AİLEME HAKARET ETTİ UTANMADAN

Kızlar çok eski değilim burda zaten ikinci üyeliğim mail adresime ulaşamamdan neyse kısa ve anlaşılır yazıcam
ramazan öncesi evlendim 8 ay çıkma nişanlı 10 aydan sonra evlilik 2bucuk aydır evliyim. Ne kv ne kp den derdim yok Allah onları başımızdan eksik etmesin benim koca denen adam nankör ve arsız cıktı her kavgada eskileri açması yetmiyomuş gibi son kavgamızda kavga da demeyelim de kusup somurtuyoruz geçenlerde böle bi gün kızıp cıktı gıttı evden gece geldi beni yoksayıyo ben de yuz vermedım ıkı gundur sırnalıyodu kusum dedım anlamıyo sonra dedım ki ne istiyosun karsılıklı konusmayı baslatayım dıye adam yuzum ebakmadı teli aldı eline ben de kanepeye gectım o sabahına vassaptan ne benım o... bıraktı ne aılemın babama olmadık kelımeler falan fılan bosanalım dedı tamam dedım haftasonunda kdr duruyorum anneme anlattım hafatsonu aılemın evıne donus işim var bırıkmısım var arabam var ben bu saatten sonra mutlu olamıycaksam nıye evliliğimi devam ettireyim ki diye dusundum durdum rahatmıyım aslında evet cunku ben evlenmeden once aılemde onun ıcın elımızden gelenı yaptık mal mulk bsy ıstemedık altın esya dıye dıretmedık uygun yollu herseye baktık masraf olmasın yeter kı mutlu olalım dıye ha keza aılelerımızde can cıgerler utanmadan aıleme laf solemesı benı delırttı o hakaretlerı bana solese yıne eyvallah denermıydım belkı ama onlara ettıklerını kaldıramıyorum kararlıyım ıcımı dokmek ıstedım tesekkurler
Cnm ya bnde 7 aylık evlym 4 ay oldu dugun yapılalı nikahı oncden yapmştım aynı senn gbi düşünüyorum babamın evnde oturuyoruz ustune hhakaretler goruyorum hiç mutlu değilm aileme de olan lafı sayar anneme anlattm ailem ble sogudu gormek istemyolar aslmda kotu yapmuşssn keske anlatmasaydn kesn ayrılcaksan oyle anlatsaydn obur turlu barsınca ailelere oluyo olan ben ayrılaamadm pşmanım yani o yuzden soguttum bosu bosuna ailemi

Cnm ya bnde 7 aylık evlym 4 ay oldu dugun yapılalı nikahı oncden yapmştım aynı senn gbi düşünüyorum babamın evnde oturuyoruz ustune hhakaretler goruyorum hiç mutlu değilm aileme de olan lafı sayar anneme anlattm ailem ble sogudu gormek istemyolar aslmda kotu yapmuşssn keske anlatmasaydn kesn ayrılcaksan oyle anlatsaydn obur turlu barsınca ailelere oluyo olan ben ayrılaamadm pşmanım yani o yuzden soguttum bosu bosuna ailemi
Ayy sizinkide yediği kaba pislemek gibi olmuş çok özür dilerim ama
Hem evinde otur hem hakaret et
Ohh ne güzel hayat..

Çok bişey anlaşılmıyor. Adamın size küfürü ve ailenize saydıkları cidden problem. Bu sebeple buz kesmeniz ve boşanmanız anlaşılır. Ama öncesine 2 gündür ısrarlarına rağmen barışmayacak ne oldu?

Adam sırnaşıyor demişsiniz. Konuşup anlaşmaya bağlamak isteyen kadın, "ne istiyorsun" diye çıkış yapmaz. Bu konuşma başlatma yöntemi değildir; başımdan gitle aynı şeydir.

Ayy sizinkide yediği kaba pislemek gibi olmuş çok özür dilerim ama
Hem evinde otur hem hakaret et
Ohh ne güzel hayat..
Eşimin kendi evi var ama koyde biz merkezde oturuyoruz bn koyde oturamıcagm için babam saolsun ev alıverdi sırf ii olalım die ama ordan onun ailesi resmen dolduryo bnde gdelm madem dyorum gtmyo da her gun kavga edyoruz her gun aglıyorum abartsz soyluyorum bebek istedm belki aramız duzelir bebegmz olursa daha iyi oluruz dedm ama onda ble hevesm kalmdı acıkcaası

Yok ben kararlıyım dusundukce elle tutulan bır tarafı kalmadı yok artık bosuna ezıyet cekemem mutsuz yasamaktansa onla mutlu yasarım aılemle:KK56:

2 bucuk ayda birbirinizden bu denli soguduysaniz zaten devam etmez bu is. Nasilki sen onun ailesine kufur edemessin ki etsen kiyamet kopar oda senin ailene edemez nokta.

