AKP’li müşavirden skandal paylaşım

Yahu Afrin'de operasyon var. Tüm Türkiye bunun için duada. Sözcü gazetesinin hee zamanki savsakladığı haberlerle vakit kaybediyorsunuz. Siz hangi Türkiye'de yaşıyorsunuz? Bu fotoshop olsa bile lgbt yürüyüşlerinde aynı pankartlar yok muydu? Neden CHP zihniyetinin millete ödettiği telefon faturalarını, İzmir'deki su kesintilerini, altyapı sorunlarını, ülkenin bekası adına neden bir şey yapmayıp da Hdp'nin şakşakçılığını yapmasını konuşmuyorsunuz? Çünkü kendi ideolojinizle çatışırsınız. Sizlere ancak gülünür. Aklınızı kullanın. Siz bu vatanın evlatları değil misiniz?

Çoçukların tecavüzcü ile evlendirilsin yasası çıkarmaya kalktılar, meclisin önünde günlerce eylen yapıldı varmıydı bitane türbanlı bacımız!
yurtlarda cocuklara tecavüz eylemlerinde! 9 yaşında çoçuklar evlendirilsin dendi yok öyle demekdik vik vik olayında diyanetin önünde kaçtane türbanlı bacımız vardı! Bak 115 çoçuk ki 500 olduğu söyleniyor 15 yaş altı doğum yapmış, kadınlar sokaklarda eylem yapıyor varmı içlerinde türbanlı bacılarınız!!!
Öyle lafla olmaz, bir tepki sırasında açıkta kapalıda tepkisini koyarsa bu adamlar o pis ellerini kadınların çoçukların üstünden çekerleeeeer.
Sapık zihniyetli biri yukardaki haberde troll paylaşım yapmış, gir bak hesabına kadınlara neler neler yazılmış. Haber yalan... Biliyorlarmı bilemem A haber izleyn kitleden fazla bir beklentim yok ne yazıkki bu olaydaki kadınlara hakaret edenlerde kadınlar... Bu mu dayanışmanız!!!!
:olamaz:
Çok ÇİRKİN ve SAÇMA bir yorum yapmışsınız!!:kusmuk:
Türbanı, siyasi bir partiye mal edemezsiniz!!!!!..
Ak parti,sadece türbanlılardan oluşan bir parti degildir!!..
Ak partiden önce, mecliste kaç kadın vekil vardı?!
Ak partiden önce kaç kadın bakan vardı?
Kadına bir makam vermek için bile, evli çocuk sahibi kadınla birlikte olan, hangi partinin genelbaşkanıydı?!
Hemcinsimiz olan kadın bakana ''Birilerinin önüne yatmış vaziyyette!'' Diyerek,kadınları aşağılayan kişi, hangi partinin genelbaşkanıydı?!
Bak beni kışkırtma istersen.
KADINA hakkını veren,AK Parti ve RECEP TAYYİP ERDOGANDIR!!..
Polemik yapmak istemiyorum.
Polemik yapılmaması konusunda defalarca uyarı ve yorumlar yazan, @Mune olan SAYGIMDAN dolayı,sizinle daha fazla yazışmak İstemiyorum.
Siz,benim siyasetten uzak ve çok masumane ve en samimi duygularımla yazdıgım yorumumu bile, kendinizce egip büküp Saldırmışsınız!..
Yanlışı yapan, Babam da, olsa AFFETMEM!! kaldı ki, Ak partili olacak ve yanlış yapacak ve ben hala o yanlış yapanı mı destekleyecegim?!:KK57:
Benim için, vazgeçilmeyecek tek kişi,ERDOGANDIR!!! Onun dışında yanlış yapan hangi bakan veya milletvekili olursa olsun benim için YOK hükmündedir!!!.

Yahu Afrin'de operasyon var. Tüm Türkiye bunun için duada. Sözcü gazetesinin hee zamanki savsakladığı haberlerle vakit kaybediyorsunuz. Siz hangi Türkiye'de yaşıyorsunuz? Bu fotoshop olsa bile lgbt yürüyüşlerinde aynı pankartlar yok muydu? Neden CHP zihniyetinin millete ödettiği telefon faturalarını, İzmir'deki su kesintilerini, altyapı sorunlarını, ülkenin bekası adına neden bir şey yapmayıp da Hdp'nin şakşakçılığını yapmasını konuşmuyorsunuz? Çünkü kendi ideolojinizle çatışırsınız. Sizlere ancak gülünür. Aklınızı kullanın. Siz bu vatanın evlatları değil misiniz?
Ahhh birde anlayabilseler bacım:KK43:
Şimdi tek tek bunların yaptıgı hataları yazsak, sanırım sayfalar yetmez ama yinede GÖRMEZLER:duduk:

Çoçukların tecavüzcü ile evlendirilsin yasası çıkarmaya kalktılar, meclisin önünde günlerce eylen yapıldı varmıydı bitane türbanlı bacımız!
yurtlarda cocuklara tecavüz eylemlerinde! 9 yaşında çoçuklar evlendirilsin dendi yok öyle demekdik vik vik olayında diyanetin önünde kaçtane türbanlı bacımız vardı! Bak 115 çoçuk ki 500 olduğu söyleniyor 15 yaş altı doğum yapmış, kadınlar sokaklarda eylem yapıyor varmı içlerinde türbanlı bacılarınız!!!
Öyle lafla olmaz, bir tepki sırasında açıkta kapalıda tepkisini koyarsa bu adamlar o pis ellerini kadınların çoçukların üstünden çekerleeeeer.
Sapık zihniyetli biri yukardaki haberde troll paylaşım yapmış, gir bak hesabına kadınlara neler neler yazılmış. Haber yalan... Biliyorlarmı bilemem A haber izleyn kitleden fazla bir beklentim yok ne yazıkki bu olaydaki kadınlara hakaret edenlerde kadınlar... Bu mu dayanışmanız!!!!
:olamaz:
Efendim sizler de Fatih Portakalı izleyip izleyip devletinize sövüyorsunuz. Bizlerin de sizden beklentisi yok gezi kafayla nereye kadar gideceksiniz bakalım.

