Deri ve Cilt Hastalıkları Akne roza (Gül hastalığı) demodeks baş etmenin yolları

Bana doktorum defalarca aknetrente başlayalım dedi ama ben korktuğum için istemedim. 4 aydır metrin ve roza krem kullanıyorum hiçbir değişiklik yok aksine daha da artmaya başladı. Bu yüzden ayın 9’unda doktora gidip aknetrente başlayacağım
Bende aknetrent kullandım acne rosa için 6 ay ve şu an cildim çok iyi.Doktorum bana demodex ten hiç bahsetmedi sadece acne rosa olmuş cildin dedi acne rosa da ilerleyince yüzdeki kılcal damarlar çatlıyor ve yüz artik ömür boyu o şekilde kalıyor dedi tek tedavisi aknetrent kullanman dedi bende kullandım

Bende aknetrent kullandım acne rosa için 6 ay ve şu an cildim çok iyi.Doktorum bana demodex ten hiç bahsetmedi sadece acne rosa olmuş cildin dedi acne rosa da ilerleyince yüzdeki kılcal damarlar çatlıyor ve yüz artik ömür boyu o şekilde kalıyor dedi tek tedavisi aknetrent kullanman dedi bende kullandım
Yüzünüzün öncesi sonrası fotoğrafları var mı acaba. Varsa atarsanız çok sevinirim. Bir de aknetrentin yan etkileri oldu mu? Aylardır korkum yüzünden erteledim ama artık baş edilmez bir hale geldi

Yüzünüzün öncesi sonrası fotoğrafları var mı acaba. Varsa atarsanız çok sevinirim. Bir de aknetrentin yan etkileri oldu mu? Aylardır korkum yüzünden erteledim ama artık baş edilmez bir hale geldi
Aknetrentin yan etkileri var ama çok kötü değil dudak göz burun içi kurulugu oldu en çok ama krem ve damlalar ile onlarda sorun olmuyor helede böyle bi yüz ile gezmektense o kadarcık yan etkiye değer

Ayy maşallah nasıl temizlenmiş yüzünüz. Darısı benim başıma. Kaç mg kullandınız
teşekkür ederim inşallah sizde şifa bulursunuz ben ilk sabah 10 mg akşam 20mg ile başladım 1 ay böyle kullandım sonraki aylarda kiloma göre ayarladı günlük 60 mg doza çıkardı.Eger yanlış anlamasan ben yolladığım fotoğrafı silicem burdan çünkü kötü niyetli insanlar saçma sapan ilaçlar satarken yüze faydalı diye öncesi sonrası fotoğrafı olarak kullanmasinlar

Tabi tabi silin. Banada doktorum günlük 20 mg yazmıştı. Başlayacağım bu ay umarım sizinki gibi kurtulurum
teşekkür ederim inşallah sizde şifa bulursunuz ben ilk sabah 10 mg akşam 20mg ile başladım 1 ay böyle kullandım sonraki aylarda kiloma göre ayarladı günlük 60 mg doza çıkardı.Eger yanlış anlamasan ben yolladığım fotoğrafı silicem burdan çünkü kötü niyetli insanlar saçma sapan ilaçlar satarken yüze faydalı diye öncesi sonrası fotoğrafı olarak kullanmasinlar

Merhaba arkadaşlar Konya’da doktor İbrahim Yılmaz var giden varmı acaba oraya rozayı Allah’ın izniyle %90 tedavi ediyoruz diyor 3 ay içinde iyileşme başlşyor diyor ve lazer falan yok sadece Konya’da tedavi yapıp evde kullan diye kapsüller veriyor instegram sayfasını inceleyin güzel şeyler var

Dr daha gıtmedım bu ayın sonunda gıdıcem benım dr bılıomus zaten recete etsın hemen gonderırım dedı ben dr daha once yazdıgı receteyı atmıstım cok ilgilii bunarada hapı yokmuş ama haptan daha etkılı dedı hammaddesı sadce bızde var dedı karısım yapan eczane zaten bence lekeler ııçcınde karısımları vardır 🥰
ivermectin içeren kremi aldın mı cnm?

demodex olmadan sadece acne rosa olunmuyor mu?ilk defa sizden duydum böyle biseyi acne rosa yaşamış biri olarak.
Ben 20 senedir uğraşıyorum roaccutan da kullandım tekrarladı 2 sene sonra aknetrwnt de kullansan gene tekrarlar geçmiyor malesef sana şöyle söylim demodex netten bak bi tur parazit ve rızaya akneye sedefe vs sebep oluyo sen doktoruna bana demodex testi yapin de baksın demodex varsa tedavi olsanda geçici olur benim roza da olabilir diyolar ama bende kırmızılık falan yok bende koca koca akne cikio akne roza nasl oluyor

Çok Tsekkur ederim çok sağol kronik artk böyle düşünüyorum gelen geçen noldu yüzüne dio hep ilaç kullanıyorum bastryorum ama ilaç bitince tekrarliyo o kadar yoruldumki aslında istanbulda bi kadın buldum bakım yapio bisey suruo yüzüne yakiyo biraz bidaha ckmiyo bide krem yapio kendi tertemiz olmuştu yüzüm ama krem btnce tekrar başladı olmazsa gene o kadına gdicem başka çarem yok
hangi ilaçları kullandız ?metrini kullandınız mı ?

İlk ayda yüzümdeki pütürler gitti gerçekten yüzümün çoğu yeri pürüzsüz oldu ama kızarıklıklar duruyor tabii. Kolestrolüm çıktığı için doktor 20’ye düşürdü dozu bir de inanılmaz bel ve sırt ağrısı çekiyorum.
çok geçmiş olsun kırmızılıklar in geçmesi için biraz daha zaman var hemen geçmiyor öyle bel ve sırt ağrısı oluyormuş bazı kişilerde bende de son aylara doğru aşırı bacak ağrıları olmuştu oturup kalkarken bile bacaklarimin üstüne bastığımda kendimi 70 yaşında hissediyordum 😂 ilacı bırakınca çok şükür hepsi geçti biraz sabır gerektiriyor

çok geçmiş olsun kırmızılıklar in geçmesi için biraz daha zaman var hemen geçmiyor öyle bel ve sırt ağrısı oluyormuş bazı kişilerde bende de son aylara doğru aşırı bacak ağrıları olmuştu oturup kalkarken bile bacaklarimin üstüne bastığımda kendimi 70 yaşında hissediyordum 😂 ilacı bırakınca çok şükür hepsi geçti biraz sabır gerektiriyor
Sizin hiç kolestrolünüz yükseldi mi? Ya da yükselmemedi için neler yaptınıx

Sizin hiç kolestrolünüz yükseldi mi? Ya da yükselmemedi için neler yaptınıx
evet kolestrolüm yükseldi ama dr dediğine göre ilaç kullanırken bu kadar yükselmesi normalmiş.Kolestrol çok çıkmaması için de tatlı ve pilav tarzı yiyeceklerden çok fazla tüketmemem gerektiğini söylemişti doktorum.

X