Ailenizi mi erkek arkadaşınızı mı seçerdiniz

Aileniz haklı daha okul bitmemiş. Önceliğiniz işiniz olmalı. Bundan sonra söylemeliydiniz. Ailenizin artık kabul edeceğini hiç sanmıyorum bu adamı.

ailen neden istemiyor. memleketmi mezhepmi kültürel iş meslekmi nedir problem
Babam iş bulmadan görüştüğüm için istemiyor annem de bana olan hal hareketlerinden ötürü yani umursamazdı falan ondan ötürü

babanızın tepkisini aşırı buldum ama haklı olduğu noktalar tabiki var. kızının hayatını kurmasını istemesi çok normal ve doğru. küsmesi , yok yüzüme bakmadı falan bunlar çok abartı olmuş.
anneniz zaten haklı. kızına ilgi göstermeyen, takmayan birini istememesi de normal.
sizin yaptıklarınız ise okul bitmeden sevgili durumunu aileyle paylaşmanız, işte bu yanlış. aklınız okulda değil kocada diye aileniz telaşlanmış ve sizi , geleceğinizi korumak adına tepki göstermişler.
eski sevgili konunuzu bilmiyorum. nasıldı,nasıl davranırdı, kim hangi sebeple ayrıldı ...vs.
şu durumda en mantıklı karar okulu bitirip hayatınıza yön vermek diye düşünüyorum.

sen yanındayken senin kıymetini bilmeyen, şimdi sırf geri dönmen için göstermelik çabalayan bir herif yarın öbür gün yine aynı şeyleri yapacak sana.
sevgili ile aile arasında kalınca sevgiliyi seçebilmek için ailenin sevgiliden daha kötü olması gerekir.
herif saçma sapan zaten boşver 1 ay ağlar 2 ay üzülür 3. ay adını bile hatırlamazsın. kendine çok daha iyisini bulursun. bulamasan bile bu saçma tipten kurtulman yanına kar kalır.

Değiştiğini söyledi bana değer vermeme sebebi de benim ona yaptığım hatalar şimdi ise değiştiğini beni sevdiğini,istediğini söyledi bu durumda arada kaldım :KK43:
Manüpüle edilmediğindem emin misin?
Neymiş o hataların mesela?
Ayrıca kendisi için geleceğinden vazgeçmeni isteyen adam seni sevmiyordur, kendi egoları için bencillik yapıyordur.
Seven adam ilişkide olduğu kişinin hayallerinin, çabalarının karşısında değil yanında durur.

Selam hanımlar.
Uzatmadan konuya gireceğim
Aileniz erkek arkadaşınızla görüşmenizi istemese napardınız? Ayrılır mı yoksa devam mı ederdiniz?
Benim konuma gelecek olursak babam erkek arkadaşım olduğunu öğrenmişti ve erkek arkadaşımı sevdiğimi söyleyerek babamı karşıma almıştım.Öğrendikten sonra çok sinirlenmişti ve başında bulunmadığım olayın sonunda da bulunmam demişti yani evlilik olsaydı hiç bir şeye karışmayacağını ve hiç bir şeyde bulunmayacağını söylemişti çok sinirlendi ve bana bir sürü beddua etmişti sırf birini sevdiğimi söyledim diye.Bunun sebebi de okulumdan mezun olmuştum ve önceliğimin iş bulmak olduğunu iş bulmadan kendi ayaklarımın üzerinde durmadan bu şekilde babamın karşısında durmamdı.
Babam bu sebepten dolayı günlerce benimle konuşmadı.Yüzüme bile bakmadı.
Ben erkek arkadaşıma hatalar yapmıştım ve o da bana umursamaz ilgisiz davranıyordu annemde erkek arkadaşımın bana olan bu davranışlarını gördü ve ilişkimi bitirmemi sonunun olmadığını söyledi.
Babam beddua ettikten sonra araba ile kaza yapmıştım ve bedduanın tuttuğunu söyledi.
Sonrasında zaten ilişkimde çok değersiz hissettiğim için ilişkimi bitirdim ve anneme söyledim.
Babamla da konuştum ve aramı düzelttim.
Şimdilerde ise erkek arkadaşım beni sevdiğini ve benimle olmak istediğini söylüyor ama ben annem ve babama ilişkimin bittiğini ve benim için sadece okul olduğunu söyledim. (Okulumu uzattım.)
Ailemde zaten görüşmemi istemiyor.Okulumu bitirmemi istiyorlar.Eski erkek arkadaşım da çabalamamı istiyor ilişkimiz için.
Ailem ve eski erkek arkadaşım arasında kaldım..
Siz olsaydınız napardınız?
Ailenizi mi yoksa kendinizi mi dinlerdiniz?

