Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

pelinceben böyle ilk başladığımda herzaman 2 kilo veririm heralde vücuttaki ödem atılıyo 1 haftada gitti bu hafta verebilirmiyim bilmiyorum

Benim 1 haftada kilo verme hedefim 1. Ayda 3-4 kilo =)) Özellikle 2010 yılına 59 kilo ile girmek istiyorum. ınşallah başarabilirim =))

hadi bakalım o zaman bende yılbaşına 59'u hedefliyorum vereliniortakyarın daha dikkatli yiyeceğim

mavli.cim katılıyorum ilk hafta bende de hep 1-2 kesin gider ama o vucüdun suyu diolar işte:)

bende 49 hedefliorum o zamann 2010a :))

mavli.cim katılıyorum ilk hafta bende de hep 1-2 kesin gider ama o vucüdun suyu diolar işte:)

bende 49 hedefliorum o zamann 2010a :))

hımm kilon iyiymiş aslında ama herkesin vücut yapısı farklı tabi ben 160 boy 62 kiloyum sen kendini nasıl rahat ediceksen o kiloda olmak hakkın ozaman hadi bakalım hep beraberkaydirigubbakcemile2

ıııyyyyyy şimdi mesajımı okudumda bana söyleneni bende sana demişim:eek:lmaz:KK43: kilo vermene gerek yok ,kilon iyi senin, takıntı yapma)bunları bana senelerdir söylerler artık bunları duymamak için kimseye diyette olduğumu kimseye söylemiyorum özür arkadaşımkaydirigubbakcemile3

cnm bana da kilon iyi diolar ama özellikle bel çevremde fışkıran yağları görmüolar mı bilmiorum :S
benim boyuma göre 45-46 iyi bi görünüm oluo, ama işte insanlara az gelio, boyum kısaa anlatamıom

evet arkadaşım anlıyorum biz kendimizi biliyoruz fazlalıkları atıp rahat edicez inşallah! benimde üst bedenden zayıfım kilom basen ve bacaklarımda oyüzden dışardan belli olmuyor.ayyy ben çok gaza geldim :teytey::enbuyukkk:

merhaba arkadaşlar....
geçen günkü lokumlardan kaynaklı vicdan azabıma binaen yazdıklarınız için teşekkür ederim a.s.

Bu aralar pek bi yoğunum, 3 haftalık bi eğitime katıldım da, bi de dershane eve baygın geliyorum o yüzden pek yazamıyorum ama artık daha da yoğun olucam :uhm:

Eşimin kpss atamalarında tayini Şırnak'a çıkmış.. oraya gidiyoruz..... bu koca ev nasıl toplanır? nasıl oradan ev bulunur, nasıl gideriz hiç bi fikrim yok :1no2: ağlamak üzereyim
(bu arada paylaşımlarımız daha doğrusu amacımızla pek alakalı bi yazı olmadı ama paylaşmak istedim)

Evet ayda 1 kilo versek iyidir. Sağlıklı olarak 2-3 kilo normal dediğin gibi. Bu arada kızın kaç yaşında merak ettim.
5 yaşında canım
selamlarr kızlaaaaar :))
anca okuldan gelip yemek falan yiyebildim, şimdi okudum bugün yazılanları...
yeme faslı bitti benim de ama regl olduğumdan bugün bikaç tatlı bisküvi ve çikolata yedim okulda:KK43:
normalde yemeği de azalttım ben ama regl dönemlerinde dayanamıyorum yemessem akşam canım ister diye yedim.. sancım var spor da yapamıyorum ama en azından artık bişi yemicemm
sizden başkaa naberr
takma kafana tatlım...
ben de gündüzleri ufak parça çukulatalardan yediğim oluyor..önemli olan akşamı zararsız kapatabilmen şeker
Benide alın aranıza kızlar ben anca bu saatlerde girebilirim nete anca bitiyo iş güç.69 KİLOYUM MALESEF Hedefimde önce 63-59-56 yakın hedefler koyayım ki yılmadan ilerliyeyim inşallah.Hep birlikte
canım hoş geldin
katıl aramıza
gerçekten akşam yememekle gider kiloların
hadi bakalım birlikte başarıcaz
ıııyyyyyy şimdi mesajımı okudumda bana söyleneni bende sana demişim:eek:lmaz:KK43: kilo vermene gerek yok ,kilon iyi senin, takıntı yapma)bunları bana senelerdir söylerler artık bunları duymamak için kimseye diyette olduğumu kimseye söylemiyorum özür arkadaşımkaydirigubbakcemile3
eveet:kızgın:
banada hep öyle denir
ama iki yüzlülük yapıyorlar emin olabilirsin..
mesela ben 80 kilodayken katıldığım bir toplanrtı arasında katılımcı bayanlarla diyet konusunu konuşurken bana sana bu kilo çok yakışıyor takma kafana demişlerdi..
geçenlerde aynı bayanlardan biriyle tesadüfen karşılaştım çok şaşırdı.süper olmuşsun dedi..eee dedim o zamanda iyiydim hani...
ne dese beğenirsiniz..şeyy dedi.. o zaman sana öyle dedik ama arkandan da yüzü tatlı ama kilosu çok çirkin yazık demiştik dedi..
yaa kızlar ben bunu yaşadım..
yüzümüze ayrı arkamızdan ayrı konuşuyorlar..
ben de artık diyetteyim demiyorum kimseye..
zaten en güzeli ne kadar olmamız gerektiğini bilmemiz..
başkalarının fikri önemli olmamalı..
merhaba arkadaşlar....
geçen günkü lokumlardan kaynaklı vicdan azabıma binaen yazdıklarınız için teşekkür ederim a.s.

