Akşama Ne Yemek Var ?

Kavurma
Tereyağlı şehriyeli pirinç pilavı
Semizotu salatası (domatesli soğanlı salatalikli eksili ve zeytinyağli )
Kola,ayran ve karışık turşu
Çikolatalı yaş pasta

Airfryer de palamut yapmıştım harika olmuştu ama çinekopa cesaret edemedim. Zeytinyağı ve tuza bulayıp fırınladım güzel oldu. Bence böyle airde de olur yani
Benim oglum cok balıkçı. Dondurucuda illa uskumru oluyor benim. Hic olmadik zamanda istiyor çünkü.
Hemen 1 tane çıkarıp tavaya atıyorum 1 balik için firin acilmaz diye. O da olur sanırım airfryer'da.

Buzlukta içli köfte var ve ben onların bir kısmını patatesli bir kısmını da standart kıymalı içli köfte olarak yapmıştım.
Bir süredir pişirip yedik ve tek poşet kalmış ve kalan köfteler neyli bilmiyorum.
Akşama yemeğim yok onları yapmak istedim ama patatesli ise eşim yemez.
Çözülmeden anlayamam, çözüldükten sonra d hayrı yok olumsuz bir şey öğrenmenin.
Bunları fırında pişirmenin bi yolu var mı ayrıca? Buzluktan çıkan içli köfte fırında nasıl pişirilir?

Benim oglum cok balıkçı. Dondurucuda illa uskumru oluyor benim. Hic olmadik zamanda istiyor çünkü.
Hemen 1 tane çıkarıp tavaya atıyorum 1 balik için firin acilmaz diye. O da olur sanırım airfryer'da.
Aaa süper fikir buzlukta balık. Uskumru mu tek atılabilir buzluğa? Oğlunuzun ne güzel alışkanlığı var öyle maşallah :KK36:

Aaa süper fikir buzlukta balık. Uskumru mu tek atılabilir buzluğa? Oğlunuzun ne güzel alışkanlığı var öyle maşallah :KK36:
Bence her balik olur. Ben dondurulmus uskumru ve somon alip bulunduruyorum dondurucuda.
Kisin mevsiminde deher cuma balik günümüzdür. Ya hamsi ya sardalya yaparız.
Evet masallah çok seviyor 😍🥰

Bence her balik olur. Ben dondurulmus uskumru ve somon alip bulunduruyorum dondurucuda.
Kisin mevsiminde deher cuma balik günümüzdür. Ya hamsi ya sardalya yaparız.
Evet masallah çok seviyor 😍🥰
Biz de pazar günleri taze alıp yapmaya çalışıyoruz. En az haftada bir yemek lazım :KK36:

X