Eşimin kendi evi var ama koyde biz merkezde oturuyoruz bn koyde oturamıcagm için babam saolsun ev alıverdi sırf ii olalım die ama ordan onun ailesi resmen dolduryo bnde gdelm madem dyorum gtmyo da her gun kavga edyoruz her gun aglıyorum abartsz soyluyorum bebek istedm belki aramız duzelir bebegmz olursa daha iyi oluruz dedm ama onda ble hevesm kalmdı acıkcaası
Lütfen bebeği aranızı düzeltecek bir şey gibi görmeyin yok öyle bir dünya
Tam tersi madem ayrılamıyorsunuz aranızda ki ilişki normal standartlara gelene kadar bebek yapmayın

Ki ayrıca siz mutsuzsanız nasıl surduruorsunuz sizi eleştirmek adına deıl nasıl yapabıldıgınızı bılmek adına

2 bucuk ayda birbirinizden bu denli soguduysaniz zaten devam etmez bu is. Nasilki sen onun ailesine kufur edemessin ki etsen kiyamet kopar oda senin ailene edemez nokta.

Aslında ole cok da sogumamıstık yanı ıyıyız normalde ama bı olay oldu mu kırıyo gecırıyo pısman oluyo ama tekrar yapıyo ınsanlarında her zaman onu alttan almasını bekleyınce ıs buyudu sanırım
sevıyormuyum evet ama sevgı de sadece yetmez bır evlılık ıcın saygı olmadıktan sonra

Karisina o.. diyenler bir erkek Namusuzun önde gidenidir...

Koy kapinin önüne bundan ana koca felan olmaz

Çok bişey anlaşılmıyor. Adamın size küfürü ve ailenize saydıkları cidden problem. Bu sebeple buz kesmeniz ve boşanmanız anlaşılır. Ama öncesine 2 gündür ısrarlarına rağmen barışmayacak ne oldu?

Adam sırnaşıyor demişsiniz. Konuşup anlaşmaya bağlamak isteyen kadın, "ne istiyorsun" diye çıkış yapmaz. Bu konuşma başlatma yöntemi değildir; başımdan gitle aynı şeydir.

Yukarda da dedıgım gıbı eskı mevzular yuzunden onları aklına getırıp ban aksumesı canıma yettı sen bılıyosun benım gecmısımı kımler oldugunu bunu ısıtıp ısıtıp getırırse tepem atar benım de
ıkı gun aksam gelıp opmek yaptıgı yanlısı kapatmaya yetmez ozur dıler eyvallah konusmaya calısır derdını anlatır eyvallah ama o her seferınde hıc bsy yokmus gıbı davranalım devam etsın gıtsın dıye davrandııgı ıcın artık sabrım kalmadı gonul almasını bekledım sanırım
ne ıstıyosun dıye bagırarak cıkısmadım yanımdyaken elını attıgında ne yapmak ıstıyosun anlaımdan gayet duzgun sekılde sordum cunku anlam veremıyorum yaptıklarına dengesızlıklerıne

Aslında ole cok da sogumamıstık yanı ıyıyız normalde ama bı olay oldu mu kırıyo gecırıyo pısman oluyo ama tekrar yapıyo ınsanlarında her zaman onu alttan almasını bekleyınce ıs buyudu sanırım
sevıyormuyum evet ama sevgı de sadece yetmez bır evlılık ıcın saygı olmadıktan sonra
Sana o... diyo canim daha ne olsun. Ben o..sam sende pe....sin o zaman de baride tam olsun. Pislik adam ya.

Sana o... diyo canim daha ne olsun. Ben o..sam sende pe....sin o zaman de baride tam olsun. Pislik adam ya.
Inanın o kadar sey yazmıs dosemıs tek kelıme cevap dahı vermedım degmez dıye haftasonu bı an once gelsın dıye dusunuyorum esyalarımı toplamak ıcın tesekkurler

Yukarda da dedıgım gıbı eskı mevzular yuzunden onları aklına getırıp ban aksumesı canıma yettı sen bılıyosun benım gecmısımı kımler oldugunu bunu ısıtıp ısıtıp getırırse tepem atar benım de
ıkı gun aksam gelıp opmek yaptıgı yanlısı kapatmaya yetmez ozur dıler eyvallah konusmaya calısır derdını anlatır eyvallah ama o her seferınde hıc bsy yokmus gıbı davranalım devam etsın gıtsın dıye davrandııgı ıcın artık sabrım kalmadı gonul almasını bekledım sanırım
ne ıstıyosun dıye bagırarak cıkısmadım yanımdyaken elını attıgında ne yapmak ıstıyosun anlaımdan gayet duzgun sekılde sordum cunku anlam veremıyorum yaptıklarına dengesızlıklerıne
Anladım. Sinir yıpratır hakkaten. Öncesinde 18 aylık bir dönem varmış; hiç mi renk vermiyor bu erkek milleti? Eskileri ısıtma, dırdır olayı yok muydu nişanlı iken? 2 ayda evliliğin bu şekil alması çok üzücü.

X