Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar bende kullanıyorum 20 mg dedi dr bana siz kaç mg kullanıyosunuz dudak kuruluğu için hametan kullanıyorum genede çok kötü görüntü:KK43:başka önerecğnz bişe varmı bide sivilceler kocaman kocaman çıkıo bnim bi kutu bitmek üzere ne zamn bitecek bu kusma olayı

kızlar bende kullanıyorum 20 mg dedi dr bana siz kaç mg kullanıyosunuz dudak kuruluğu için hametan kullanıyorum genede çok kötü görüntü:KK43:başka önerecğnz bişe varmı bide sivilceler kocaman kocaman çıkıo bnim bi kutu bitmek üzere ne zamn bitecek bu kusma olayı

Bende sabah 10 akşam 20 mg içiyorum yeni başladım ama netten araştırdığım kadarıyla blistex medplus mavi kavanoz çok iyi geliyormuş

muhakkak ediyodur bana da doktor hiç bilgi vermemişti ilk yazdığında ilacı ama sen yine de aynı saatlerde almaya çalış aradaki süreyi dengele sabah akşam süresini benim de ilacım bitti vize haftası diye gidip yazdıramadım ama gidince sorarım doktora sana da söylerim canım:*

Çok teşekkür ederim açıklama için uzun uzun yazmışsın çok mutlu oldum kendimi yalnız hissediyodum ev arkadaşımın başının etini yiyodum :/ inşallah kusma dönemini hemen atlatırım. İlacı akşam ve sabah kullandığım saatlere dikkat etmem gerekiyo mu doktor beni hiç bilgilendirmedi bi an önce git der gibiydi :KK43:
muhakkak ediyodur bana da doktor hiç bilgi vermemişti ilk yazdığında ilacı ama sen yine de aynı saatlerde almaya çalış aradaki süreyi dengele sabah akşam süresini benim de ilacım bitti vize haftası diye gidip yazdıramadım ama gidince sorarım doktora sana da söylerim canım:*

Teşekkür ederim :) bi sorum daha olcak ben daha 3.günümdeyim ama yüzümde küçük beyaz sivilce gibi şeyler çıkmaya başladı yaz bezesi gibi bu kadar çabuk yan etkilerini göstermesi normal mi :/

22sinde 3.ayıma gireceğim.Saçlarım yıkamadan bir hafta kalabiliyor,yüzüm kupkuru hiç yağlanmıyor dudaklarım az su içersem çatlıyor kabuk bağlıyor sadece iki yanığımdada sarı renge koyu bir tabaka var çatlak çatlak kabuklar var ve ben iz kalır diye dokunmuyorum o kadar çok kabuk ki saçlarım takılıyor.Siz ce normal mi kabuk kabuk olması birde yanaklarımın rengi daha koyu yağın dışarı atılmasından mı kaynaklı acaba.
Son olarakta hep okurdum hamur işi,çikolata o bu şu yemeyin diye bende çok korktum kestim hatta çıkan sivilcelere ona bağladım.Sonra dayanamadım doktoruma sordum.Çok sevimli bir kadın kendisi dedi ki;İstediğin her şeyi yiyebilirsin okuduklarına inanma canın ne çekiyorsa ye dedi.Bende o yasak olan şeyleri yersem tedaviye olumsuz bir etkisi olur mu yani tarzında sordum.Hiç sakıncası olmadığını söyledi.Baştada yasak getirmeişti zaten ben kafama göre takılmıştım.BU kadar.Allah bu tedavi sürecinde olan herkese acil şifa versin. Amin.. : )

Mrb kizlar aknetrentte uc ayim bitti dorduncu ayimdan besinci gunum bugun ilk ay yirmi kullanmistim iki ay otuz dordunvu ay baska doktora gtmstim senin kilona az deyip kirk mg yazdi ama alerjivyapti bende doz fazla geldi bu kez baska doktora daha gttim oda kis mevsiminde kirk cok fazla doktorunu sevmedim dedi birde sen nie aknetrent kullaniosun en danfik ilac o cinden ve yunanistandan gelio onlar dedi bu kutuyu bitir gel bana sana roacutan yazcam dedi sok oldum :KK43:

