AKP’li müşavirden skandal paylaşım

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
139.947
208.472
59
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 1. Hukuk Müşaviri Necmi Özen, sosyal medya hesabında skandal bir paylaşımda bulundu

01cirkin30cm.jpg-sonnnnnn.jpg

Özen, CHP'li kadınların taşıdığı “Kadınlar yaşasın, yaşasın kadınlar” pankartını fotoşop yöntemiyle “Kadına özgürlük, sevişiriz cenabet gezeriz. Tayyip sana ne, yaşasın laiklik” şeklinde değiştirdi ve Facebook hesabında paylaştı.

2011 yılında AKP'den Kocaeli Milletvekili aday adayı olan Özen'e en sert tepki CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'ten geldi.

Kaplan, “Bunun adı sapıklık, alçaklık, şerefsizlik. Sizin eşiniz, anneniz, kız kardeşiniz yok mu? Bu ahlaksızlık için derhal gereğini yapın” dedi. Hürriyet şöyle devam etti: “Ben okurken utandım ama Necmi Özen gibiler paylaşmaya utanmamış. Necmi Özen gibiler değil Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmayı, insan içine çıkmayı bile hak etmiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na da sesleniyorum: Sizin eşleriniz, anneleriniz, kardeşleriniz yok mu? Bu ahlaksızlığa karşı derhal gereğini yapın.”

http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/akpli-musavirden-skandal-paylasim-2180154/

Biz,Evelallah hakkımızı koruruz.Neden hakkımızı çiğnetelim:KK70:
Yaşasın Kadın Egemenliği ve Dayanışması :rapci:

Kız erkek demeden tecavüze uğrayan, 9 yaşında evlendirilebilir deyip daha 15 gelmeden hamile kalan çoçukların hakkını koruduğunuz gibi :deli:
Yahuu sokağa çıkamaz olmuş kadınlar, taciz, şiddet, sokak ortasında öldürülen kadınlar almış başını gidiyor, siz hangi kadınların halkını koruyonuz.
İsveçlimisiniz!

Kız erkek demeden tecavüze uğrayan, 9 yaşında evlendirilebilir deyip daha 15 gelmeden hamile kalan çoçukların hakkını koruduğunuz gibi :deli:
Yahuu sokağa çıkamaz olmuş kadınlar, taciz, şiddet, sokak ortasında öldürülen kadınlar almış başını gidiyor, siz hangi kadınların halkını koruyonuz.
İsveçlimisiniz!
PARDON da, Sen Kadın değil misin?!..:işsiz:

Sorunda burda işte. Ben kadınım çoçuklara, kadınlara, hayvanlara ben ve benim gibi kadınlar sahip çıkıyor. Asıl ben size soruyom, siz kadın mısınız????
Siz benim nasıl kadın olduğumu nereden biliyorsunuz da, benim adıma karar veriyorsunuz?!
Benim yorumumda,KADIN DAYANIŞMASINDAN bahsetmişim ama görüyorum ki, siz böyle bir dayanışma içinde yer alamayacak kadar ZAVALLISINIZ!!!!

Siz benim nasıl kadın olduğumu nereden biliyorsunuz da, benim adıma karar veriyorsunuz?!
Benim yorumumda,KADIN DAYANIŞMASINDAN bahsetmişim ama görüyorum ki, siz böyle bir dayanışma içinde yer alamayacak kadar ZAVALLISINIZ!!!!

Hanımefendi gayet sakin bir şekilde cevap yazıyorum.
Geriye dönüp şöyle bir bakınız, kadınlar için çoçuklar için hayvanlar için vs... yapılan sokakda yada sosyal medyadaki yada başka bir paltformdaki herhangi bir eylemde siz ve sizin kesiminiz varmı???

Çoçukların tecavüzcü ile evlendirilsin yasası çıkarmaya kalktılar, meclisin önünde günlerce eylen yapıldı varmıydı bitane türbanlı bacımız!
yurtlarda cocuklara tecavüz eylemlerinde! 9 yaşında çoçuklar evlendirilsin dendi yok öyle demekdik vik vik olayında diyanetin önünde kaçtane türbanlı bacımız vardı! Bak 115 çoçuk ki 500 olduğu söyleniyor 15 yaş altı doğum yapmış, kadınlar sokaklarda eylem yapıyor varmı içlerinde türbanlı bacılarınız!!!
Öyle lafla olmaz, bir tepki sırasında açıkta kapalıda tepkisini koyarsa bu adamlar o pis ellerini kadınların çoçukların üstünden çekerleeeeer.
Sapık zihniyetli biri yukardaki haberde troll paylaşım yapmış, gir bak hesabına kadınlara neler neler yazılmış. Haber yalan... Biliyorlarmı bilemem A haber izleyn kitleden fazla bir beklentim yok ne yazıkki bu olaydaki kadınlara hakaret edenlerde kadınlar... Bu mu dayanışmanız!!!!
:olamaz:

Hanımefendi gayet sakin bir şekilde cevap yazıyorum.
Geriye dönüp şöyle bir bakınız, kadınlar için çoçuklar için hayvanlar için vs... yapılan sokakda yada sosyal medyadaki yada başka bir paltformdaki herhangi bir eylemde siz ve sizin kesiminiz varmı???
Olmadıgımı nereden biliyorsunuz?!..
Benim kesim kim oluyor?!..
Ben burada, her hangi bir kesim adına açıklama yapmadım!..
Ben burada, kadınlar adına bir kadın olarak nacizane masumane bir açıklama yapmıştım ama, her zamanki gibi,okuyup anlamadan direk SALDIRMAYI seçmişsiniz!!..
İşi siyasete dökmeyelim istersen!!!!.
İşi siyasete dökerseniz şayet, zararlı çıkan ben değil,siz olursunuz!!!!!.....
Siyasi olan Davamda,kadına hakkını veren insanlarla omuz omuzayım ELHAMDÜLİLLAH

Ay millet çıksın uzaya biz hala kadının kıyafeti kadının cinsel hayatı kadın şunu yapamaz kadın bunu yapamaz o da yetmiyor böyle shoplar gelisiriz biz hii evet:)

X