AİLEME HAKARET ETTİ UTANMADAN

nostatus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2016
873
870
38
Kızlar çok eski değilim burda zaten ikinci üyeliğim mail adresime ulaşamamdan neyse kısa ve anlaşılır yazıcam
ramazan öncesi evlendim 8 ay çıkma nişanlı 10 aydan sonra evlilik 2bucuk aydır evliyim. Ne kv ne kp den derdim yok Allah onları başımızdan eksik etmesin benim koca denen adam nankör ve arsız cıktı her kavgada eskileri açması yetmiyomuş gibi son kavgamızda kavga da demeyelim de kusup somurtuyoruz geçenlerde böle bi gün kızıp cıktı gıttı evden gece geldi beni yoksayıyo ben de yuz vermedım ıkı gundur sırnalıyodu kusum dedım anlamıyo sonra dedım ki ne istiyosun karsılıklı konusmayı baslatayım dıye adam yuzum ebakmadı teli aldı eline ben de kanepeye gectım o sabahına vassaptan ne benım o... bıraktı ne aılemın babama olmadık kelımeler falan fılan bosanalım dedı tamam dedım haftasonunda kdr duruyorum anneme anlattım hafatsonu aılemın evıne donus işim var bırıkmısım var arabam var ben bu saatten sonra mutlu olamıycaksam nıye evliliğimi devam ettireyim ki diye dusundum durdum rahatmıyım aslında evet cunku ben evlenmeden once aılemde onun ıcın elımızden gelenı yaptık mal mulk bsy ıstemedık altın esya dıye dıretmedık uygun yollu herseye baktık masraf olmasın yeter kı mutlu olalım dıye ha keza aılelerımızde can cıgerler utanmadan aıleme laf solemesı benı delırttı o hakaretlerı bana solese yıne eyvallah denermıydım belkı ama onlara ettıklerını kaldıramıyorum kararlıyım ıcımı dokmek ıstedım tesekkurler

Çok doğru karar. Mesajları falan da saklayın. Hatta hakaret davası bile açılabilir. Canı yansın şerefsizin de bir daha küfür neymiş iki kere düşünsün.

Pek anlaşılır olmamış,maalesef.
Başlığa göre cevap vereyim.
Ailene hakaret eden adamı eş diye yanında taşıma!!!

eskı kendı aramızda yasadıgımız kavgalarımızı gundeme getırıyor babamla asla asla sorun yasamadı babamlar onu cok severdı hatta onun aılesı de benı emın olun kv dun anlattım gosterdım mesajlarını da bırbır ben nasıl bole ahlaksız evlat yetıstırmısım dedı o derece evet saglıksız evet duzelmeyecek onun ıcın hafatsonu evı terk edıcem kararlıyım zaten ne bıleyım sızlere anlatmaktı amacım ben her ne o.. yapmıs olsam da derdı benle aıleme tek laf edemez ettırmem bana o.. demesındekı maksat oncekı sevgılılerımı bılmesı ben saklamadım acık oldum kabul ettı herseyı bılırken herseyı bu yuzsuzluk fazla

Konu sahibi bırakın ailenizi size o....bile diyemez.
Öyle bir anlatmışsınız ki sanki sadece size hakaret etse kabul etcekmişsiniz gibi
Terbiye yoksunu eşinizi bir an önce boşanma,hakaret davası dilekçenizle terbiye edin
Dünya kaç bucakmış görsün mesnetsiz...

Konu sahibi bırakın ailenizi size o....bile diyemez.
Öyle bir anlatmışsınız ki sanki sadece size hakaret etse kabul etcekmişsiniz gibi
Terbiye yoksunu eşinizi bir an önce boşanma,hakaret davası dilekçenizle terbiye edin
Dünya kaç bucakmış görsün mesnetsiz...

Hayır demek ıstedıgım bızım kavgamız edeceksen de bana et onlara bıle bu kdr uzulmezdım adam karaterı bu adi derdim sucsuz kotuluk gormedıgı ınsanlara demesı benı cok kırdı tesekkur ederım yorumunuz ıcın

X