Akit'ten Leman-Şevval Sam bombardımanı!

Sevda haklısın ama kadın da belki bunu demek istedi yerine ne demek istediyse net olsaydı daha iyi olurdu. Ben din düşmanı demiyorum. Hiçbir zamanda din fanatiği olmadım zaten. Ama Mune’nin dediği gibi belki devamı vardı makaslandı vs.
Sonuç olarak herkes kendi düşüncesini söyler, bunda kötü bir taraf yok. “Ben din düşmanıyım” da diyebilir. Bence bunda da sorun yok.
Sorun konuşması net olsaydı keşke her yöne çekilmeseydi.

ama zaten aileler cocuklarını bu şekilde büyütmüyormu kapalılar acıkları cok fazla içlerne akma açıklar kapalıları neden böyle farklı şeylere hep düşman gözüyle bakılır anlamam bir cok kapalı arkadaşım var kesin likle cooook seviyorum onları insanların dinini kişilikleriyle karıştıryoruz arkadaşım okadar müslümanlıktaaa kapalı ama fena insan varkan bi yandan da kapalı melek gibi insanlarda var aynı şekilde açıklar içinde bu gecerlik özellikle mini etekler giyipte salına salına gezinin bir cok erkeğe kendine baktırmak için ne yapcanı şaşıran bayanlar yokmu bunlar müslüman değilmi müslüman ama karakterleri zayıff bu islamı bir etki etmemeli adam atıyorum şimdi hristiyan ama kötü biri bu sefer hristiyanlar cok kötü adam iyi olur hristiyandır hristiyanlar cok iyi yaa bu genelleme neden yani anlamıs değilim her şeyi genellemeyi eleştirmeyi okadar seviyoruz ki birde önyargısız eleştirsek bize göre eleştirmek yerden yere vurmak adabıyla ne eleştire biliyoruz nede bir şeyi savunabiliyoruz kadın seslendirme yapmısta ne olmus paramı yedirmem demişte ne olmus kendini ırgalar kardeşim günah sada Allah zaten hesabını sorar gercekten bu adam alim olsa bu kadar sacma sapan şeylerle suclamaz kızınında günahını almaz korkar çünkü Allah tan hesap sorulacak diye

İpekcim Akit'in çizgisini biliyoruz hepimiz.Dediğin gibi makaslanmış da olabilir.Konuşmanın tamamının da o şekilde olduğuna inanmıyorum,çünkü çarpıtmakta üstlerine yok.

Sonuç olarak beni yine şaşırtmadı.Bu adamlar Yılmaz Özdil'in yazıları için ''kaleminden lağım aktı.'' demiş adamlar.

Terbiye dersi verene bak.

Akit’i ele almadım zaten ben. Onun için de denecek bir şey yok her şey ortada. Bildiğimiz Akit.

Insanlar konusma özgürlügü adi altinda gercekten bazen hadlerini o kadar cok asiyorlar ki.
Ne demek " araplara para kazandirmak" yahu.
Tatillerde yurtdisina gider, Ingilizlere, Fransizlara, Almanlara, Amerikalilara vb vb para kazandirirsiniz bunda sakinca görmezsiniz.
Yediginiz giydiginiz hep ithaldir, gidip yurtdisindan alirsiniz bunda sakinca görmezsiniz.
Sözkonusu Müslmanlar ve ibadetleri olunca beyninizi rafa kaldirir bir tarafinizla konusursunuz.

Yeter artik yahu.
Saygi ise insanlarin inanc ve ibadetlerinede saygi.
Sakin bunun adini düsünce ve konusma özgürlügü koymayin zira bazi insanlar bi tarafi ile düsünüp bi tarafi ile konusuyor.
Gitmessin, inanmazsin falan filan ama bir Müslümanin en büyük ve en önemli ibadetini " araba para kazandirmak" diye nitelersen bende seni ve o düsünce tarzini öyle seylerle nitelerim ki aklin durur, sonrada düsünme, konusma özgürlügü der cikarim.

Cekin artik su kirli elinizi, dilinizi islamin üzerinden ya.
Yokmu baska isiniz gücünüz.
Siz zannediyorsunuz ki, müslümanligi karalarim, insanlari caydiririm, engellerim falan filan yok kardesim, sen ALLAHA SAVAS aciyorsun, karsiliginida önünde sonun da ALLAH tan alacaksin!!!

Heee bu arada unutmadan Bagyan Leman yeni kitap cikarmisin:)) Satislar nasil...

Son düzenleme:

sanırım anne kızın beynini okuyorsun. evet evet amaçları bu onların. arada sana bazı kişiler için danışsam iyi olacak.

kenarina bak bezini al anasina bak kizini al gibi ucuz bir soylemde bulunan bir yazari ciddiye almak mumkun degil.
ammaaa leman sam in da bos beles tesbitleri az degil yani .