Olmadıgımı nereden biliyorsunuz?!..
Benim kesim kim oluyor?!..
Ben burada, her hangi bir kesim adına açıklama yapmadım!..
Ben burada, kadınlar adına bir kadın olarak nacizane masumane bir açıklama yapmıştım ama, her zamanki gibi,okuyup anlamadan direk SALDIRMAYI seçmişsiniz!!..
İşi siyasete dökmeyelim istersen!!!!.
İşi siyasete dökerseniz şayet, zararlı çıkan ben değil,siz olursunuz!!!!!.....
Siyasi olan Davamda,kadına hakkını veren insanlarla omuz omuzayım ELHAMDÜLİLLAH
Artık ülke iki kesimden oluşuyor siz ve biz...
Senin hangi kesim adına savunmaya geçtiğinide çok iyi biliyorum. İş zaten siyaset, bu paylaşımları yapanlar kimler!!! Türkiye halter takımımı:KK53: siyasiler....
Vayy önce saldır hakaret sonrada tehdit:KK45: bayıldım kadın dayanışmana.

Efendim sizler de Fatih Portakalı izleyip izleyip devletinize sövüyorsunuz. Bizlerin de sizden beklentisi yok gezi kafayla nereye kadar gideceksiniz bakalım.
Geri kafa olmakdansa, gezi kafa olmak daha iyi değilmi hanım efendiiii.
Siz o gezi kafa günlerine şükre geleceksiniz daha dur...

0874024F-78C0-4437-A614-164B918C6E4A.jpeg

Bütün sevenlerime, trollerime gelsin. :KK47:

Onu bende her gün izliyorum biliyor musun?
Portakalı izleyince, dünyadan umudu kesiyorum ama Akittv Ahaber Atv vs. haberleri açıp da, gerçek gündemi görünce derin bir OHHHHH çekip rahatlıyorum:KK70:

Çok ÇİRKİN ve SAÇMA bir yorum yapmışsınız!!:kusmuk:
Türbanı, siyasi bir partiye mal edemezsiniz!!!!!..
Ak parti,sadece türbanlılardan oluşan bir parti degildir!!..
Ak partiden önce, mecliste kaç kadın vekil vardı?!
Ak partiden önce kaç kadın bakan vardı?
Kadına bir makam vermek için bile, evli çocuk sahibi kadınla birlikte olan, hangi partinin genelbaşkanıydı?!
Hemcinsimiz olan kadın bakana ''Birilerinin önüne yatmış vaziyyette!'' Diyerek,kadınları aşağılayan kişi, hangi partinin genelbaşkanıydı?!
Bak beni kışkırtma istersen.
KADINA hakkını veren,AK Parti ve RECEP TAYYİP ERDOGANDIR!!..
Polemik yapmak istemiyorum.
Polemik yapılmaması konusunda defalarca uyarı ve yorumlar yazan, @Mune olan SAYGIMDAN dolayı,sizinle daha fazla yazışmak İstemiyorum.
Siz,benim siyasetten uzak ve çok masumane ve en samimi duygularımla yazdıgım yorumumu bile, kendinizce egip büküp Saldırmışsınız!..
Yanlışı yapan, Babam da, olsa AFFETMEM!! kaldı ki, Ak partili olacak ve yanlış yapacak ve ben hala o yanlış yapanı mı destekleyecegim?!:KK57:
Benim için, vazgeçilmeyecek tek kişi,ERDOGANDIR!!! Onun dışında yanlış yapan hangi bakan veya milletvekili olursa olsun benim için YOK hükmündedir!!!.
Hayalperestsiniz bravo, en rahat da siz yaşarsınız bu cehaletle

Sizin yetiştireceğiniz öğrencilere yazık biz ne diyoruz siz ne diyorsunuz. Gerçekler bu kadar rahatsız ediyor belli bari alakasız cevaplar vermeyin.

konuşsan suç ,sesiz kalsan suç ,ne demişki kadın pankartımı savunmuş yada yapılanı ,bazılarının yaşamasıda mı suç ?neden saldırıyorsunuz saldırırsanız birileride savunur , nedir bu kadar sinirlendiren bu konuda kadın ne demiş yani adam haklımı demiş hem saldırıp hem savununca niye kendini savunuyorsun diyorsunuz insanların ne meslegi kaldı ne bransı nedir bu tepkinin sebebi sadece sizin gibi düşünmemesimi hayret birşey

ayrıca bu paylaşımı da şiddetle kınıyorum hangi parti olursa olsun igrençbirşey bu kabul edilemez..
baktım şimdi netden özür dilemiş bu kişi sehven paylaşıldıgını felan açıklamış

Demagoji nedir? Nasil yapilir? Iste butun sorularin cevabi bu uyenin bu mesajinda
Kendisi de Afrin operasyonunu kadinlar kulubunden takip ediyor heralde

X