Akıllıbıdığın Zayıflama Serüveni

bugün kendimi gergin çekilmez ve anlaşılmaz hissediyorum. bırak satırlarca okumayı kelimeler bile gözümde büyüyor ama zorlada olsa okudum yazdıklarını ve geldim sayfana ama bide ne göreyim yine satırlar dolusu yazı.
doğum gününmüş nice yaşlara sevdiğin ve seni sevenlerle birlikte inş. valla onca harekete sen nasıl erimedin anlamadım ben yaptığının yarısını yapsam 65 değil 55 bile olurum sanırım. yinede güzel sonuçlar alman umuduyla tekrar mutlu yıllar

bugün kendimi gergin çekilmez ve anlaşılmaz hissediyorum. bırak satırlarca okumayı kelimeler bile gözümde büyüyor ama zorlada olsa okudum yazdıklarını ve geldim sayfana ama bide ne göreyim yine satırlar dolusu yazı.
doğum gününmüş nice yaşlara sevdiğin ve seni sevenlerle birlikte inş. valla onca harekete sen nasıl erimedin anlamadım ben yaptığının yarısını yapsam 65 değil 55 bile olurum sanırım. yinede güzel sonuçlar alman umuduyla tekrar mutlu yıllar

ooooo ne mutlu bana kendini gergin çekilmez ve anlaşılmaz hisseden birine syfalarımı okutabilmişim dert etme her insanda bu duygulardan biraz olması gerek olmaması sorun olurdu değilmi ben bazen birgünde dört mevsimi birden yaşayıp beşinci mevsime isim bile koyamıyorum....

dün doğum günümdü mutluyum yaşlanıyor olsamda :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
inşallah dediğin gibi bende 55 olurum birden 1 martta düzenli olarak yapmaya başladım önceden sabah başlayıp akşama sıkılırdım şimdi bilmem çok şevke geldim ama kolayına gitmiyor kilolar çünkü bu tempoya alıştılar gibi ama karalıyım kilolar gidene kadar devam:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

vucuduna çok yüklenirsen kas yaparsın yağlar gitsede yerini kaslar doldurur arada zaman tanı. benim diyetisyenim haftada 3 gün 45 dk yürüyüş bandında yada dışarda koşu yap demişti. her spor arasında 1 günden fazla zaman bırakma demişti.
çok fazla kilon yok bölgesel hareketlere yönelmeni tavsiye ederim.
birde bu taş devri sporu diyorlar onu dene. önce yavaş yürü aniden koş atıyorum 50 ye kadar say. sonra yavaşla yürü sonra yine koş bu tür sporlar daha etkili oluyormuş. vucuttaki yağ yakımı 20dk dan sonra başlıyormuş. vs vs şimdilik aklıma bunlar geldi

farkında olmadan doğru olanı yapıyormusum demekki ben çok çabuk sıkılırım bir müddet yürüyünce sıkılırım 10dk kadar 5-6 da yürüdüysem 8-9 arası biden koşar tekrar 5-6 arası yürürdüm öyle daha çok yaktıgımı anlardım aferim bana doğru yapıyormusum
normalde çok fazla gezen dolaşan bir insandım deprem öncesine kadar oooooo yürüdüğüm yerleri haddi hesabı yoktu mecburen bünyem alıştıgı için şimdi evde bu enerjiyi harcamam lazım yoksa kaş yapıyım derken göz çıkıyor

doğum günün kutlu olsun yeni yaşının sana mutluluk sağlık huzur ve bebek getirmesi dileğiyle :KK16::KK16::KK16: menülerin güzel canım doğum günün olmasına rağmen bencede çok kaçırmamışsın bende bugün iyidim iyi gidiyo başaracaz inanıyorum

doğum günün kutlu olsun yeni yaşının sana mutluluk sağlık huzur ve bebek getirmesi dileğiyle :KK16::KK16::KK16: menülerin güzel canım doğum günün olmasına rağmen bencede çok kaçırmamışsın bende bugün iyidim iyi gidiyo başaracaz inanıyorum

teşekkür ederim hepimize sağlıklı huzurlu yıllar evet inanıyorum gidecek bu kilolar hemde gittikleri yerden dönmemek üzere göndereceğim ama yaptıgım sporları biliyorsunuz ama anlamadıgım kilomda değişme yok sadece belimdeki doğum sonrası kalan simitler kurabiyeye döndü önceden normal giydiğim pantolunum şimdi kemer takmasam çocuklar çekince düşecek ama niye rakamlar değişmiyor öyle bir azimle baktım ki tartıya ama tartı değilde aynadaki görüntü değişmiş olsun başlangıç için bu da çok iyi daha yaz tatline kadar tııııııığğğğğğ gibi olurum ben olurum olurum olurum değil mi

bu gün ne yaptım bira bahsedeyim dün nöbetçiydim ;bu gün evde izinliyim, kızımla keyif yaptık sabah tartıldım 87.7 geldim regl olmama rağmen çok sevindim, yani bugün motivasyonum yüksek 10 gibi peynir zeytin yumurta üçlüsünden oluşan bir kahvaltı ara vermedim saat1 gibi 1 kase çorba yanında 1 dilim ekmek ,biraz önce 1 portakal azıcık 2 fındık 2 badem akşama yoğurt yanında pırasa yalnız bu gün çok su içemedm.akşamı da bir meyveyle kapatırsak bundan iyisi şam da kaysı:KK52::KK52::KK52:

inanıyorum gidecek bu kilolar hemde gittikleri yerden dönmemek üzere göndereceğim ama yaptıgım sporları biliyorsunuz ama anlamadıgım kilomda değişme yok sadece belimdeki doğum sonrası kalan simitler kurabiyeye döndü önceden normal giydiğim pantolunum şimdi kemer takmasam çocuklar çekince düşecek ama niye rakamlar değişmiyor öyle bir azimle baktım ki tartıya ama tartı değilde aynadaki görüntü değişmiş olsun başlangıç için bu da çok iyi daha yaz tatline kadar tııııııığğğğğğ gibi olurum ben olurum olurum olurum değil mi

$görüntü0834_001.jpg
ilk resimde pembe hırkalı benim orada da 70 kiloyum diğer resimde de 70 kiloyum anlamadım ben

$DSCN1694.jpg

$Görüntü0213.jpg
bu da dönmek istedğim 58 kilolu halim hepsinin arasında 1,5 yıl var

günaydınnnn güzel bir gün ayyy öğlen olmuş, ben günaydın diyorum :))))) dünden beri herşey güzel abatmıyorum yediklerimi abur cubur yokk haftaya cuma tartılalım bakalım,yalnız bu gün günüm varrrrr, abatmamam lazım sanki hiç mi pasta yemedim hayatımda ;şimdiye kadar alasını yedim, hem çok yersem sonu koca bir pişmanlık kendimi böyle motive ediyorum ne yaparsın sabah9:30 kepek ekmekli bir tost biraz önce yeşilçay öğlen yemeği yemiyorum 1 de gidilecek acaba yoğut mu yesem? ikram vaktine kadar acıkmamış olurum bu günü de atlatırsak ohhhhhhhhh diyecem haftaya cumaya 86 görmek istiyorummm

X