Elektronik Ev Aletleri Akıllı robot süpürge

bu arada bahsettiğiniz robot süpürgenin altındaki fırça kolay temizleniyor mu?
ben daha önceden robot süpürge gördüm o şekilde ama saç ve toz çok fazla yapışmıştı beğenmemiştim o yüzden
ben mağazadan aldım onlinedada var canım ama bence git gör dene hatta öyle al özellikleri vs internette yazıyor zaten hoşuna giderse gör derim

bu arada bahsettiğiniz robot süpürgenin altındaki fırça kolay temizleniyor mu?
ben daha önceden robot süpürge gördüm o şekilde ama saç ve toz çok fazla yapışmıştı beğenmemiştim o yüzden
Zaten yanında fırçasını temizlemek için yine fırça aparatı gönderiyorlar onunla temizlemesi baya kolay oluyor.Benim evde kedim ve çocuğum var ve biz de kıl tüy döküyoruz . Yapışsa bile kolay çıkıyor

çok sağolun temizleme fırçası gönderdiklerini bilmiyordum peki odalar arası gezerken sorun yaşıyor mu?
takılma, oda bulamama durumu falan.
Zaten yanında fırçasını temizlemek için yine fırça aparatı gönderiyorlar onunla temizlemesi baya kolay oluyor.Benim evde kedim ve çocuğum var ve biz de kıl tüy döküyoruz . Yapışsa bile kolay çıkıyor

çok sağolun temizleme fırçası gönderdiklerini bilmiyordum peki odalar arası gezerken sorun yaşıyor mu?
takılma, oda bulamama durumu falan.
Odaları rahatça geziyor kapıları açık bırakıp ortalıkta çok eşya bırakmamak lazım sadece. Örneğin, dip köşe iyice yapsın derseniz yemek masası sandalyeleri vs varsa kaldırıp koltukları, üniteleri falan hafif öne çekebilirsiniz.Gerçi ben 1 kere öyle denedim şu an sadece sandalyeleri kaldırıyorum zaten kablolu ile yaparkende kaldırıyordum.Takılma, oda bulamama gibi bir sorun yaşamadım açıkcası.

anladım çok çok sağolun tekrardan sandalyeleri falan kaldırmak lazım zaten
benimde evimde çok fazla eşya vardır ama herşeyimi kutulara koyarım
ünite içi bile kutu kullanıyorum ortalıkta çok eşya bırakmıyorum.

Odaları rahatça geziyor kapıları açık bırakıp ortalıkta çok eşya bırakmamak lazım sadece. Örneğin, dip köşe iyice yapsın derseniz yemek masası sandalyeleri vs varsa kaldırıp koltukları, üniteleri falan hafif öne çekebilirsiniz.Gerçi ben 1 kere öyle denedim şu an sadece sandalyeleri kaldırıyorum zaten kablolu ile yaparkende kaldırıyordum.Takılma, oda bulamama gibi bir sorun yaşamadım açıkcası.

anladım çok çok sağolun tekrardan sandalyeleri falan kaldırmak lazım zaten
benimde evimde çok fazla eşya vardır ama herşeyimi kutulara koyarım
ünite içi bile kutu kullanıyorum ortalıkta çok eşya bırakmıyorum.
O zaman çok daha iyi ben alırkende satıcı robot dostu ortam oluşturursanız daha yüksek performans alırsınız demişti.Kullanmaya başladıkça hak verdim :kahve:

O zaman çok daha iyi ben alırkende satıcı robot dostu ortam oluşturursanız daha yüksek performans alırsınız demişti.Kullanmaya başladıkça hak verdim :kahve:
evet çok mantıklı gerçekten
biz bile kabloluyla süpürürken ortalığı önce topluyoruz derliyoruz bu konuda sorun yaşamam o yüzden

evet çok mantıklı gerçekten
biz bile kabloluyla süpürürken ortalığı önce topluyoruz derliyoruz bu konuda sorun yaşamam o yüzden
Almadan önce öyle düşünmedim tabii :) o zaman neden alıyorumki diye.Yanlış bir düşünce küçücük robot zaten bence boyutuna göre hakkını veriyor :)

marka olarak kararsızım şu an hangisini alsam diye önemli olan iyi süpürmesi silmese de olur
benim için vileda yapmak çok zor değil zaten
Silmesi güzel canım sadece ama kendi yaptığın vileda kadar ıslak bırakmıyor yerleri bence böyle olması daha iyi uzun süre kurumasını bekleme derdin yok toz alınıp ıslak bezle silinmiş gibi oluyor diyebilirim :)

Benimde çok beklentim yoktu incelediğimde mop aparatı küçük gelmişti gözüme ama performans olarak zifiri'e katılıyorum toz alınıp nemli bezle silinmiş görüntüsü oluyor
marka olarak kararsızım şu an hangisini alsam diye önemli olan iyi süpürmesi silmese de olur
benim için vileda yapmak çok zor değil zaten

X