akşam 6'dan sonra yemek yememek

bence senin yağ oranının artması 6'dan sonra yememenden kaynaklanmıyordur canım .çünkü tüm diyetlerde akşam belli bi saatten sonra
yemek yasak değil mi bence sen gün içinde yaptığın diyeti gözden geçirmelisin:nazar:

Selam :KK3: Diyetimde muzur şeyler yok, tatlı, pilav ve makarna yemiyorum. Diyetisyenin verdiği listede saat 21 de meyve ya da süt var. Şimdi gece öğünümü yapıyorum. 300 gr. kaybetmişim hafta başından bu yana. Bir de kavitasyona gitmeye başladım. İlk seansa girdim, 3 seans daha gireceğim. Bakalım sonuç ne olacak.

Selam kızlar ben yine diyete başlıyorum fakat bu sefer zamanım kısıtlı erteleyecek vaktim yok..70 kiloyum boyum 160 hedefim 55 kilo olmak.Ben 16.00 dan sonra sadece meyve yiyorum veya yeşilçay içiyorum.Sabahları zaten zorunlu olarak 7 de kalkıyorum ve sade mısır gevreği yiyorum.öğlen poğaça,ayran veya sade çubuk kraker yiyorum.son yemeğimde hafif olmak şartıyla mesela sade makarna,salata yiyorum.Böyle hemen 1 kilo veriyorum ama devamını getiremiyorum dayanamıyorum :26:

Merhaba, eğer sürekli anlattığın gibi besleniyorsan, bence çok yanlış besleniyorsun. Sabah mısır gevreği kabul edilebilir fakat öğle ve akşam yemeğinde mutlaka protein ve masum karbonhidrat tüketmelisin. Dayanamaman normal, çünkü aç kalıyorsun. Gece yemelerin artabilir bu yüzden. Makarna ve yoğurdu öğle saatinde yesen, akşam da ızgara bir et ya da balıkla salata yesen, kuşluk vakti krakerlerinle, öğleden sonra bir meyve ve yeşil çay ile ara öğün yapsan gece de yatmadan süt içsen mesela?? :KK34:

merhaba arkadaşlar bende 5-6 gundur 7 den sonra bisey yemiyorum. ama ne meyve ne süt vs. hiiiiiiiç bisey yiyip içmiyorum. sadece su içiyorum ve sakız çiğniyorum:) bi de her gün en az 45 dk. tempolu yürüyüş yapiyorum. malesef en az 20 kilo vermem lazim.

bu arada simdi 91 kiloyum. ama basladigimda 92,5 tum. umarim hepimiz sağlıklı bir şekilde istediğimiz kiloya ulaşiriz..:KK66:

Kesinlikle bende öyleydim bir kaç ay öncesine kadar şimdi sevmesem de elma ya da leblebi falan tüketiyorum ..
Deli gibi acıkıp yemeklere saldırmıyorum Eki Görüntüle 351817
Yalnız olmuyor gerçekten birbirimizden feyz alalım böyle ..

canım leblebinin kalorisi çok az hem tok tutuyor hemde baya su içiriyor on numara yani :)

Son düzenleme:
X