Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ahh canim hic sorma net kopmustu evde bende cok merak ettim seni ama geldim yarin mutlaka görüsürüz ok burdayim daha bisey belli degil

canim bnde sanirim adet olacam kahverengi lekemerim cogaldi bugun en gec yarina patlarim bende zaten biliyordul boyle boyle sey olacagini biliyordum hamile olmadigimi hep gun sayiyordum ikinic asilama icin adet olsamda baslasam islemlere takrar diye hayrilisi allahdan rabbim ne eylerse guzel eyler

haklisin canim ama negatif düsünme ALLAH BÜYÜK insallah bizde yakinda hamile kalacagiz umudunu kaybetme hicc

haklisin canim ama negatif düsünme ALLAH BÜYÜK insallah bizde yakinda hamile kalacagiz umudunu kaybetme hicc

canim ben oldum adet oldum...rabbim bunu uygun gordu bana hayirlisi buymus demekki...ikinci asilamadan umutluyum ama yinede allahin dedigi olur...rabbim yuzumu guldurur insallah...

canim ben oldum adet oldum...rabbim bunu uygun gordu bana hayirlisi buymus demekki...ikinci asilamadan umutluyum ama yinede allahin dedigi olur...rabbim yuzumu guldurur insallah...

sen dualarını eksık etme canım elbette bır gün olacak ben hala beklıyorum adette olmadım:26:

sen dualarını eksık etme canım elbette bır gün olacak ben hala beklıyorum adette olmadım:26:

ediyorum artik isim allah kaldi ikincisinde artik bakacaz su beklmelde beni oldurdu nekadar zor mus beklmek dr.gidip gelmek daha iyiyiydi bir sonuc alamasamda bitti bekleme isim...kismet ikinciye insallah...

allah yardimcin olsun tatlim insallah sen kalirsin bebegin seninle olur insallah

sagol hayatim aslinda ayni gün igne olduk sanirim biz 7sinde bende hafif agrilar var hala ama adet olmadim gecenki ilk ignemde 9,günde olmustum ama bilemiyorum 24.de tekrar bakicam bozma moralini herseyin basi saglik degilmi

sagol hayatim aslinda ayni gün igne olduk sanirim biz 7sinde bende hafif agrilar var hala ama adet olmadim gecenki ilk ignemde 9,günde olmustum ama bilemiyorum 24.de tekrar bakicam bozma moralini herseyin basi saglik degilmi

evet tatlim haklisin zaten yikilmadim onca seye ragmen ben bilmiyordum ilk kez asilama oldugum icin catlama ignelerinin hcg hormonu salgilayip testde pozitif cikacagini arti hep hamilelik belirtileri vardi bende bende ona dayanarak akil isi degildi ama test yaptim hemen ertesi gunu pozitif cikmisti ve iananki buna ragmen inanmadim ben hamile degilim hep dedim kendi kendime hatda ilk eve geldigimdede ayni seyi soyledim asilama sonrasinda.allahdan bunca seylere rahmen hamile kalamadigm halde yinede allahima sukurler olsun beterin eminim beteri vardir.tabikide herseyin basi saglik birtek sadece olumden baska herseye care varmis rabbim neylerse guzel eyler...insallah sen hamilesindir dualarim seninle

tatlim insalah bebeisin seninledir...ben grip oldum ve cok agrilarim var allahdan esim iki haftalik izindede bakiyor beni insallah biran once gcer...bana sonucunu mutlaka bildir ama burdan amaa ozelden...allah yardimcin olsun...

tatlim insalah bebeisin seninledir...ben grip oldum ve cok agrilarim var allahdan esim iki haftalik izindede bakiyor beni insallah biran once gcer...bana sonucunu mutlaka bildir ama burdan amaa ozelden...allah yardimcin olsun...

ınsallah canım benım yarın test yapacagım zaten yazarım mutlaka ıyı dıleklerın ıcın allah razı olsun sen de ne var ne yok ıyısındır ınsallah

7martta aşılama yaptırdım.bu ilk aşılamam.eşimde sperm azlığı ve morfoloji bozukluğuvar bende bi sorun yok..doktorum 17gün sonra test yap dedi.geç değilmi sizce?sayfaları okudum biçok arkadaş
12.günden sonra yapmaya başlamışlar.ben ne zaman yapsam doğru sonucu alırım sizce...çok beklemek istemiyorum.beklemek çok zor çünkü

ben de aşılama yaptırdım ilk kez bekliyorummmmm

kızlarr acil yardım bu sabah üç damla sıvı geldi benden içççamaşırıma işemiş gibi aşılamadan sonra 10. günüm merak ediyorum neydi şimdi bu? bu durumu yaşayanınız oldu mu?

kızlarr acil yardım bu sabah üç damla sıvı geldi benden içççamaşırıma işemiş gibi aşılamadan sonra 10. Günüm merak ediyorum neydi şimdi bu? Bu durumu yaşayanınız oldu mu?

bende bugün aşılama oldum umarım güzel sonuçlar alırım , benimde karnım çok şiş

kızlarr acil yardım bu sabah üç damla sıvı geldi benden içççamaşırıma işemiş gibi aşılamadan sonra 10. Günüm merak ediyorum neydi şimdi bu? Bu durumu yaşayanınız oldu mu?
benimde 8. Günüm aynı durum bugün öğlen başıma geldi nedir acaba bilen varmı?

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım yazdıklarınızı takip ediyorum bende bu ay aşılama yaptırdım 7 gün oldu ama umutsuzum

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım yazdıklarınızı takip ediyorum bende bu ay aşılama yaptırdım 7 gün oldu ama umutsuzum

benimde 9. günüm karnım ağırdı bugün sanki regli olacakmışım gibi hissettim dünde sıvı geldi çok şişim ve sinirliyim beklemek çok yordu beni sende nasıl kimse yazmıyor yaa.

benimde 9. günüm karnım ağırdı bugün sanki regli olacakmışım gibi hissettim dünde sıvı geldi çok şişim ve sinirliyim beklemek çok yordu beni sende nasıl kimse yazmıyor yaa.

bende sinir oldum bu formlara yazıyom yazıyom cvp veren yok ne tür belirtileriniz var testyaptınızmı yazın arkadaşlarrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…