Elektronik Ev Aletleri Akıllı robot süpürge

Mi robot vacum moop 1c modeli bendeki. Araştırma yaptım çok. Emiş gücü ve toz kutu hacmi büyük olduğu için bunu tercih ettim ben. Benim için önemli olan süpürmeydi. Bir üst modeline de bakabilirsiniz. Onunda silme haritalama açısından daha iyi avantajları var. Piyasadaki fiyat performans açısından ilk sırada tercih edeceğiniz marka bence. İyice araştırın 😊
Teşekkür ederim. Bende bu markaya bakıyordum. Dediğiniz modeli tekrar inceleyelim..

Mi robot vacum moop 1c modeli bendeki. Araştırma yaptım çok. Emiş gücü ve toz kutu hacmi büyük olduğu için bunu tercih ettim ben. Benim için önemli olan süpürmeydi. Bir üst modeline de bakabilirsiniz. Onunda silme haritalama açısından daha iyi avantajları var. Piyasadaki fiyat performans açısından ilk sırada tercih edeceğiniz marka bence. İyice araştırın 😊
Tekrar rahatsız ediyorum ama asıl sormak istediğim soruyu unutmuşum🤭 masa sandalye altına falan rahat girip çıkabiliyor mu bu sevimli şey🤣

Tekrar rahatsız ediyorum ama asıl sormak istediğim soruyu unutmuşum🤭 masa sandalye altına falan rahat girip çıkabiliyor mu bu sevimli şey🤣
Evet evet sıkıntı yok. Eşyaları düzenliyorum ortada eşya bırakmıyorum. O tüm deliklere masaların altlarına giriyor. Çevresinde gezip girebileceği bir alan muhakkak bulup tamamen temizliyor

Merhaba roborock s5 ya da max almayı düşünüyorum. İnçe halılarda sorun olur mu diye merak ediyorum. Kalın halı kullanmıyorum evde çünkü . Bir de aldığınız yerin linkini göremedim. Link gönderebilir misiniz?

Bende kullanıyorum ve inanın kendinize yapabileceğiniz en güzel iyiliklerden biri. Xiaomi 1c kullanıyorum,almadan önce baya araştırmıştım hem süpürme hem silme fonksiyonu var. Mobilyamıda zaten yüksek almıştım o yüzden heryere girip süpürüyor. Tek handikabı kablo falan varsa yerde ya da halılarınız püsküllüyse takılıyor ve salonun ortasında öylece duruyor 🤣

Kızlar annem için almak istiyorum da bu navigasyonlu olanı her akıllı telefona uygun mu? Yani çok üst model bir telefonu yok yapabilir mi acaba? Veya birden fazla telefondan yönetme imkanı var mı? Konuyu takibe aldım bende Ahtapot Anne Ahtapot Anne siz alabildiniz mi?

bende aldım anker L70 mop ve süpürme
wifi özelliği var.

elime ulaşmadı daha...kullanınca yorumlarımı belirtirim.. Ama bu markayı kullanan arkadaşlarım çok memnunlar

Merhaba kızlar, bende almayı düşünüyorum sanırım memnun kalmayan yok gibi benim aklıma takılan kısmı netten sipariş verdiğimizde garantide sorun yaşar mıyız yoksa direkt tek...sa gibi yerlerden mi alsak? Okuduğum kadarıyla xaiomi 1c daha ağırlıydı yanlış hatırlamıyorsam. Bana da yardımcı olur musuz?

Geçen hafta viomi v2 pro aldık .
1 kızım 2 kedim var Haziran gibi 2. Çocuğumuzda gelicek . Sırf kedilerin ortalığa saçtığı kumlar için aldım :KK66:
1 haftadır kullanıyorum şuana kadar memnunum .
benımkinin silme özelliğinde var onu henüz kullanmadım

Geçen hafta viomi v2 pro aldık .
1 kızım 2 kedim var Haziran gibi 2. Çocuğumuzda gelicek . Sırf kedilerin ortalığa saçtığı kumlar için aldım :KK66:
1 haftadır kullanıyorum şuana kadar memnunum .
benımkinin silme özelliğinde var onu henüz kullanmadım
Sizce gerekli mi silme özelliği bana sanki pek işe yaramazmış gibi geliyor

Sizce gerekli mi silme özelliği bana sanki pek işe yaramazmış gibi geliyor
Ben kullanıyorum. Cok memnunum. Ilk etapta bana da gereksiz gelmisti simdi aylik temizliklerde bütün esyalari cekip hem sildirip hem süpürünce oh be dedim. Üstüne günlük her yeritekrar süpürüyorum dolaplarin üstü sehpalarin ustu doğru dürüst toz bile olmuyor.

Ben kullanıyorum. Cok memnunum. Ilk etapta bana da gereksiz gelmisti simdi aylik temizliklerde bütün esyalari cekip hem sildirip hem süpürünce oh be dedim. Üstüne günlük her yeritekrar süpürüyorum dolaplarin üstü sehpalarin ustu doğru dürüst toz bile olmuyor.
Sizin marka ve model nedir? Silme bezini değişriyor musunuz?

X