*Lütfen kırıcı yorumlar yazmayın çok hassas dönemlerimdeyim..
Adamına göre değişir
Böyle bi adam için parmağımı bile oynatmam

Manüpüle edilmediğindem emin misin?
Neymiş o hataların mesela?
Ayrıca kendisi için geleceğinden vazgeçmeni isteyen adam seni sevmiyordur, kendi egoları için bencillik yapıyordur.
Seven adam ilişkide olduğu kişinin hayallerinin, çabalarının karşısında değil yanında durur.
hatalarım stalk yapmamdı.o da okulumu bitirmemi istiyordu ama ilişkimiz için savaşmamı da istedi

Değiştiğini söyledi bana değer vermeme sebebi de benim ona yaptığım hatalar şimdi ise değiştiğini beni sevdiğini,istediğini söyledi bu durumda arada kaldım :KK43:
Valla ablacım on tane erkek gelir gider ama bir tane ailen var bunu düşün kaldı ki kimse asla değişmez huylu huyundan da asla vazgeçmez kimsenin tamir etmesi gereken bir tamirci değilsin gençsin okulunu mesleğini eline alıp kendi ayaklarının üstünde durman ve hayatını da yaşaman lazım bir erkek ile en güzel yillarini heba etme emin ol geriye baktığında gülüp geçeceksin depresif modunda çık bence çünkü karşı tarafın asla umrunda değilsin.

Selam hanımlar.
Uzatmadan konuya gireceğim
Aileniz erkek arkadaşınızla görüşmenizi istemese napardınız? Ayrılır mı yoksa devam mı ederdiniz?
Benim konuma gelecek olursak babam erkek arkadaşım olduğunu öğrenmişti ve erkek arkadaşımı sevdiğimi söyleyerek babamı karşıma almıştım.Öğrendikten sonra çok sinirlenmişti ve başında bulunmadığım olayın sonunda da bulunmam demişti yani evlilik olsaydı hiç bir şeye karışmayacağını ve hiç bir şeyde bulunmayacağını söylemişti çok sinirlendi ve bana bir sürü beddua etmişti sırf birini sevdiğimi söyledim diye.Bunun sebebi de okulumdan mezun olmuştum ve önceliğimin iş bulmak olduğunu iş bulmadan kendi ayaklarımın üzerinde durmadan bu şekilde babamın karşısında durmamdı.
Babam bu sebepten dolayı günlerce benimle konuşmadı.Yüzüme bile bakmadı.
Ben erkek arkadaşıma hatalar yapmıştım ve o da bana umursamaz ilgisiz davranıyordu annemde erkek arkadaşımın bana olan bu davranışlarını gördü ve ilişkimi bitirmemi sonunun olmadığını söyledi.
Babam beddua ettikten sonra araba ile kaza yapmıştım ve bedduanın tuttuğunu söyledi.
Sonrasında zaten ilişkimde çok değersiz hissettiğim için ilişkimi bitirdim ve anneme söyledim.
Babamla da konuştum ve aramı düzelttim.
Şimdilerde ise erkek arkadaşım beni sevdiğini ve benimle olmak istediğini söylüyor ama ben annem ve babama ilişkimin bittiğini ve benim için sadece okul olduğunu söyledim. (Okulumu uzattım.)
Ailemde zaten görüşmemi istemiyor.Okulumu bitirmemi istiyorlar.Eski erkek arkadaşım da çabalamamı istiyor ilişkimiz için.
Ailem ve eski erkek arkadaşım arasında kaldım..
Siz olsaydınız napardınız?
Ailenizi mi yoksa kendinizi mi dinlerdiniz?

*Lütfen kırıcı yorumlar yazmayın çok hassas dönemlerimdeyim..
Sizin durumunuz için söylüyorum elbette ailemi seçerdim

Babam iş bulmadan görüştüğüm için istemiyor annem de bana olan hal hareketlerinden ötürü yani umursamazdı falan ondan ötürü
her aile kızlarını değer gördüğü sayıgı duyulduğu bi aille insanlarla birlikte olsun ister. maddi olarak rahat etsin ister. demekki bunlar sevgilinizde göremediler .hisleri kuvvetlididr

her aile kızlarını değer gördüğü sayıgı duyulduğu bi aille insanlarla birlikte olsun ister. maddi olarak rahat etsin ister. demekki bunlar sevgilinizde göremediler .hisleri kuvvetlididr
Maddi açıdan hiç sıkıntı yoktu ki bence meslek edindikten sonra para kazanılır önemli olan saygı sevgi güven ortamının olmasıydı

Radyoloji Teknikeri
Çocuğun işi varmış neyseki...aslında madem seviyorsunuz zaten hemen evlenecek değilsiniz. Okul bitsin iş konuları çözülsün bunlar hallolana kadar siz de izlemede kalırsınız...bakalım degismis mi gerçekten. Pek inanmam ama aklınızda kalmaması acısından izlenebilir.
Ilişki için savaşmak olayını hiç anlamam ortaçağda değiliz kimse romeo değil.

X