Oynadığın reklamlardan iyi para alamadın demekki gündeme gelmek için Ülkenin müslüman oluşunu umreye hacca gidenleri vsvsvs gündeme getiriyosun

Burada müneccim b.ku yemeye gerek yok.

Tatillerde g.tünü ata ata yurtdisinda cirit atip, Avrupa, Amerika turu yapanlar sözkonusu Müslüman ve Ibadeti olunca bir tarafindan konusrsa bende tepkimi veririm.

Herkes masallah saygi gösterin bizeeee demeyi biliyor ama müslümana ve ibadetine saygi hak getire...

cogu cumlene katılıyorum krizantem,
grupculuk yapmanın bir anlamı yok, her dusunceye sahip insanların iyisi de oluyor kötüsü de.

ancak mini etek giyenler icin yazdıklarına katılamayacagım, buna biz karar veremeyiz, insanlar istedikleri gibi giyinir istedikleri sekilde de dusunurler.

bazılarına gore bası baglı olup yuzunun gorunmesi de teshircilik. herkes kendi sınırını da kendisi cizer. insanların dogru bildiklerini baskalarıyla paylasması ile yargılamak farklı seyler. o yuzden kimseye karaktersizlik gibi agır ithamlarda bulunmayalım bence.

Oynadığın reklamlardan iyi para alamadın demekki gündeme gelmek için Ülkenin müslüman oluşunu umreye hacca gidenleri vsvsvs gündeme getiriyosun

Amacının bu olduğu kesin mi acaba?
Masumane bir şekilde kendi düşüncelerini de söylüyor olabilir. Zira ben kendimi bildim bileli reklam peşinde koşan bir kadın olarak hiç tanımadım.

çoğul konuşma istersen. öyle ortaya herkes deyip genelleme yaparak laf atmakla olmuyor,, weiss hanım

LAf atmiyorum, acik ve secik yaziyorum, saygi bekleyipte sayygi göstermekten bihaber olan herkes üzerine alinsin bir zahmet...

benim karaktersiz dediğim şu şekilde benim amcamın olunun dogum günü vardı ben izmirde oturuyorum alsancaga gidelim dedik akşam vakti eşlerle katıldık kızın biri külotlu corap giyinmiş bildik kilotlu corap ya altınada kırmızı seksi bir kilot üstünede bir badi kışın ortasında daha töbe töbe bişiler bakınıyoduk gelip dibimizde eşimin önünde eğildi gülümsedi kocama gitti ben bu tiplerden bahsediyorum kuzum agzım acıkta kaldı eşiminde benimde sinirlerim boşaldı resmen yani bütün mini etek için demiyorum canım istisnalara diyorum karaktersiz söz gelimi benim dayı kızlarıda giyer ben giymem ama cok mini değil ama siz üstü işte adabıyla giyerler öle milletin nefsini üstüne toplamazlar

Bunedir ya biktim kac gündür insanlarin düsünce, konusma özgürlügü adi altinda haddi asmasindan.
Ya insanlar düsünme özgürlügü nedir bilmiyor yada saygidan haberi yok.
Kardesim inanmiyorum dersin, özgürlügündür, neye inandigini söylersin özgürlügündür ama birilerinin degerlerini karalamaya basladin mi iste orada duracaksin o özgürlük degildir.
Saldiridir.
Gitme o zaman tatillerede para kazandirma Ingilizlere.
Niye gidiyorsun?
Inanan bir insan zaten bu lafi söylemez.
Kabenin, haccin Allah nezdindeki önemini ve degerini bilir ve böyle bir kelam etmez.
Inanmadigin dine neden saldiriyorsun?

Son düzenleme:

Yeni nesil üniversite öğrencileri hep öyle giyiniyor ki. Kuşak farkı. Biz de öğrenciyken bence bizden eski olan insanlara marjinal geliyorduk ki şimdi üniversitede giyindiğim gibi giyinemem. Yaş meselesi bence. Ama neden sinirleniyorsun ki başkalarının giyimlerine, herkes utanmadığı sürece istediğini yapsın.

dünkü konuda saygı gösterenleri gördük zaten. biri, o konuya olumlu bakan herkesi sıraya dizmiş. her mesajı eksilemiş. :)
saygı verene verilir vermeyene verilmez bu tamam ama herkesi kapsamıyor bu. az. şükür ki az. her 2 düşüncedede az bence..

yukarda arkadaşa neden kızdımı yazdım tatlım bu örneklerden birisi o gün annemlere gidicem bir tane kız süper minimi ne diyorlar bacaklarını acmıs oturuyo kilodu gözüküyo bilerek yapıyor eminim yani bütün erkekler agzını acmıs bakıyor resmen agızlarının suyu aktı yani bu kadarına saygı duyamıyorum bende acık bir bayanım askılıda giyirum elbisede etekte yerine göre askılıda ama bu kadarını kaldıramıyorum canım ya

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…