Aklımı yitirmek üzereyim... Yardım...

deadbride

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
62
0
esımle 8 ay cıkdık.hersey ıyıydı kendısı bana tapar derecede severdı.her dedıgımı yapmısdır ben kendısnden 3 ay once bı hastalık kapdım buna ragmen bırakmadım.sonra hamıle kaldımı orendım aynı donem.zar zor evlendık.fakat esım ınanılmaz degısdı 20 gun oluyor
evlenelı..20 gunde şiddet dayak oldu.ve hakaretler senden ıgrenıyorum demeler sankı o ınsan deıldı ayrılmaya karar verdık zorlada cocugu aldrdı benden 9 gun once...cok zor durumlarda kaldım.esımı cok sevıyorum ve suan benımle konusmuyor ımkanı yok telefonuma cıkmıyor ınanılması cok zor..o benım ruh esımdı yarın esyalarım babamın evıne tasınmadan bıselr yapın nolur..bu işde bısey var...babası evlenmemızı ıstemıyordu bence o bişey yaptrdı...dogum tarıhlerımız bıle aynı bızım nolur esım gerı donsun ..bosanayımmı bosanmıyımmı..aynı sırketteyız ayrılıyımmı kafayı yıceeeeeeeeeeeeeeemsenağlama

Kendine neden bu işkenceyi yapıyorsun ? :KK43:

20 günlük bir evlilik inanılır gibi değil...

Babası veya bir başkası; neyin sebebini arıyorsun ki ?

Şiddetin, hakaretin sebebi yoktur, olmaz.

Üstelik bebeğinizi aldırmışsınız...

Bana sorarsan; 1 sn bile beklemeden boşan !

Sevgine yenik düşme... Eğer hissettiklerin gerçekten sevgiyse...

Çıkar at hayatından...

Allah yardımcın olsun...

20 gunluk bir evlilik ve dayak hakaret inanilir gibi degil
degismesinin sebebi ne olabilirki seven insani ne degistirebilir sevdigi insana bunlari yaptirabilir :uhm:
sebebi ne olursa olsun insan sevdigine kiyabilirmi
uzulme bu kadar canim hakkinda hayirlisi olsun

isden cikmani isteme sebebin esinse sen degil o ciksin
gorunce dayanamam diyosundur kesin ama sabret o dayanamasin yaptigi hatanin farkina varsin...

hiç düşünme sepetle gitsin o bebbeği aldıran bir canavardan zaten ruh eşi olmaz sen sadce ruh eşini bulduğunu zannetmişsin bence hiç arkana dönüp bakam canım şahsen Allaha büyük konuşmayyayaım ben öyle yapardım bedeli ne olursa olsun

bu nasıl insanlık yanlış seçim yanlış yuva kurumu ve bir bebegin masumun günahına girilmesi işte bu noktada sinirlerim bozuldu bianlık zervke bir bebek daha gitti yazı k yazıkkk

esımle 8 ay cıkdık.hersey ıyıydı kendısı bana tapar derecede severdı.her dedıgımı yapmısdır ben kendısnden 3 ay once bı hastalık kapdım buna ragmen bırakmadım.sonra hamıle kaldımı orendım aynı donem.zar zor evlendık.fakat esım ınanılmaz degısdı 20 gun oluyor
evlenelı..20 gunde şiddet dayak oldu.ve hakaretler senden ıgrenıyorum demeler sankı o ınsan deıldı ayrılmaya karar verdık zorlada cocugu aldrdı benden 9 gun once...cok zor durumlarda kaldım.esımı cok sevıyorum ve suan benımle konusmuyor ımkanı yok telefonuma cıkmıyor ınanılması cok zor..o benım ruh esımdı yarın esyalarım babamın evıne tasınmadan bıselr yapın nolur..bu işde bısey var...babası evlenmemızı ıstemıyordu bence o bişey yaptrdı...dogum tarıhlerımız bıle aynı bızım nolur esım gerı donsun ..bosanayımmı bosanmıyımmı..aynı sırketteyız ayrılıyımmı kafayı yıceeeeeeeeeeeeeeemsenağlama

bir hataya ikinci kez düşme kendini bir dinleiyi düşün insanı 20 günde hiçbişi değiştirmez sen eşini gerçek yüznle tanışmışın sakinlik ve sabırla problemini çöz:1hug:

güzelim bence o kişi sevgini hak etmiyor insan kendi bebesine nasıl kıyar ve şiddet diyosun boşver iyiki en başında belli olmuş ya bebeğin doğdukltan sonra bunlar olsaydı?

