Akşama Ne Yemek Var ?

Bende Samsun'luyum ve İstanbul'a gelin geldim 🙁 Annelerin gelmesi ne kadar güzel bir duygu bol bol özlem giderin. Özellikle de karalahana çorbasını çok severim afiyet olsun. 😇 Siz nerede yaşıyorsunuz?
Teşekkür ederim. Ben de İstanbul'dayım, sizin gibi gelin geldim bir seneyi yeni geçti sayılır. Gerçekten öyle, annemin yanımda olması çok güzel 💞 Ama o hiç memnun değil, sevmiyor burayı.🙆🏻‍♀️ Şimdiden gidesi geldi.😂 Buyrun gelin birlikte afiyet olsun.☺️

Teşekkür ederim. Ben de İstanbul'dayım, sizin gibi gelin geldim bir seneyi yeni geçti sayılır. Gerçekten öyle, annemin yanımda olması çok güzel 💞 Ama o hiç memnun değil, sevmiyor burayı.🙆🏻‍♀️ Şimdiden gidesi geldi.😂 Buyrun gelin birlikte afiyet olsun.☺️
Çok teşekkür ederim 😊 benimde evleneli 16 ay oldu yakın zamanlarda gelmişiz 😁

Annişkonun canı balık istemiş, İstanbul'da çok sık yiyor ama Ankara'da malum 😅 Güzel yapan bir yer buldum sipariş verdim tazeydi baya. Onu yedik. Eşime çorba salata yaparım belki.
Ben de balık istiyorum yaa 🥹
Bu arada nasıl oldu anneniz?

Kemoterapiyi yeni aldığı için ameliyatı 3 hafta sonraya ötelediler. Daha anesteziyle görüşecek, e ertesi güne de vermeyecekler tarihi. 1.5 ayı bulur :KK43:
Dilerim tez zamanda sağlıklı günlerine kavuşur.
Dualarım sizinle. 🍀

X