Akrep Burcu

Akrep erkeklerinden başlıyorum ben. Bu arkadaşlar bildiğiniz manyak oluyor arkadaşlar. Sizin bir lafınızı 10 sene kenara yazıp intikam alırlar. Hayatım güzel gidiyor biraz ağzıma edilsin istiyorsanız tam erkeği 😬
Ayrıca sizin peşinizden koşar ve sizinle sırf terk etmek veya intikam almak için yeniden ilişkiye başlar. Akrep erkeğini terk etmeyin onu kendinizden soğutun

Ayrıca sizin peşinizden koşar ve sizinle sırf terk etmek veya intikam almak için yeniden ilişkiye başlar. Akrep erkeğini terk etmeyin onu kendinizden soğutun
Evet büyük bir hırs ve intikam duygusu. Akrepler çok savaşçı insanlar aslında bunu faydalı işlere kanalize eden akrepler çok başarılı oluyor, insanlığa da çok faydaları oluyor. Atatürk akrep burcudur huzur içinde uyusun tam bir akrep burcudur, içindeki büyük dönüşüm enerjisini bizim için kullanmıştır, daha iyisi için eskiyi yıkıp yenisini yapmıştır. Bunu da en iyi bir akrep yapabilirdi zaten. Sevdiğim, saydığım tek akrep burcu erkeğidir. ❤️

Bir akrebi kazanmak zordur. Ev arkadaşımdan örnek vereyim, kendisinin önceki ev arkadaşı hırsızmış kızın bazı eşyalarını yürütmüş. İlk geldiğim zaman bana aşırı temkinli ve mesafeli yaklaştı. Aylarca tanıdı sonra samimi olduk. Allah'tan terazi burcuyum da uyumluyum. Yeni yeni birbirimize güveniyorduk ki yollarımız ayrıldı. Muhabbeti kesmedik. 😁 Ayriyeten mesafeli insanlar ve hep bir çizgileri vardır. İnsanlara çabuk bağlanmazlar. Sevdikleri insanlar çok azdır ama özeldir. Ama sevmediklerini ağzıyla kuş tutsa sevmezler. L LADY VEGA akrep dostum da var. İyi çocuklar yaa😁🧿

Akrep kadınları da ihtirası, kaosu seviyor ama bana erkeklerine göre daha naif geliyor. Hoş akrep ve naiflik yanyana bile garip durdu ama. Ben derinliklerde boğulan bir balık olduğum için bu derinliğe inebilen tek kadınlar, akrepler beni çok iyi anlıyor, bende onları iyi anlıyorum.

Ay akrepler le ilgili çok konuşasım. Bir akrep size asla tamamen güvenmez. Hep tetikte bekler bu bana kazık atar mı diye zaten genelde de güvenmez. Size kazık atar sonra sizden karşılığını bulunca bunalıma girerler kimseye güven olmuyor diye öyle de değişikler.

Ay akrepler le ilgili çok konuşasım. Bir akrep size asla tamamen güvenmez. Hep tetikte bekler bu bana kazık atar mı diye zaten genelde de güvenmez. Size kazık atar sonra sizden karşılığını bulunca bunalıma girerler kimseye güven olmuyor diye öyle de değişikler.
Evet hep tetikte insanlar. Bence bu yüzden aşkı bulamıyorlar. Kendilerini seven insanları bu şekilde uzaklaştırıyorlar 😁😁

Evet hep tetikte insanlar. Bence bu yüzden aşkı bulamıyorlar. Kendilerini seven insanları bu şekilde uzaklaştırıyorlar 😁😁
İlişkilerini baltalıyorlar bir şekilde kendilerini tutamıyorlar. Adı üstünde akrep gibi sokuyorlar. Sonra da kimseye güven olmuyor, ben niye yalnızım diye ağlıyorlar şaka gibi valla🙄

Akrepte mesafe hep var. Fazla samimi olursam bi sıkıntı çıkar beni üzer duygusu hep yoğun. Ama akrep aşırı duygusal bi burç değil daha taktiksel bir burç. Sürekli kendini korumaya alıyor her zaman en kötüsünü bekliyor ve o durumlar için savunma mekanizması geliştiriyor. Bu yüzden hiçbir zaman akreple tam olarak samimi olamazsınız.
Sırlarınıza çok sahip çıkar kimseye anlatmaz ama iğnesinin ucunda saklar. Ona yanlış Yaparsanız sizi o sıralardan vurur. Paranoyak olmamız ve sürekli tetikte olmamız çok kötü

X