Canım
aşk sevmek çok güzel.Bir okadar da acı verici.Seni çok iyi anlıyorum.Seviyorsun ve sevdiğin adamı istiyorsun.Ama belliki o seni o kadar sevmiyormuş.Bunu kabullenmek çok zor biliyorum.Şuan hem bebeğinden hem sevdiğinden olmuşsun.Psikolojin oldukça bozuk.Olanları kabul etmek istemiyor bu kabustan uyanmak istiyorsun .Zamana ihtiyacın var.
Evine dön.Anne baba başta kızgınlıktan ve seni koruma duygusuyla sana kızacaklar ,ona söylenecekler.Hatta ona düşman kesilecekler.Güçlü ol.Bırak boşanma davasını o açsın.Sen özellikle manevi açıdan zarardasın.Şöyle yüklü bir tazminat talebinde bile bulunabilirsin.Bu işin sonraki boyutu.20 günde hakaret şiddet bir de üzerine çocuk aldırma...Bundan öyle kolay kurtulmamalı.
Hiç ona yalvar yakar olma.Güçlü görün.Senin ona bağlı oldugunu onu çok istediğini gördükçe kendini çeker bulunmaz hint kumaşı sanır.Senin oralı olmadıgını görünce içinde birazcık da olsa birşey varsa sana dönecektir.(Zaten ne demişler bırak gitsin geri dönerse senindir.yoksa hiç senin olmamıştır)Ama bu arada sen ruhunu tamir et.Şöyle sağlıklı düşünüp yaşannaların muhakemesini yap.Göreceksin.Ve belkide şükredeceksin kurtulduguna.
Şu an acın çok taze.Ama inan zamanla geçecek.Ve bebeğinden oldugun için onu çok suçlayacaksın.
Bence çok büyük birşey atlatmışsın.Ama kurtuluyorsun.
Geçmiş olsun.

Ayrıca sen evini terketme bırak o gitsin.
Boşanma davalarında kadın evi terkederse suçlu durumuna düşüyor diye duymuştum.
O defolup gitsin.Çok kızdım yaa.
ınsanlar yuva kurayım bebeğim olsun diye yapmadıkları kalmıyor.
Adama bak hazır bebeğide kapıda reddediyor öldürüyor.Varmı böyle birşey ya.
Sevgini şu an hastalıklı bir şekilde yaşadığın için göremiyorsun ama.Seni katil olmaya itmiş.Beşpara etmez bir adammış o.
Bu işten kolayca kurtulmasına izin verme süründür.

Ayrıca sen evini terketme bırak o gitsin.
Boşanma davalarında kadın evi terkederse suçlu durumuna düşüyor diye duymuştum.
O defolup gitsin.Çok kızdım yaa.
İnsanlar yuva kurayım bebeğim olsun diye yapmadıkları kalmıyor.
Adama bak hazır bebeğide kapıda reddediyor öldürüyor.Varmı böyle birşey ya.
Sevgini şu an hastalıklı bir şekilde yaşadığın için göremiyorsun ama.Seni katil olmaya itmiş.Beşpara etmez bir adammış o.
Bu işten kolayca kurtulmasına izin verme süründür.

canım hep biz kadınlar mücadele veriyoruz nasıl bukadar severken böle oldunuz anlamadım aslında hemde bu kadar şey yaşamışken mutlaka ailesinin bi parmağı vardır ...

bunu öğrenmeye çalış ama baktın ki olmuyo üstüne gitme kendine yazık etme erkeğe bişey olmuyo haklısın aşk bu çok yakıyor ama sonunda hüsrana uğramanı istemem inş mutlu olursun arkadaşım :Saruboceq: duam seninle

