AİLEME HAKARET ETTİ UTANMADAN

Anladım. Sinir yıpratır hakkaten. Öncesinde 18 aylık bir dönem varmış; hiç mi renk vermiyor bu erkek milleti? Eskileri ısıtma, dırdır olayı yok muydu nişanlı iken? 2 ayda evliliğin bu şekil alması çok üzücü.

Ciddden yıprandım verdi mi verdi rengini aslında ama bu kadar sıddetlı deıldı kufur yoktu
benım kusmemem gerekıyomus ona gore kuslugumde ınanın bunlara deıldı benı yok sayıp bsy demeden cıkması gece yarısı eve donmesıneydı
Evlenmeden once ınsan ıster sevgılısıı olsun ıster bırılerıyle beraber olsun kocasına yalan solememıs anlatmıs bılmıssın bunu hala gundem yapamaz gecmısı ben onun ne o... beraber oldugunu da bılıyorum kendısı namus abıdesı yaa
sınırlendım bak yıne

Ciddden yıprandım verdi mi verdi rengini aslında ama bu kadar sıddetlı deıldı kufur yoktu
benım kusmemem gerekıyomus ona gore kuslugumde ınanın bunlara deıldı benı yok sayıp bsy demeden cıkması gece yarısı eve donmesıneydı
Evlenmeden once ınsan ıster sevgılısıı olsun ıster bırılerıyle beraber olsun kocasına yalan solememıs anlatmıs bılmıssın bunu hala gundem yapamaz gecmısı ben onun ne o... beraber oldugunu da bılıyorum kendısı namus abıdesı yaa
sınırlendım bak yıne
Pisliikk hakkaten
İnşallah hakkınızda en hayırlısı olur. Ne güzel işiniz, arabanız, arkanızda duran bir aileniz varmış.
Gideceğinizi biliyor mu haftasonu? Akşam eve gelirse bir sorun çıkarmasın. Başka bir yerde mi kalsanız?

Yok bilmiyor ailesine ve anneme söyledim suratını bıle gormuyorum gece gelıyo yatıyor zaten dun sbh oldu olay dun ole yaptı bugun de muhtemelen ole yapacak
Şiddeti yok aslına bırbırmızle bagırarak kavga da yok gerı donusu olmayan laflar bızı buraya getırdı gercı bu da psıkolojık sıddet :işsiz:
Baska yerde de kalmayı dusundum de kv daha kotu olur kızım belkı dedı burdan dırek aılemın evı daha garantı dıye dusundum Guzel yorumlarınız ıcın tesekkurler

iletişim probleminz var gbi geldi bna. konuşmayı deneyin. eğer ailenZn yanına gtmekte kararlıysanz hemen dönmeyin. yalama oluyor snra. kısırdöngü oluyor. nede olsa affediyor die tekrar aynı şeyi yapıyor.

iletişim probleminz var gbi geldi bna. konuşmayı deneyin. eğer ailenZn yanına gtmekte kararlıysanz hemen dönmeyin. yalama oluyor snra. kısırdöngü oluyor. nede olsa affediyor die tekrar aynı şeyi yapıyor.

Zaten ne de olsa affetırırım kıyamaz bana dıye dusundugu ıcın aılesı dahıl herkesın kalbını rahatca kıran bırı oldu cıktı
Emın olun cok ıyı anlasırdık konusmaktan cekınmezdık her konuda bence olay yalam aoldugu ıcın artık gerı donusu yok
Aılemın yanıan gıdıp dırek bosanmayı dusunuyorum hıc deılse bır yıl dolmadan anlasmalı olmadıgından cekısmelı acıp devam etsın dava bi seneye varmadan bosanaırız dıye dusunuyorum ama hayırlısı

İşte bazıları böyle nankör. Allah ıslah etsin

Allah vefa vercek bı ınsana bana ahlaksız dıyen ınsana bakıyorum da ahlak dedıgın ole basıt anlama gelmıyo kendısı o kelımlerı kullanırken gercek yuzunu ahlaksızlıgı gormuyo yaa Cıdden Allah ıslah etsın tesekkurler yorumlarınız ıcın

Ki ayrıca siz mutsuzsanız nasıl surduruorsunuz sizi eleştirmek adına deıl nasıl yapabıldıgınızı bılmek adına
Daha 4 y oldu dugunum yapılalı zaten gorucu usulu yani arkadas aracılıgyl tanısıp evlendk ayrılmayı istyorum ama biraz zaman gecsin istedm evliliğin ilk zamanları alışma sureci belki olur dusuncsyle idare etmye calışıyorum su an ayrılsam da nabıcam iş yok ailemle ztn yasaymam oyle surduruyorm işte

Daha 4 y oldu dugunum yapılalı zaten gorucu usulu yani arkadas aracılıgyl tanısıp evlendk ayrılmayı istyorum ama biraz zaman gecsin istedm evliliğin ilk zamanları alışma sureci belki olur dusuncsyle idare etmye calışıyorum su an ayrılsam da nabıcam iş yok ailemle ztn yasaymam oyle surduruyorm işte

Sizin de işiniz zor Allah kolaylık versin hayırlısı olsun evet kısa zaman ve gorucu olunca sızın sans vermenız normal ama bı ınsan 7 de neyse 70nde de o oluyo evlenınce degısır mı hatasını anlar mı deıl olmuyo bacım

kavga anında ağızdan küfür çıkabilir mi? çıkabilir. ama aileye hakaret edilmez, hele eşe o.pu hiç denilmez.

Aileye laf söylemek nasıl bir terbiyesizliktir yahu hele eşe o sıfatı yakıştırmak içimdekileri yazsam ban yerim o yüzden susuyorum

Aileye laf söylemek nasıl bir terbiyesizliktir yahu hele eşe o sıfatı yakıştırmak içimdekileri yazsam ban yerim o yüzden susuyorum
Aynen ailem la o benim kotu de olsa ıyı de olsa hele ben senin yuva kurdugun ınsanım o kadar kotuysem evlenmeyeydın dıyorum ıcımden ınan agzımdan cıkan tek harfe bıle degmez muhattap olmuyorum o kadar sey yazdı dedıgım gıbı o kadar cok sey gectı ıcımden onun sevıyesını dusmemek ıcın cevaba bıle tenezzul etmedım tesekkurler yorumunuz ıcın

Sizin de işiniz zor Allah kolaylık versin hayırlısı olsun evet kısa zaman ve gorucu olunca sızın sans vermenız normal ama bı ınsan 7 de neyse 70nde de o oluyo evlenınce degısır mı hatasını anlar mı deıl olmuyo bacım
Oyle cnm ben nişanlıyken ayrılmak istedm annem birz skntı yaptı ayrılamadm nie blmiyorum normakde kafama buyrugumdur cok severek evlenmedk yani hatta az oncr yne kavga ettm bosanalım dedi bnde tamam dedm bekliom ole nolcak bakalm

X