Elektronik Ev Aletleri Akıllı robot süpürge

Xaomi c1vacumm cleaner aldım. Mop pro nun üstündeki yükseltiden dolayı kotlukların altına girmez diye düşündüm
Ben memnun kaldım günlük temizlik için çok iyi. İyi ki almışım
işte benim kafamı karıştıran o çıkıntı.daha düşük modeli de aynı işi görüyorsa çıkıntısız almak istiyorum.baza altımın falan yüksekliği az çünkü.haritalama da yapıyormu?tavsiye dersen alacağımmm bu gece

Merhabalar.. 1 çocuk 1 bebek annesi 3. yolda çalışan bir anneyim. Bu akıllı robot süpürgelerden alsam diye düşünüyorum. Süpürmenin yanısıra silenler de varmış. Paspas olayı icin ne dersiniz gereksiz gibi? Bir de sadece supurenler icin model fark eder mi?
Ben de düşündüm ama iki katlı evde çok zor ayarı .çocuk da bozar diye almadım . İleride belki .. diğer arkadaşın da dediği gibi o marka iyi diye biliyorum.. şu Instagram'da herkesin evinde olan .. bedava dağıtılmış gibi mantar gbi herkesin evinde aynı anda biten fiyat aralığı 800den başlayanların iyi temizlediğini inanmıyorum sahsen

Ben de düşündüm ama iki katlı evde çok zor ayarı .çocuk da bozar diye almadım . İleride belki .. diğer arkadaşın da dediği gibi o marka iyi diye biliyorum.. şu Instagram'da herkesin evinde olan .. bedava dağıtılmış gibi mantar gbi herkesin evinde aynı anda biten fiyat aralığı 800den başlayanların iyi temizlediğini inanmıyorum sahsen
xiaomi markasını öneriyorlar herkes fiyat performans açısından

işte benim kafamı karıştıran o çıkıntı.daha düşük modeli de aynı işi görüyorsa çıkıntısız almak istiyorum.baza altımın falan yüksekliği az çünkü.haritalama da yapıyormu?tavsiye dersen alacağımmm bu gece
Sırf o çıkıntı yüzünden almadım onu. Bir ge bunun çekiş gücü daha iyi. Haritalaması varmış ama ben daha ayarlayamadım. Harita için bir kaç kere süpürmesi lazımmış. Bu hafta sonu ayarlayacağım.

Ya simdiki aklim olsa o tepedeki sensor olmayandan alırdım bazalarin ayallarinin değişmesi gerekiyor su an..

Sırf o çıkıntı yüzünden almadım onu. Bir ge bunun çekiş gücü daha iyi. Haritalaması varmış ama ben daha ayarlayamadım. Harita için bir kaç kere süpürmesi lazımmış. Bu hafta sonu ayarlayacağım.
Ya su haritalamayi ben de beceremedim 2 odayi kaydettim simdi digerlerini kaydedemiyorum

Xioami mop pro kullanıyorum iki aydır çok memnunum.Ama o çıkıntısı yüzünden biz bazanin ayaklarını değiştirdik birde küçük bir odam vardi oradaki kanepelerin de ayaklarını değiştirdik mecburen 🙄

X