Sivilceli Ciltler aknefug bp5

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
aknefug :ben memnunum valla yogun nemlendırıcıyle beraber kullanıyorum yaklasık bır 10 gundur, bır de cok fazla sıvılcem yoktu yanaklarımda cıkıp duruyorlardı o bolgeye suruyorum sadece(not yas 25 ergenlık seysı deıl yanı). duzenlı kullanmamama ragmen etkısını gordum mutluyum valla ızlerı de gecınce... super super :21:

Ben bunu bir yıl kullandım, bir yararını göremedim. Cildimde çok sivilce çıkmaz ama minik minik olur ve izi kalır. Bu ilaç az miktarda azaltsada sivilceleri, derimi kupkuru yapıyordu ve o kuruluğun verdiği rahatsızlık hissi çok kötüydü artık alnımı kırıştırsam izi kalıyordu pek önermem yani.

arkadaslar ben bır kere surdum sadce aknefug b5 ı sabah kalktgımda yuzum kıpkırmızıydı sankı tup patlams gb:KK1:doktora gıttım yanık kremı verdı 2 gun de rapor kesınlıkle tavsıye etmıyorum bu kremı

Ben herşeyi denedim
bu ilaç sivilcelerimi hemen söndürüyor ama tekrardan pırtlıyor, başka bir çaresini bulamadım sivilcelerimin bu ilaç kurutuyor ve kızarıklık yapıyor.
Ağrılı kistik sivilce hissettiğim an sürüyorum baş veriyor bende bağımlılık yaptı :KK43: bir yere giderken bile yanımda taşıyorum herhangi bir aksilik durumu için..:KK43:
kökten bir çözüm yok mu?

Ben bp 10 olanı kullanıyorum.Düzenli kullanımda sivilceleri geçirdiği bir gerçek
Yalnıııız
ay şuramda da sivilce çıkar ben süreyimde çıkmasın diyip sivilce olmayan bir yere sürerseniz nedense hemen sivilce çıkarıyor :KK53: denenmiştir :KK53:
Kısacası bp10 olanından memnunum yalnız tertemiz cilde sürmeyi unutmayın.

ben acnefufbp5 ı doktara srdum bugun sıvılce yaptıgını soyledı kızlar hakktende ole yuzumun hıc ckmayan yrnde cıktı

X