Akrep Burcu

Akrepçikler ♏🫶
Geçenlerde enerjisini yansıttığım söylenen burç 🤔😵‍💫🤣
Akrep burcu iyidir hoştir bence dikkat çeker hemen heryerde %100 enercisi yüksektir.
Oy içten duygusal tayfa sizi balıktan hallice oluşlarına rağmen bu kadar kin nefreti aynı anda nasıl barındırıyosunuz ya içiniz de.
Bunlara şu saatte ordayım deyip o saatte gelmezsen bile nefret edebilir yani. İntikamcı, entrikacı ,eklembacaklılar sizi. 🐉
Acayip kara kutu bunlar bir sır ver o sırrı kerpetenle alamazsınız yani. Öyle sır küpü.
Hisleri çok kuvvetli yani kim milyon istere çıksalar sallaya sallaya 200 bin tlye kadar gelebilir yani nerde kehanetci biri var bu burç grubundan çıkar.
Yakıtları aşktır hep flört etmek isterler ben sadakatli olduklarını gördüm genelde ammaa ne olur ne olmaz yine de yuksek yüksek libidolarına ev kurmasınlar. 🤣🤣🦂

Son düzenleme:
Akrepçikler ♏🫶
Akrep burcu iyidir hoştir bence dikkat çeker hemen heryerde %100 enercisi yüksektir.
Oy içten duygusal tayfa sizi balıktan hallice oluşlarına rağmen bu kadar kin nefreti aynı anda nasıl barındırıyosunuz ya içiniz de.
Bunlara şu saatte ordayım deyip o saatte gelmezsen bile nefret edebilir yani. İntikamcı, entrikacı ,eklembacaklılar sizi. 🐉
Acayip kara kutu bunlar bir sır ver o sırrı kerpetenle alamazsınız yani. Öyle sır küpü.
Hisleri çok kuvvetli yani kim milyon çıkmak isterseye çıksalar sallaya sallaya 200 bin tlye kadar gelebilir yani nerde kehanetci biri var bu burç grubundan çıkar.
Yakıtları aşktır hep flört etmek isterler ben sadakatli olduklarını gördüm genelde ammaa ne olur ne olmaz yine de yuksek yüksek libidolarına ev kurmasınlar. 🤣🤣🦂
Akrep kadınları sadakat takıntılı oldukları için aldattıklarını çok görmedim ama erkekleri libido ve ilgi meraklısı olduğu için çok aldatır. Akrep erkeği hep arzulanmak ister, peşinde koşulsun ister

Aklıma tek gelen kişi akrep burcu kadını denilince endırrr çelebii 😵‍💫❤️‍🔥🤣 Yasak elmaa🍎

Eklentiler

• images (78).jpeg
    images (78).jpeg
    22,3 KB · Görüntüleme: 37
Akrepçikler ♏🫶
Hisleri çok kuvvetli yani kim milyon istere çıksalar sallaya sallaya 200 bin tlye kadar gelebilir yani nerde kehanetci biri var bu burç grubundan çıkar.
Ben de bir akrep burcu olarak asla kinci,nefretçi ve intikamcı olmadığımı söylemek isterim. Birine kin beslemek yerine o kişiden direkt soğurum. Entrika mentirika assssla beceremediğim bir şeydir. Ben galiba tam akrep burcu değilim ya.😁

Ben de bir akrep burcu olarak asla kinci,nefretçi ve intikamcı olmadığımı söylemek isterim. Birine kin beslemek yerine o kişiden direkt soğurum. Entrika mentirika assssla beceremediğim bir şeydir. Ben galiba tam akrep burcu değilim ya.😁
Buçuk akrep olmalısın 🫣😱😂😂🫶

Yazıklar olsun sana

Çok istendi çok söylendi o gün bugün. Buyrun yorumlara. 😁🧿
L LADY VEGA
Bombala Cui Bono Cui Bono 😁😁
Off, atma beni ortaya :KK53:
Akrep deyince irkiliyorum, lütfen affedin hanımlar, yani kadını o kadar değil ama erkeği çok çok korkunç değil mi ya 🥲 Kendini çok gizemli ve sezgileri güçlü zanneden, kafada kurma ve manipüle uzmanı ruh hastaları benim tüm tanıdığım erko akrepler.. Kinci, takıntılı, kıskanç, er şeyde bi b.k arayan, gereksiz şüpheci, yorucu tipler. Bunu da çok güçlü zekaları ve hisleri olduğuna bağlayıp mevzuya bi karizma katma peşindeler :KK53: açtırma kutuyu işte, susamıyorum bak 🥲

Akrep deyince irkiliyorum, lütfen affedin hanımlar, yani kadını o kadar değil ama erkeği çok çok korkunç değil mi ya 🥲 Kendini çok gizemli ve sezgileri güçlü zanneden, kafada kurma ve manipüle uzmanı ruh hastaları benim tüm tanıdığım erko akrepler.. Kinci, takıntılı, kıskanç, er şeyde bi b.k arayan, gereksiz şüpheci, yorucu tipler. Bunu da çok güçlü zekaları ve hisleri olduğuna bağlayıp mevzuya bi karizma katma peşindeler :KK53: açtırma kutuyu işte, susamıyorum bak 🥲
Kadınları beter erkekleri daha beter😁😁 saygılar.

Akrep kadının yanında, erkeği melek kalır yahu, nerede onlarda o kapasite laf safsata sadece icraat yok.

akrep konusu açılmış ben nasıl yokum burda :KK53:

burcum, yükselenim, ay burcum akrep ve inanılmaz taşıyorum tüm özelliklerini. çok ama çok kindarım. zor da olsa affederim ama asla kesinlikle unutmam. aşırı kıskancım. hislerimde kolay kolay yanılmam. bir insanda ilk ne hissettiysem genelde doğru çıkar o yüzden hislerime çok güvenirim.

tam bir aşk kadınıyım ve temas bağımlısıyım. allah eşime sabır versin 🤣🤣🤣 mıç mıç romantizmden bahsetmiyorum ki hiç hoşlanmam o tarz şeylerden ama gizemli, sadece bana özel gizli saklı incelikleri çok severim.

kadınlarda en ama en iyi anlaştığım burçlar oğlak, başak ve yengeçtir. genelde bunlar birbirlerinin burcu ve yükseleni olurlar. en anlaşamadığım da ikizler ve aslandır. evlerden ırak...

hayatımda ayaklarımı yerden kesen 2 erkeğin burçları boğa ve balıktı. canım eşim boğa yükselenli bir balık. kızımız da başak burcu 🌿

balıkların namını elinden alacak kadar sulu göz koçları aratmayacak kadar da sinirliyim ama uzun süre sinirli kalamam. gülmeyi de güldürmeyi de çok severim. ama dışardan görenler ve tanımayanlar mesafeli ve soğuk bulurlar ta ki tanıyana kadar.

ay bugünü beklemişim konuşmak için 🤣🤣🤣

X