Deri ve Cilt Hastalıkları Akne roza (Gül hastalığı) demodeks baş etmenin yolları

Direk tto urunlerini kullanın hic pişman olmazsınız ama nemlendiri kremini pek begenmedim onu biodermadan alabilirsiniz. Siz mutlaka tto yikama jeli ve dermodicos azelaik asitli kremini alin üzerine bioderma yada la roche den güzelce nemlendirin duzelicek
dermodicos plus ı 1 ay kullandım geçmedi canım :) :KK43: bugün doktora gittim. tekrar 1 hafta metrine başlattı. ardından 3 hafta tekrar dermodicos plus kremi. aynı zamanda flagyl diye bi antibiyotik verdi içinde 20 adet var. sabah akşam tok kullanıcam. soolantra verdi aslında ama türkiye de yok malum. eşim yurt dışında 2 ay sonra gelicek o zamana kadar napcam sankii :/ o da bunları verdi. pufffff

Merhaba ben de 2017 yılından beri roza hastalığıyla uğraşıyorum. Beslenme düzenimi değiştirerek baya bir düzelme sağladım. Bazı yiyecekleri hayatımdan tamamen çıkardım ama tamamen geçmeyen bi hastalık olduğunu söylüyorlar.Ayın 25 tekrar doktor randevum var farklı bi doktordan bakalım ne diyecek..

Merhaba ben de doktora gitmiştim roza demişti pek önemsememiştim ama yakın zamanda tekrar gitmek zorunda kaldım roza ve demodex dedi roza kremi ve metrin yazdı Tto köpüğünü önerdi bir de henüz başlayamadım daha önce kullanan oldu mu etkileri falan ?

dermodicos plus ı 1 ay kullandım geçmedi canım :) :KK43: bugün doktora gittim. tekrar 1 hafta metrine başlattı. ardından 3 hafta tekrar dermodicos plus kremi. aynı zamanda flagyl diye bi antibiyotik verdi içinde 20 adet var. sabah akşam tok kullanıcam. soolantra verdi aslında ama türkiye de yok malum. eşim yurt dışında 2 ay sonra gelicek o zamana kadar napcam sankii :/ o da bunları verdi. pufffff
Merhaba ben de doktora gitmiştim roza demişti pek önemsememiştim ama yakın zamanda tekrar gitmek zorunda kaldım roza ve demodex dedi roza kremi ve metrin yazdı Tto köpüğünü önerdi bir de henüz başlayamadım daha önce kullanan oldu mu etkileri falan ?
MERHABA GEÇTİMİ ŞİKAYETLERİNİZ ACABA

Merhaba, Doc.Dr. gokhan okan ve eczane aynur uluc. Arastirmanizi tavsiye ederim. 1 aydir tedavilerini uyguluyorum. Doktorun verdigi karışım kür 3 ay surecek,sonra 2ci kür alacağım. Suanlik durum iyi yanma batma ates pullanma vs yok. Sadece beyazlik olmayan hafif noktacilar var, lakin cok cok az miktarda. Cok bilinmeyen ama bence mucizeler yaratan bir doktor. Muayenesi 500 tl. Verdigi ilaclar ve karisim krem 1500 tl tuttu. Bu zamanakadar o kadar sacma doktorlara gittimki.kimse yuzumde demodeks oldugu u soylemedi antibiyotik verdiler yolladilar, roza,imeks gibi yuzlerce krem kullandim. La rosche posay, loreal, dermoskin gibi kullanmadigim temixleme kopugu,jelkrem,yag, sabun vs kalmadi. Hic birinde bu etkiyi gormedim. Yaklasik 5 senedir cebellesiyorum bu sacma seylerle. Lakin, suan gercekten cok cok iyiyim ve umarim sonuca varirim. İvermektin icerikli bir karışım hazirlatiyor, eser miktarda bulunuyor içinde. Bu ilac mlsf turkiyede yok. Yediklerimizde çok önemli bunlarin tum detaylari aynur uluc youtube ve instagram sayfasinda veriyor.
Merhaba aynı kremı baska bır doktor verdı bana ıvermektın ıcerıklı ve hyluronık asit içerıklı . sizin kullandıgınız krem nasıldı benımkı guzel kokuyor nemlendırıyor fılan daha dun basladım acaba dedım baska bır kremle karısmıs olabılır mı yapısı bıraz yogun.ilk kez kullandıgım için emın olamadım

X