız. Önüme gelen nimeti kaçırmayım telaşına düştünüz de belki de çocuk sizi beğenmiyecek çok merak ediyorum sevgilinizi bu kadar sevmiyorsunuz madem ne diye evleniyorsunuz yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…