Akşama Ne Yemek Var ?

Patlıcan türlüsü
Köfte :) akşam menüm eşim gececi olduğu için tek yiyeceğim malesef :KK43:

Etli badalan fasulyesi yemeği
Pirinç pilavı
Turşu
Yoğurt
Çikolatali puding

Kutuda azicik kremam kaldi. Ne corbasi yapsam onunla bugun bitirsem iyi olur. Acik ürün bekletmeyi sevmiyorum.

Kizlar yarin arkadasimla esi yemege gelecekler fellah koftesi istediler ama onun yanina ne yapabilirim baska ne yakisir?

Kizlar yarin arkadasimla esi yemege gelecekler fellah koftesi istediler ama onun yanina ne yapabilirim baska ne yakisir?
Havuç tarator,patlıcan salatası,tavuk suyuna çorba, zeytinyağlı enginar,çacık,börekte güzel olur ben karışık yazdım sen arasından seç 😉

Kaç gündür kayınvaldemde misafir vardı onlarla yemek yaptık yedik bu gün onlardan kalan yemekler var
Kavurmalı köfte
Patlıcan tava
Ve pilav var
Ayran

Havuç tarator,patlıcan salatası,tavuk suyuna çorba, zeytinyağlı enginar,çacık,börekte güzel olur ben karışık yazdım sen arasından seç 😉
tavuk tarator guzel olur tesekkurler, sigara boregi var hazirda onu dusunuyorum bide corba az mi olur tursu vs de koyarim

tavuk tarator guzel olur tesekkurler, sigara boregi var hazirda onu dusunuyorum bide corba az mi olur tursu vs de koyarim
Bencede fellah köftesi çok doyurucu madem sizden fellah köftesi istediler yanına hafif tutarsanız fellah köfteniz yemeğin yıldızı olur :KK36:bencede uygun:KK37:

X