Benim 15 yaşında oğlum doktor takibinde 3 kutu kullandı.çok güzel sonuç aldık.cildinde aşırı kuruluk yaptı.düzenli kremlemediğinden dudakları resmen yarıldı.şimdi yine sivilce çıkıyor ara ara ..ama ergenlikte olduğundan normal..

kızlar hayatımda hiç bu kadar büyü sivilce görmedim ben yüzümde çu an içi dolu kocaman bir sivilce var iltiahp dolu
yetmez vücududa da çıkıyo kocamn bi tane bikini bölgesinde çıktı kasık civarı dokunsan ağrıyo o kadar büyük acıyo sizdede böyle çıkıyomu

bide kilo probleminiz iştahınız nasıl yağ analizi yaptılar geçen gün gün benm 20 olması gerekrken iç yağlanmam 40 ı gösteriyo çok yüksek ki ben 60 kiloyum sadece beş kilo fazlllğm var ilaçtanmı acaba diye düşündüm

Arkadaslar benimde 3.5 ay oldu be hep 20 mg kullandm kilom 44 Doktor yukseltmedi ama burnum cok kanamaya baslamisti silincede degil oyle kaniyor. Dktor bi ilac yazdi kurum karsilamiyormus eczaneci bepanthen ayni ozellikte dedi burnumun icine kulak copuyle suruyorum ve kullanmaya basladigimdan beri hic kanamadi hametani da surebilirsiniz ama cok kotu kokuyor dayanirsaniz :-) Yuzume gelince benimki de son 3 Gune Kadarkustu baya ama simdi tek tuk cikti izleri var ama mukemmel bir degisim olmadi daha

Merhabalar,
ben gecen yil ocak ayndn agustosa kadar aknetrent kullandm. Su an cildim pürüzsüz. Sadece reglim yaklasnca küçûk bi tane cikip cabucak geçiyor. İzleri gecirmiyor ama.
Neyse velhasılı kelam simdi bebek düsünyrz. Doktorum 6ay beklyn ddi. Acaba bu ilaci kullandktn snra hamile kalan var mi arnzda? Varsa ne kadar süre snra ve herhangi bir sknti yasadi mi?

selam arkadaslar bende aynı ilac dan kullanıyorum yaklasık 21 gün oldu kullanmaya baslayalı adet dönemıme denk geldi ilaca başlamam 2 gün ayağa kalkamadım çok yoğun kanama yaptı bende ilaçı kesçekdım doktorum 6 ay içmem gerek dedi yüzüm de pullanma kuruma dudaklarımda çatlama oldu saçlarım kurudu bıde inş iyi sonuç alırız:)

bir şey soracağım yanaklarım böyle açık kahve bir renk oldu.Acaba yağın dışarı atılmasından ve kurumaısndan kaynaklı bir renk mi 3 aydayım hala yanaklarım kabuk olarak duruyor.Rengi normal mi

bende kı siyah noktalar dısına çıktı dokunmuyorum hıç ız kalır diye ama yüzüm tamamen kabuk oldu gözümün altındada kahve rengli lekeler olustu

dün ilk aknetrent imi içtim 54kg ım sabah akşam 20 mg içiyorum. Doktorum 5 ay devam edeceğiz dedi. Beş ay herşey kabulüm yeterki 5 bilemedin 6-7 ay sonra iyi gelmiş olsun

arkadaşlar bende aknetrent kullananlardanım.7 ay kullandım.üzerinden 1 buçuk sene kadar geçti ve benim cildim saçlarım tekrar yağlanmaya sivilcelerim çıkmaya başladı.tekrar başa dönmek canımı cok sıktı.ne yapacagm simdi bilemıyorum :KK43: :KK43:

Son düzenleme:
kızlar regl döneminde sıkıntı oluyomu ara kanma felan

Hic uzatmadan bugun dort ay bitti ysrin itibariyle doktor tahlilime gore roacutane yazcak sakin aknetrent icme cin msli o yan etki yapio dedi besinci ayimdayim duzelme var ama o bebek gbi olan surat yok hala acaba kacinci aydan sonra olcak ole :KK43:

X