hepınzıe tesekkur eederım ama benı anlamanız cok zor..ondan vazgecmek bana acı verıyor..kontrol dışı yaptıgını düşünuyor yada ınanmak ıstıyorum bunun gerceklıgını zaman ortaya cıkaracak.ama ben onu bebek buyutur gbı buyuttum ılgımle sadakatımle besledım oda benı oyle ve sımdı o bebek elımı ısırdı dıye onu kapıya atamam.karnımdakı nasıl canımsa o da candı babasının lafıyla bıze kıydı..ona gorede haksz olan benm..benım tek sucum hamılelıgm suresınce onla ılgılenemem ve hastalıgıdman dolayı cok agresf olusumdu..ama bu bunları gerektrmezdı deılmı..hepınız haklısınız keske atabılsem içimden..ama kolay olmayacak benden boşanmak..ondan gecersem ancak maddı bırseyler ısterım..bebegı anlatamama hakıme cunku 3 aylık bebek suc bılıosunuz...suan babamın evındeyım..yerlestım bugun bankada gordum onu benı gordumu blmıom ama annemn arabasını gordu ..içim sızladı kocam 2 adım ılerımdeydı ve ben ona sarılamadım..yandım yandım...onu cok sevıyorum ve duzelmesını ıstıyorum.ıkıncı bır şansı hakedecek kadar varız bız..şıddet derken seklı olmaz ama agır deıldı sınır anında hata cınnet hırpalama falan...bukdr paraszlıgn ıcınde baba ve koca olmayı kaldıramadı aniden..26 yasında bırı..
oda cok çekmiş benı ergec anlayacak..allah bıle affederken kullarını deişirse neden affetmıyım ınanın kötu bırı deıldı yoksa dayanırdım..suan hıc aramıyor benı bu yuzden acılıyım..buyu olduguna kanaat getırdım suan soyleyemem belkı ılerde...1 ayda bellı olur hersey dava acmıycak bellıkı cunku adresımı ble sormadı..bekledıgı herne ıse umarım bana doner....

allah senin karşına senin değerini bilecek seni hakkadecek insanlar çıkarsın zararın neresinden dönersen kardır

Ah bu insanlar hayati ne kadar zorlastiriyorlar:nazar:
O, bu veya su ne farkederki adam istemedik sonra sende basinin caresine bak.

başının caresıne bak lafı nede kolay senın için..sızler atesı uzakdan ızlıyor ve sıcagı hıssedıyorsunuz bense içinde yanıyorum..bunu bılmeyen anlayamaz ust uste cektıgım dertler zor ayakta duruyorum..ben bebegım için verdıgım mucadeleyı eşim içinde verecegım...anlarsa anlar anlamazsa gıder..zorla tutacak halım yokya...

çok seviyorsun belli bu, ama sevdıgın adamın yaptıklarnı da gorebılıyorsn değil mi.. bi bebek dunyaya getırmek, hissedilen en guzel duygudur derler.zorla senden olan bır canı aldırmıs buna hiç üzülmüyor musun? önceden paylastıklarınız yüzünden onun bu degısımıne ınanamıyorsun ama senın kadar sevseydı o da kımsenın lafıyla hareket etmezdı, o da senın ıcın mucadele ederdı..sevdiği insana kötü sözler söyleyemezdi, kılına zarar veremezdi üstelik haketmediği halde.. belki böylesi en hayırlısıdır, kaldıramayacagn hıc bır acıyı vermez Allah..güçlü ol

delimisin nesin ya 20 günlük evliyken bunlari yapan
ilerde napmaz bi düşünsenefisfisfis
ay ben olsam teşekkür ederim valla beni boşayacaği için
yemişim öyle sevgiyi:kızgın:

canım hastalık kaptım demişsin bu hastalık ne hastalıgı...belki o yüzden öyle davranıyo dicem ama hastalık ne teşhisi yani...

nekdr kolay sıze demesı burda herseyı acıklayamıyorum yaptıgı dogru demıyorum bebek ıcın uzulmemmı reklam ble ızleyemıyorum kahroluyorum cok pişmanım ..........

ona bunu yaptranlar var zorlamı evet zorla bunu acıklayacagım eger burda olursam ve olursanız....
bılınclı yapdına ınansam işim olmazdı adını anmazdım..hastalıgım hpv esımden gecdı..bılenler bılıyordur vajınal sgıl..nolur bosver derken bırak derken ıkı kez düşünun...

tatlım. cok üzüldüm yemin ederim ya.. nasıl olabilir böyle bişey aklım almıyo. ama sakın ola evi terketme. önce bi avukat bul onunla konuş anlat böle böle diye.ama sakın sakın terketme evi.

X