Bu aralar pek bi yoğunum, 3 haftalık bi eğitime katıldım da, bi de dershane eve baygın geliyorum o yüzden pek yazamıyorum ama artık daha da yoğun olucam :uhm:

Eşimin kpss atamalarında tayini Şırnak'a çıkmış.. oraya gidiyoruz..... bu koca ev nasıl toplanır? nasıl oradan ev bulunur, nasıl gideriz hiç bi fikrim yok :1no2: ağlamak üzereyim
(bu arada paylaşımlarımız daha doğrusu amacımızla pek alakalı bi yazı olmadı ama paylaşmak istedim)

ah canımm
zor günler seni bekliyor desene..taşınma iş zordur..yardımcın var inşallah..
kendini fazla da strese sokma şeker..
herşeyde bir hayır vardır..
sen aynı şekilde akşam düzenini koru..
hayatın cilveleri işte bunlar...
bugün burda yarın başka bir yerde
önemli olan sağlığımız ve huzurumuz..
allah kolaylık versin şeker

Günaydın arkadaşlar,,,,,

Herkesteki bu azim beni daha da gaza getiriyor.

Bu arada yavaş kilo veren ya da bir hafta hiç kilo veremeyen arkadaşlar sakın ümitsizliğe kapılıp diyetini bozmasın. Çünkü daha önce gittiğim herkesin tanıdığı diyetisyende bazen iki hafta üstüste kilo vermediğim hatta kiloda atrtış gözükmesine rağmen doktorum 1 kilo yağdan vermişsin tebrikler diyip tatlı ödülü verirdi. Nasıl yani dediğimde, yağ ölçüm fişini gösterirdi ve gerçekten 1 kilo filan yağdan vermiş olurdum. Ancak regly dönemlerinde ve bazen vucüt kendini korumaya aldığında su tutarmış bu da kiloda artışa sebep olurmuş. Bunun içinde bana bol bol lahana yemeği ve her gün yemeğin yanında bol bol maydonoz yememi önerirdi. Ancak suyunu içmemi istemezdi. Çünkü maydonoz suyu idrar söktürücü olduğundan vücuttaki iyi mineralleride dışarı atıyormuş. Paylaşmak istedim.

Kıssadan hisse; kimse moralini bozmasın, başaracağımıza inanırsak, hiçbirşey önümüzde duramaz.opuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar....

Patiskacığım; tayin durumunuz için üzülme.
Herşey düzelir, önemli olan sizin birlikte olmanız. İnsanlar işleri gereği bazen dünyanın öbür ucuna gidebiliyorlar.
Moralini yüksek tut. Umarım sizin için hayırlısı olur:teselli:

hadi bakalım o zaman bende yılbaşına 59'u hedefliyorum vereliniortakyarın daha dikkatli yiyeceğim

Hedeflerimiz aynı mavli =))

merhaba arkadaşlar....

Allah yardımcın olsun patiska.

5 yaşında canım

takma kafana tatlım...
ben de gündüzleri ufak parça çukulatalardan yediğim oluyor..önemli olan akşamı zararsız kapatabilmen şeker

Allah bağışlasın. :)

X