AKP’li müşavirden skandal paylaşım

ayrıca bu paylaşımı da şiddetle kınıyorum hangi parti olursa olsun igrençbirşey bu kabul edilemez..
baktım şimdi netden özür dilemiş bu kişi sehven paylaşıldıgını felan açıklamış
Hakaret et et sonra özür dile... Bu o kadar basit karşılanmamalı. Ben Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşıyım... Biri çıkacakta böyle aşağılık birşey yakıştıracak kadınlara, ve özürle gecistirilecek. Pardon da biz bize hakaret edilsin diye oy vermiyoruz..

ayrıca bu paylaşımı da şiddetle kınıyorum hangi parti olursa olsun igrençbirşey bu kabul edilemez..
baktım şimdi netden özür dilemiş bu kişi sehven paylaşıldıgını felan açıklamış

Sehven paylaşılmış demi,şu açıklamaya nasıl güleceğimi biliyorum da burada ayıp şimdi..
Adamlar aleni yapıyorlar sonrada sehven diyorlar.
Özür dilese kaç yazar,kim yazarsa yazsın alçakca bir paylaşım olmuş..
Neden hep hükümet tarafından geliyor bunlar,cidden merak ediyorum..

Hakaret et et sonra özür dile... Bu o kadar basit karşılanmamalı. Ben Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşıyım... Biri çıkacakta böyle aşağılık birşey yakıştıracak kadınlara, ve özürle gecistirilecek. Pardon da biz bize hakaret edilsin diye oy vermiyoruz..

Meydan onlarda nasılsa,keyif veriyor bu tarz paylaşılar onlara..

particilik diye kadınları küçük düşürmeye çalışmış , nasıl kafa , nasıl bir zihniyet , ne içiriyolar buna ?

Ben buna beyin diyorum..

Sehven paylaşılmış demi,şu açıklamaya nasıl güleceğimi biliyorum da burada ayıp şimdi..
Adamlar aleni yapıyorlar sonrada sehven diyorlar.
Özür dilese kaç yazar,kim yazarsa yazsın alçakca bir paylaşım olmuş..
Neden hep hükümet tarafından geliyor bunlar,cidden merak ediyorum..
Valla abla iş iyice zıvanadan çıktı, işin kötü yanı ülkenin %50 si maalesef hiçbir şeyin farkında değil bu da yetmezmiş gibi karşı görüşten insanlara tahammülsüzce saldırılıyor o kadar komik savunmalar yapılıyor ki aklım almıyor
24 yaşında olan ben ülkenin geleceğinden umudumu kesmiş durumdayım olacak iş mi bu?

Çok ÇİRKİN ve SAÇMA bir yorum yapmışsınız!!:kusmuk:
Türbanı, siyasi bir partiye mal edemezsiniz!!!!!..
Ak parti,sadece türbanlılardan oluşan bir parti degildir!!..
Ak partiden önce, mecliste kaç kadın vekil vardı?!
Ak partiden önce kaç kadın bakan vardı?
Kadına bir makam vermek için bile, evli çocuk sahibi kadınla birlikte olan, hangi partinin genelbaşkanıydı?!
Hemcinsimiz olan kadın bakana ''Birilerinin önüne yatmış vaziyyette!'' Diyerek,kadınları aşağılayan kişi, hangi partinin genelbaşkanıydı?!
Bak beni kışkırtma istersen.
KADINA hakkını veren,AK Parti ve RECEP TAYYİP ERDOGANDIR!!..
Polemik yapmak istemiyorum.
Polemik yapılmaması konusunda defalarca uyarı ve yorumlar yazan, @Mune olan SAYGIMDAN dolayı,sizinle daha fazla yazışmak İstemiyorum.
Siz,benim siyasetten uzak ve çok masumane ve en samimi duygularımla yazdıgım yorumumu bile, kendinizce egip büküp Saldırmışsınız!..
Yanlışı yapan, Babam da, olsa AFFETMEM!! kaldı ki, Ak partili olacak ve yanlış yapacak ve ben hala o yanlış yapanı mı destekleyecegim?!:KK57:
Benim için, vazgeçilmeyecek tek kişi,ERDOGANDIR!!! Onun dışında yanlış yapan hangi bakan veya milletvekili olursa olsun benim için YOK hükmündedir!!!.

Neden bu kadar fanatiksin..

Kadınlarımıza haklarını veren kim biliyormusun ben sana söyleyim..

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'tür..

Valla abla iş iyice zıvanadan çıktı, işin kötü yanı ülkenin %50 si maalesef hiçbir şeyin farkında değil bu da yetmezmiş gibi karşı görüşten insanlara tahammülsüzce saldırılıyor o kadar komik savunmalar yapılıyor ki aklım almıyor
24 yaşında olan ben ülkenin geleceğinden umudumu kesmiş durumdayım olacak iş mi bu?

Gerçekten birçok kişiye sorsan ülkenin durumunu bilmiyor..
Sadece particilik var,neler olduğunu görüyorlar ama nedense o gözler hep kapalı..
Sen ben oldu artık bu ülke..

Gerçekten birçok kişiye sorsan ülkenin durumunu bilmiyor..
Sadece particilik var,neler olduğunu görüyorlar ama nedense o gözler hep kapalı..
Sen ben oldu artık bu ülke..
Ülke borçlarından ,sosyal devlet anlayışında olması gerekenlerden ama bizde olmayanlardan, cennet ülkemizin bir zamanlar saygın olan devletimizin şuan beş para etmez ülkeler karşısındaki çaresizliğinden,ülkedeki gençlerin işsizliğinden,kişi başına düşen milli gelirin komik rakamından daha sayabileceğim birçok şeye nasıl olur da insanlar gözlerini kapatırlar

Ülke borçlarından ,sosyal devlet anlayışında olması gerekenlerden ama bizde olmayanlardan, cennet ülkemizin bir zamanlar saygın olan devletimizin şuan beş para etmez ülkeler karşısındaki çaresizliğinden,ülkedeki gençlerin işsizliğinden,kişi başına düşen milli gelirin komik rakamından daha sayabileceğim birçok şeye nasıl olur da insanlar gözlerini kapatırlar

Kendilerince normal geliyor herhalde bunlar..
Anlamak cidden zor..

Şu kadınlardan elinizi ne zaman cekeceksiniz acaba ?

Sence..

Umarım onlar tüm gerçeklerin farkına vardığında iş işten geçmiş olmaz,zira böyle konuşmak istemem ama geri dönüşü olmayan bir yola giriyoruz

Geçiyor artık yaşananları görüyor duyuyoruz,atılan her adım bizi felakete doğru sürüklüyor..
Sorsan refah içinde bir Türkiye diye söylüyorlar..

Ülke borçlarından
Ne borcu? Benim konut kredi borcum var , ülkemin hiç borcu yok, yakında dışarıya borç vereceğiz :KK53: elektrik bile özel anasını ya, 100 liralık yak 200 küsur gelsin :KK51: annemin malulen emekli maaşı 980 TL :KK53:
Ülkemin ekonomik durumu harika :KK70:

X